Jump to content

Destruction


lemmy sixx

Recommended Posts

U Bugraskoj, tacnije gradu Varni u metal shopu mi riba rece da 21. avgusta u KAVARNI(severna obala, maltene kod Rumunije) svira Destruction za dzabe pa ko voli... ja na zalost necu moci.

Jes, jes i meni rekoshe u Ozzu...ali kurac oni su tada u Nemachkoj video sam pre neki dan tour datese...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E novi album je mocan! Barem ovo sto sam do sada odlsusao..dodushe jedino sam mogao lepo da odlsusam "Soul Collector" i "The Calm Before The Storm" posto sam samo te dve skinuo cele, ostale su "promo verzije" tj. iseckane su..

Collector je oddlichan pesmica, sa startom koji je maltene isti kao Curse The Gods. Agresivno i mocno, puno jebackih riffova!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te dve sam i ja skinuo,ostale su promo.Da li neko zna gde se moze skinuti full album?

Inace,dobre su obe stvari,ali konacan sud cu dati kada budem cuo ceo album.Taodjer sam skinuo promo verziju stvari "The alliance of hellhoundz"...gomila gostiju,lici mi na one stvari iz peridoda bombardovanja,ceo City records i pesma u fazonu "Ne moze nam niko nista". biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te dve sam i ja skinuo,ostale su promo.Da li neko zna gde se moze skinuti full album?

Inace,dobre su obe stvari,ali konacan sud cu dati kada budem cuo ceo album.Taodjer sam skinuo promo verziju stvari "The alliance of hellhoundz"...gomila gostiju,lici mi na one stvari iz peridoda bombardovanja,ceo City records i pesma u fazonu "Ne moze nam niko nista". biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudi me kako jos niko nije otvarao temu o ovom legendarom Nemackom thrash bendu.Sta mislite o Schmier-u i Destruction-u?

Destruction covece icon_smile.gif

 

Jako sam ih voleo ranije. Cak sam ih i upoznao i zderao sa njima karadjordjeve snicle i pomfrit 1989 u Ljubljani icon_smile.gif. Bili su headlineri nekog festivala u krizankama i videli smo ih kako zderu u restoranu jos preko dana pred svirku. Mii ultra sretni otisli do njihovog stola da popricamo bilosta sa njima, a oni super likovi. Kad su culi koliko smo presli da bi njih gledali (600km) poispadali su im nozevi iz ruku i iz mesta nas naterali da sednemo sa njima i jedemo njihovu klopu biggrin.gif Mi se upishali od srece icon_smile.gif

 

Svirku su otkinuli koliko se secam, ali bili smo dobro pijani i sretni , pa kozna sta se ustvari desavalo. Bas mi je bio trip da ih gledam, bili su mi jedan od omiljenih bendova tada, ali su me ipak kratko drzali, mozda jedno 2 - 3 godine.

 

Sta je sa njima sada? Kad je izdat taj novi album? Ma nema veze procitacu kasnije icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево вам последња информација коју сам сазнао, још увек незванична док се званично не објави, јел' те.

6. децембар текуће године, велика сала СКЦ-а:

Destruction

Candlemass

Holy Moses

Symphorce (ако сам добро разумео)

 

У целој комбинацији је требао да буде и Annihilator, али су одустали, а убачен је Candlemass.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево вам последња информација коју сам сазнао, још увек незванична док се званично не објави, јел' те.

6. децембар текуће године, велика сала СКЦ-а:

Destruction

Candlemass

Holy Moses

Symphorce (ако сам добро разумео)

 

У целој комбинацији је требао да буде и Annihilator, али су одустали, а убачен је Candlemass.

Ajaooooooooo...Kendlmas...jel ovo provereno,nemoj da palis masu bez povoda...ali ako bude... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Проверено, јашта. Само још да се званично извести јавност, а верујем да ће се то десити у наредних неколико дана.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...