Jump to content

2008.11.19. *SKC, Beograd* Haggard & Special Guest


Guest Kriki

Recommended Posts

  • Replies 344
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Još se ne izjašnjavaš kako je cert prošao finansijski? Samo reci jel da se nadamo da će da organizujete ponovo kad bude prilike?

 

 

 

 

btw

Posle certa Asis zamolio da slike i klipove koje imamo sa koncerta šaljemo njima na oficijelni sajt, Myspace, već gdegod, pa pošto je to čulo nas 5-6, evo ovde da prenesem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma brate koji bend je jos dosao u 21:15 ?!?

 

Zamalo da bude otkazan koncert zbog njihove krivice... Blackie je MNOGO PROFESIONALNIJI od njih ! Ali je vece govedo naravno ...

 

Ma opustite se ... moje neke poslovne stvari...

 

bitno da ste vi uzivali u koncertu sve ostalo je zanemarljivo...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je fantastichno, i pesmice i njihov zajebantski nastup. Ql totalno ^_^

Za predgrupu; apsolutno nikakav utisak na mene ostavili nisu.

Ali svima plavusha ultimativna...za ime sveta, crnka je ne-znam-koliko-puta lepsha od onog plavog rashtimovanog Pinokija sa ustima do Tokija...no dobro - o ukusima blabla..*crnka zakon :P

Crna pevacica Haggarda :wub: <3

 

Jel ima neko celu set-listu po redosledu, ajde neko je iz publike valjda dobio koju dajte ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja baš obratih pažnju, i iskreno, ne videh nijednu jedinu listu. Videh da su ovi pozadi imali note i to je to.

 

btw

Manu definitivno lepša, ali je Su imala zapaženiji scenski nastup, pa možda je zato ostavila jači utisak na neke.

 

ma brate koji bend je jos dosao u 21:15 ?!?

 

Zamalo da bude otkazan koncert zbog njihove krivice... Blackie je MNOGO PROFESIONALNIJI od njih ! Ali je vece govedo naravno ...

 

Ma opustite se ... moje neke poslovne stvari...

 

bitno da ste vi uzivali u koncertu sve ostalo je zanemarljivo...

Asis reče da su imali neko manje čukanje u Rumuniji i da su toliko kasnili zbog zadržavanja od strane policije. I još reče da im je vozač dileja. :) Nisam sad razumeo da li je on baš i skrivio to, ali kaže da lik mnogo cima u vožnji, ne mogu da spavaju k'o ljudi, ili kad piju kafu, vrlo lako može da se dogodi da im šolja završi na faci. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bre neko sastavio tu set listu konačno? Ja stigoh da odslušam prvih 50-ak minuta sa onog WMA, i evo kako ide za taj deo...

 

The Origin

Tales of Ithiria

Per Aspera Ad Astra

In a Fullmoon Procession

The Observer

The Day As Heaven Wept

The Sleeping Child

Herr Mannelig

 

 

btw

Onaj Eppur Si Muove što je bio da se kupi na 'certu, jel bio limited edition ili osnovna verzija? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...