Jump to content

Nashville Pussy


lemmy sixx

Recommended Posts

Bila je vec tema,otvorio sam pre koju godinu,ali je ocigledno obrisana.

Dakle,sta mislite o ovom bendu?Ja ih obozavam,sjajna mesavina Ac/Dc,Motorhead,juznjackog zvuka i punka (na prvom albumu,kasnije je taj punk izbledeo).Poslednji album "Get Some!" je nesto losiji od prethodnika,ali ostali albumi su stvarno sjajni.Meni licno je najbolji "High As Hell",rokacina do panja!

Tesko mi je da se odlucim za neku omiljenu pesmu,ali izdvojio bih nekoliko:"You're Goin' Down","I'm The Man","Shoot First/Run Like Hell","Wrong Side Of The Gun","Go To Hell","Keep On Fuckin","The Bitch Just Kicked Me Out","Slow Movin' Train"...

Dakle,svi koji vole sirovi rock n' roll,ovo je prava stvar!

Inace,bend ima dva zenska clana,Ruyter svira lead gitaru,i imaju basistkinju (vec su promenili nekoliko,nemam pojma kako se ova sada zove).

 

OutlawRockAndRollers.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona je na prva dva albuma svirala...ekstra riba,samo da ima manje tetovaza.

 

Od njih sam cuo samo jednu pjesmu i to prije nekih 7-8 godina.Ne znam ime....uglavnom na spotu neki kao guze ove dvije ribe iz benda. :rockdevil:

 

To je pesma "Go Motherfucker Go" sa prvog albuma "Let Them Eat Pussy".

Evo i spota: :rockdevil:

 

http://www.youtube.com/watch?v=_bUhLG0vMmI

 

Evo jos jedan spot,za "Say Something Nasty":

 

 

A evo i live pesme "Go To Hell",apsolutno sjajna stvar,jedna od mojih omiljenih.

 

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican bend, imaju jako prljave nastupe i sirove energije, bas pravi visoko oktanski rok en rol!

Trebali su ove godine da izbace novi album pod nazivom Chinese Democracy, ali im je onaj pacer od Axel Rose-a pripretio tuzbom pa su ga izmenili u From Hell To Texas.

Secam se da sam prvi put cuo za bend, kada sam na sony 1 igrao Rogue Trip (slicna je twisted metal-u) i to je bas picila pesma Snake Eyes, posto u to dobar nije bilo interneta, a i na berzi kod skc-a nisu imali sve moguce pirate, tek sam tamo negde 2004 slucajno pronasao album Say Something Nasty preko ortaka, i ubrzo sam se podsetio igre i potrazio ostale albume, ostatak je istorija kao sto bi rekli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa vest:

 

supersuckers + nashville pussy

25. februar 2009.

spremajte pare, bice skupo. verovatno oko 2000 din - minimum.

 

Uzivo su stavrno jako dobri pravi prljavi RnR , dobro a sta skupo? Pa oni sviraju svugde po klubovima

 

uglavnom .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sta mi je rekla Karen Cuda povodom turneje sa Supersuckers-ima sledece godine:

 

Yes, we will be in Europe 2009 together however I dont know any of the dates yet so I'm not sure where exactly it'll take us. I'm hoping you got it right and we WILL make it to Croatia! (pitao sam je i za Srbiju, a i za Hrvatsku jerbo bi isao i tamo da ih gledam) Keep your eyes peeled. You'll probably find out before I do. In fact, you may already have.

Hope to ROCK for ya soon!

Karen Cuda

 

 

Bice pakleno! :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nashville Pussy - Live In Hollywood (69:53 min.)

Song Breakdown:

1. Pussy Time

2. Going Down Swinging

3. High as Hell

4. Piece of Ass

5. Come on Come on

6. Good Night For a Heart attack

7. She's Meaner Than My Momma

8. Go Motherfucker Go

9. I'm Gonna Hitchhike Down to Cincinnati and Kick the Shit Outta Your Drunk Daddy

10. One Way Down

11. Hell Ain't What It Used To Be

12. Hate and Whiskey

13. I'm The Man

14. Nutbush City Limits

15. The Bitch Just Kicked Me Out

16. She's Got The Drugs

17. Shoot First Run Like Hell

18. Lazy White Boy

19. Snake Eyes

20. You're Goin' Down

 

http://rapidshare.com/files/158021728/Nashville_Pussy-Live_in_Hollywood-_DVD_-2008-0MNi.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra svirka,dobra...klupska scena,adrenalin,rokanje...mnogo dobro.Zvuce poprilicno uigrano,gitare su prljave i nadrkane do bola...ma odlican live smek!

 

Nego,je l' ima neko linkove za neki njihov video?

 

edit:set lista nije dobro ispisana.Pre "I'm The Man" ide "Strutin' Cock" a ne "Hate And Whiskey".

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Slabo...jako slabo...jos slabiji nego prosli album.Preslusao sam ga jednom,i bukvalno ni jedna jedina pesma upadljiva,ni jedna jedina pesma koja ce se zadrzati.Mnogo lose.Jedino sto se zadrzalo je ovaj odvratan zvuk dobosa i bas pedale.Uzas.Jako dugo nisam cuo ovako jadan zvuk bubnja.

Dacu albumu jos jednu sansu,ali cisto sumnjam da ce se misljenje promeniti.Totalno razocarenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...