Jump to content

2008.10.19. *SKC Living Room, Beograd* Inquisition - Black Metal Kult !


Knjaz_Ovoga_Sveta

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

18.10. SKWHAT,

Negura Bunget - legendarni rumunjski black& ethno bend, po treci put da vas oduseve

Inquisition- USBM koji prase jos od '88

Tesstimony- Magjarski black anno 1994.

S.o.M. ethno doom mastodon

 

upad 40kn

 

40 HRK = 463.096 RSD

 

srbija je izgleda zemlja sa najvisim standardom na planeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja crnjaka jbt .)

 

jos + negura.. haha. ali dobro, opet mi se vise isplati nego da idem u sisak..

 

a i ovo sto su na dan koncerta skuplje karte objektivno je sprdacina samo takva. aj da se radi o necemu sto ce biti rasprodato nego svi odlicno znamo koliko ce ljudi biti u nedelju i ja sutra zbog 100din moram da se jebem i da gubim najmanje sat i po na kupovinu karte umjesto da je fino uzmem kad dodjem na svirku u nedelju.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo redom:

 

Naravno, po ko zna koji put, Awaken je zajebao sam sebe po količini vremena provedenog ispred SKC-a u iščekivanju da konačno krene nešto. Koncert je umesto u 21h tako počeo u 23h15. 666 bambija za organizaciju.

 

Tesstimony je dao sve od sebe (koliko je to moguće na onoj smejuriji od bine), ali je opšti utisak mlak, prosto zato što je njihov generički death metal blago do umereno smoran. No neka o tome da Frubi sud, moj i nije naročito relevantan po tom pitanju, pošto su meni i Kanibali kurac kao i ovo.

 

Inquisition je blago rečeno pocepao. Prosto je neverovatno da su dva čoveka u usranom Living Roomu uspela da iscede iz publike (koja je inače brojala tridesetak, eventualno četrdeset ljudi, ne više) onakvu količinu energije. Sjajan bubnjar, mirisi tamjana i koječega i vokal potpuno van ovog sveta bili su više nego dovoljni da nijedan sekund od sat i petnaest minuta (koliko je trajao koncert) ne bude dosadan. Do sada sam slabo slušao Inquisition (čuo samo poslednji album), ali definitivno ću morati da prođem kroz njihovu diskografiju. Gotovo smešno jednostavan i banalan, a vrhunski efektan black. Sve pohvale.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...