Jump to content

Pandora


PentatonicHardcore

Recommended Posts

Poz ljudi.  :pivopije:

 

Dakle bend postoji oko 2 god (mozda malo jace).Svira se autorski hard rock na srpskom (tj crnogorskom) jeziku.

 

Band ima svoju MySpace stranu : http://www.myspace.com/pandorabend , pa kad imate vremena skoknite poslusajte pa shibnite neki komentar ovde kako vam zvuci i sl  :muzicar:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaimliva muzika totalno!

 

spot je FANTASTIČNO URADJEN!!!! A i stvar za spot je jebačka, samo.... voleo bih da čujem pesme u nekompresovanoj formi, ne na svim ovim service-ima...

Thnx na iskrenom misljenju...a mozes da nas cujes (nekompresovane :bigblue: ) sad u utorak u Dangubi,sviramo na GBOB-u,i to osmi po redu.Zop

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci ovo vam dobro zvuci. Mnogo Motorhead-ovski, svaka cast.

Hvala brate  :pivopije:  Na albumu ce pored onih 6 sa spejsa biti jos cetiri pesme od kojih dve treba opet da se snime i dve potpuno nove,malo vise prog pesme (Ratnik i Prevara).A valjda ce biti zavrsen...uskoro

 

 

 

 

Hehe Sale...Ma to kad budemo postali "zvezde",onda ce se zvati Denis i Pandora i on ce da ide ispred nas 20 metara i kad ga budu intervjuisali on ce da kaze : "Ja sam Denis a ovo je Pandora",totalno Axl Rose-ovski onako  :bigblue:   :mhihi: hehe fora naravno  :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
pogledao sam jos 16 puta one spotove na you tubu i strava je sve ,najbolje pewa onaj lik sto pewa speed...

al i bubnjar i ceo bend je usviran za svaku pohvalu...

 

ja neslusan nesto rock ,al ovo je do jaja!

pa da,to je Denis (nas pevac).Kako ti se svidja kako je odsviran Speed?Malo smo zeznuli kraj,ali nije toliko strasno,to bi jedino promenio 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Hvala tebra :pivopije:  ...a ja taman pomislio da je ova tema zamrla odavno,doduse nikad nije ni ozivela kako treba  :lol:

 

sledeca svirka ce verovatno biti 22og aprila u kuglashu

 

jos dva klipa sa Borbe Bendova :

 

Running Free,Iron Maiden cover - http://www.youtube.com/watch?v=gRBdLaDZqwc

 

Ko to tamo peva,Azra Cover - http://www.youtube.com/watch?v=0mEw4IViDnE...feature=related

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Mijate,ne zapostavljaj fanove verne!

;)

 

 

 

Hehe,ma toliko je fanova i fanICA da je prosto nemoguce odbraniti se od istih,od toliko postova na temi mi se zavrti svaki put u glavi pa ne znam de cu pre :):mhihi:  

 

 

vidim savladano je postovanje,napreduje se,ako ako  :pivopije:   :lol:

 

 

 

uuuuuuuu strana broj 2 je otovrena,bice snega vidim ja :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe,e Endji Endji,u pravu si,od sledece svirke sviramo svi goli i pocinjemo da prodajemo svoja tela udovicama,mislim da ce to biti odlicna reklama :))

Andrea,ako ikada budemo pisali biografiju stajace da si ti imala tu cast da premijerno nacnes drugu stranu,IstorijskU :P

ps- i ja jedva cekam svirku sledecu...u Dangubi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...