Jump to content

Crna Zeno


Теша Тешановић

Recommended Posts

gde si sada moj brate

da zajedno maloletnice jebemo

sta bi dao da se ponovo vremena vrate

i da kao nekada idemo da se provedemo

 

 

 

ma ko te jebe majmune

sedis u kuci dve jebene godine

samo na tv pink gledas

i razmisljas kako da se prodas

ti si jedan idiot

 

A prva strofa je bila tako nostalgična uvertira ... da bi ga na kraju, u zadnjoj strofi, na'ranio ladnim govnima. :red:

Je l' ova pesma posvećena onom drugaru što te zvao pre neki dan i dahtao u slušalicu?

A ti mu zauzvrat beše puštao Hanku Paldum ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A prva strofa je bila tako nostalgična uvertira ... da bi ga na kraju, u zadnjoj strofi, na'ranio ladnim govnima. :red:

Je l' ova pesma posvećena onom drugaru što te zvao pre neki dan i dahtao u slušalicu?

A ti mu zauzvrat beše puštao Hanku Paldum ...

 

da jeste stvarno legenda od lika samo steta sto se izolovao od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Slušaj ti glumac, zajebi ti malo Princa. Lupaš neke gluposti, šta tebe blesavog boli stojko šta ću ja sa 40 i kusur da radim i da li ću da doživim toliko i da li mi toliko uopšte treba da bih bio neko i nešto, a šta si i ko si ti - registrovao se ovde ko zna ko da zajebava ljude. Pišeš tamo neke izmišljotine iz vojske (znamo svi koliko su vojničke priče pouzdane), hvališ se tu sa nekom ženom, pored koje imaš kao milion ljubavnica, a iz aviona se vidi na tvojim slikama da onaj s tetovažom što stoji pored te crvenokose za koju kažeš da ti je žena nema veze s onim drugim likom koga mećeš na slike, bio to ti ili neko deseti. Niko te odavde nikad nije video, niti upoznao (možda onoga ko stoji iza profila "Razbijač" jeste), a svi se prave da postojiš. I još te uzdižu u neko božanstvo. I odjebi više sa foruma, ako si već rekao da ideš, po stoti put to govoriš.

 

 

Prince,zajebo sam ja tebe odavno.Ono što ćika Peca vidi je da si ti ljubomoran na mene,jerbo mene bas zabole patakl djoko dal me neko uzdize no neba ili na vrh kurca,šćim ti oćigledno imaš problem.Tebi je bitno što me neko nije video niti upozno,pa znaš li raspala izdrkotino koliko ima ljudi sa foruma koje nikad niko nije video niti upozno.I da ti kazem,bolje što me nisu upoznali.Šta samo tebi vredi što te ''svi'' znaju, kad te smatraju budaletinom i nesvršenim slućajem za posmatranje...pomiri se sa tim,ali eto,nemoraš toliko bidnuti ljubomoran na mene.i da te ljudi prepoznaju ko budalu,i to je nešto.

 

što se mojih slika tiće,ja ne znam kakav imaš problem,osim što vidim da drkaš po njima,i glumiš mi tu šerlok homosa.i ti meni recimo na svojim slikama neizgledaš isto,na jednoj si ko kurac,na drugoj ko dva kurca.nemoj se brinuti,moje su slike,a to što sam ja imao određenih fiziološko-zdravstvenih problema sa licem,to je moj problem majmunu.

 

i odjebaću s foruma kad ja oću,a ne da mi ti glupiš ovde šerifa kretena...a što se trona budaletina tiće,eto ti ga na! ionako voliš da te ljudi identifikuju kao idiota svoj vrste,koji o bendovima prića ko da su marke automobila i ko da zivot na planeti zavisi od toga da l' je u tvom jebenom mozgu,prvi na listi IRON MAIDEN ili jebeni SAXON.Ja sam završio fax sa prosekom osam,i drago mi je što je tako,sobzirom da vidim šta je tvoj hi-q prosek uradio od tebe.neko ko ima,evo 27 godina sprcanih u prkno i da je tako neizivljen,ma idi.strasno.naući da obriaes guzicu svoju pa tek ondak meni serenjdaj.

 

ti moje vojne priće pusti.ja sam bar bijo u vojsci,dok ćeš ti sisati kurac nekom kvazi politićaru,ne bi li te smestio preko veze u neko civlijansko sranje,tipa,drzim nosu za penzionerima u staraćkom domu,ili kupim sa petritom i muharemom iz gracke ćistoće lišće i djubre po gradu.JEBE SE MENI DA L MI VERUJES,I STA TI MISLIS O VOJNICKIM PRICAMA. Samo vidim da su jadne te maloletnice koje ti spopadaš.pa ja da imam šćer i da vidim da taki neki ko ti je spopada nešto pokušava,pa zakuco bi te na vrh neke zgrade da visis dok ne presahnes oko gladi.osećam da ti se nemere da digne kad treba da kreneš u akciju sa ribom,naravno,ako se neka usudi da ti dozvoli pristup,dalje od pupka i pubisa.

 

i što se moje zene tiće,a i ostatka iz mog privatnog zivota,nemoj prelaziti granicu da me zaista upoznas,a onda ću ti šiju uvrnuti ko kikirezu,jel ti jasno?ajde i ja tebi sad malo da pljujem po familiji,a? to je kao fora?jajaro jebena.

 

i na kraju,obećajem ti (ne pretim), upoznaćeš me,kadlitadli,i zapamti,od danas pa nadalje, osvrći se.

 

 

i da znaš,kad te nahvatam,nalokaću te ko zver,jebaću te u dupe,a posle ću da te bijem što si bijo gej,a i za sva ova ponašanja ovde.biće ti lepši zivot.ja kad ti kazem.

 

 

NISAM FEJK,JA SAM PETAR VRANJEŠIĆ,PUŠITE MI MAJ MEAT LOAF KEJK! :pivopije:

 

a ti Prinće,trparo...znaš ti znaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Ostao sam bez teksta. Lik stvarno ume da me zabavi.

 

Ma ti si faca.

 

i nemoj da pevaš.gori si od vendi i nele andrić zajedno.kod njih bar ćovek imo šta da vidim,a boga mi da podrka.

 

i još nešto,za ceo moj život,da mi se desi da vodam trebu koja nosi nećijeg žgebana,a da ga posle meni udomi,nikad sebi nebik dozvolio.stavi si prst na ćelo.nisi ti andjelina djoli,niti će te to dete ikad nazvati...tata,a ni ti njega sinom.niti će ono slušati metal.

 

i ne dovodi ''ribe'' na skupove,da pokažeš si baćje,kad ju je ionako blam,da se ljubite jezikom usta,a kamoli nesto sladje.

Edited by Razbijač-NAAĆI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Zanimljivo je i to da recimo neko derle od 16-17 godina okaći neku svoju go do pasa fotku,par klinki pusti balu, i evo...sledećih 5 slika,vidimo princea saragu,kako se pući pokaziva rebra...i šta nam to govori,ćovek od 27 godina koji se utrkuje sa srednjoškolcima,ne bi li izmamio koju virtuelni balu,razdrazljivih klinki.

 

 

i pitam ja vas,kakav je to mozak,kad se poistovećiva sa decama?

skoro trijest godina bre????

misli kako ćeš da praviš decu i da se ženiš!alo!!!

on sad našo da pravi bend,je govna po forumu svaki dan,i pljuje svakog ko krene po njegovom omiljenom bendu.šta da kažem, prince, stevan haris će biti ponosan na tebe.kad te vidi, potapšaćete po emenu,kroz tu trsavu kosu, poguraće ti glavu na dole,i reći: ''ajde,puši,puši...budi muššško.''

Share this post


Link to post
Share on other sites

princ ja bi na tvom mestu sada izvrsio samoubistvo

 

Što? Jesam li izgubio stan, prihode, rodbinu, prijatelje, muziku, zdravlje, slobodu? Ne samo da nisam, već se zabavljam nikad bolje čitajući Razbijačeva baljezganja. Još će ispasti da i ja imam fake nalog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Što? Jesam li izgubio stan, prihode, rodbinu, prijatelje, muziku, zdravlje, slobodu? Ne samo da nisam, već se zabavljam nikad bolje čitajući Razbijačeva baljezganja. Još će ispasti da i ja imam fake nalog.

 

kako si piglu,pa sebi se smeješ.

nažalost,nisi ništa izgubio,na prvom mestu,recimo nevinost.

 

i znam da kad se tuširaš pevaš ''like a virgin''.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Greška. Ja kad se tuširam, pevam Jutros mi je ruža procvetala.

 

šta ćeš jadan,kad nemereš da ga procvetavaš preko pićke,procvetavaš ga preko kožice.

 

 

 

 

@kurac od ovce.

 

IMOMG LOL!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno, šta ću jadan. Ponekad pevam i onu Ja hoću život sa špice Boljeg života. Toliko sam nesrećan da se, kad napustim tuš, ne zna da li na meni ima više vode ili suza. :mhihi: I uvek se setim Razbijača i pomislim - eh, gde bi mi kraj bio, da sam njega slušao... :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Stvarno, šta ću jadan. Ponekad pevam i onu Ja hoću život sa špice Boljeg života. Toliko sam nesrećan da se, kad napustim tuš, ne zna da li na meni ima više vode ili suza. :mhihi: I uvek se setim Razbijača i pomislim - eh, gde bi mi kraj bio, da sam njega slušao... :sad:

 

da si mene slušao završio bi u nekoj jarugi sa razjapljenom ćmarinom, venama nabreklim ko kvasac i ošišat na ćelavo,jer si bijo prinudjet na sodomiju sa par brđana,da bi užicko za ket gandje...

to ja što radim,treba znati,a ti bi se dragi moj sjebo već na prvoj prepreci.

 

 

Ja ti savetujem da od tome zapevaš ''dotako sam dno života''.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
E tu pesmu ne znam, hoćeš me naučiti kako ide? Voleo bih i te brđane da upoznam, obično ih ne vidim kad idem na planinarenje.

 

 

pa kad su ti svi u dupetu,kako da ih vidis?

 

 

pesma ide lagano,i onda toma krece sa svojim prepoznatljivim vokalom. ne znaš to, sramota bedna...a znaš wheels of kita od saxona i tih sranja,e moj, ''muzićar''. kurtonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...