Jump to content

2008.12.04. *Beogradska arena, Beograd* Alice Cooper


Kinasky

Recommended Posts

Ja cisto sumnjam da Alice Cooper moze da privuce ovde 5-6 hiljada ljudi. Zapravo mislim da ne moze da privuce 1000 ljudi. Ja cu ici na ovo ako ne bude otkazano, ali kupujem kartu na dan koncerta. Necu posle nekog da ganjam za povracaj novca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno ne treba ochekivati neku preteranu posecenost, ak bude nekih 2-3 iljade bice kul...ne vlada neko interesovanje medju metalcima ovde kod nas, tak da za sad dolazimo sigurno ja i josh jedan ortak, a i Grob Bez Dna al ne znam dal je on siguran da 100 posto dolazi...

 

Ne svodi se poseta na koncertima na Yumetal. Cooper-a sluša širok krug ljudi kod nas, samo treba da budu pravovremeno obavešteni. Sećam se kad sam ušao u knjižaru sa majicom gde je Cooper na slici i prodavačica je prokomentarisala u pozitivnom smislu. Ubeđen sam da je više ljudi u našoj zemlji čulo za njega, nego za Judas Priest, možda se i varam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cisto sumnjam da Alice Cooper moze da privuce ovde 5-6 hiljada ljudi. Zapravo mislim da ne moze da privuce 1000 ljudi. Ja cu ici na ovo ako ne bude otkazano, ali kupujem kartu na dan koncerta. Necu posle nekog da ganjam za povracaj novca.

 

1000-1500 ljudi je maksimum. Štoviše, čak i manje, manje od J. Priest, po mom mišljenju. No, sve je moguće.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...