Jump to content

2008.12.04. *Beogradska arena, Beograd* Alice Cooper


Kinasky

Recommended Posts

Btw, Pavao bi mogao da navede iz kog to izvora je saznao da bi se koncert Judasa održao da je bilo više prodatih karata, jer njegova izjava ukazuje na to da je Tipton-ov problem sa slepim crevom bio samo izgovor, ako ne i sasvim insceniran, a to je ozbiljna optužba.

Otkazani su samo BG i ZG ali zato koncert u Pragu koji je odrzan svega 3-4 dana posle zakazanog koncerta u Bg-u nije bio pod znakom pitanja, a navodno je Tipton operisan u Londonu. Kako to da su znali da ce se on oporaviti od operacije u tako kratkom periodu. Prema tome koncerti u BG i ZG jesu otkazani zbog lose prodaje karata.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti slucaj je bio i kod vas

 

OFFTOPIC: U Hrvatskoj apsoulutno da.

 

Prvi i jedini put su Judasi svirali u Zagrebu 1991. nakon izlaska hvaljenog "Painkillera". Međutim, unatoč dobrom albumu (ososbno ne volim Prieste) i super predgrupama (Pantera i Annihilator) prodalo se jedva nekih 1500-2000 ulaznica.

 

Judas Priest danas su bend koje voli jedino starija heavy metal publika (pretežno), dok mlađa populacija jedva da zna za njih.

 

U Zagrebu su ovog puta prodali vrlo mali broj ulaznica i koncert je otkazao njihov manager, koliko ja znam.

 

Logično, image Judasa bi bio vrlo ugrožen kada bi se saznalo da su svirali pred tako malenim brijem ljudi. To bi objavili svi važeći portali kao i silni forumi, no kod takvih bendova se jako pazi kako se predstavljaju. Nakon otkazivanja koncerta odmah sam ZNAO da će bend bez problema održati koncert dva dana iza u Češkoj. Tako je i bilo.

 

Za razliku od njih Nightwish će skupiti barem 3 000 ljudi, minimalno. judasi danas egzistiraju u pravom svijetlu samo na festivalima. Ostalo nisu ni do koljena Maidenima, Nightwish, Metallici itd...

 

 

Da je i Alice Cooper u Zagrebu skupio 1991. godine 10 000 ljudi svirao bi on u Hr barem još pet puta od tada. No za BG ne mogu tvrditi.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barem nije morao da ima boce sa kiseonikom kao Bruce iz Maiden (sto otvara drugo pitanje). Keith iz Stones -a, je jednom zvanicno promenio krv, za ostale se samo nagadja. Postoji cinjenica da Jagger u obicnom zivotu trci dobar broj kilometara dnevno, posecuje teretane ... zasto bi to radio kad zamena krvi resava sve? Zaboravljas Srpskog seljaka koji ceo dan okopava kukuruz u tim godinama (treba nesto da znas pa da zaboravis.).

 

tačno. u pravu si. mada, moj je deda odavno bio mrtav tj nije dočekao te godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslao sam preko myspacea Alis Kuperu prajvat mesidz, sa pitanjem da li SIGURNO nastupaju u BGDu, i odgovorili su mi. DA SIGURNO NASTUPAJU!

 

Ljudi kupite karte na vreme da vide ljudi da ima interesovanja! I da slazem se da vise ljudi zna ZA i SLUSA Kupera nego Dzudase! Ja sam siguran da ce bit vise hiljada ljudi na koncertu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

OFFTOPIC: U Hrvatskoj apsoulutno da.

 

Prvi i jedini put su Judasi svirali u Zagrebu 1991. nakon izlaska hvaljenog "Painkillera". Međutim, unatoč dobrom albumu (ososbno ne volim Prieste) i super predgrupama (Pantera i Annihilator) prodalo se jedva nekih 1500-2000 ulaznica.

 

Judas Priest danas su bend koje voli jedino starija heavy metal publika (pretežno), dok mlađa populacija jedva da zna za njih.

 

U Zagrebu su ovog puta prodali vrlo mali broj ulaznica i koncert je otkazao njihov manager, koliko ja znam.

 

Logično, image Judasa bi bio vrlo ugrožen kada bi se saznalo da su svirali pred tako malenim brijem ljudi. To bi objavili svi važeći portali kao i silni forumi, no kod takvih bendova se jako pazi kako se predstavljaju. Nakon otkazivanja koncerta odmah sam ZNAO da će bend bez problema održati koncert dva dana iza u Češkoj. Tako je i bilo.

 

Za razliku od njih Nightwish će skupiti barem 3 000 ljudi, minimalno. judasi danas egzistiraju u pravom svijetlu samo na festivalima. Ostalo nisu ni do koljena Maidenima, Nightwish, Metallici itd...

 

 

Da je i Alice Cooper u Zagrebu skupio 1991. godine 10 000 ljudi svirao bi on u Hr barem još pet puta od tada. No za BG ne mogu tvrditi.

 

Pa sta da kazem vise ...Metallica su otkazali koncert u Zagrebu i to zbog zbog slabe prodaje karata .

 

a da ti kazem iskreno serem se ja na takvog metalca koji je jedva cuo za judas priest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta da kazem vise ...Metallica su otkazali koncert u Zagrebu i to zbog zbog slabe prodaje karata .

 

a da ti kazem iskreno serem se ja na takvog metalca koji je jedva cuo za judas priest.

 

Pa, realno onda u ovoj zemlji i nema puno metalaca, ili ih barem nema puno koji redovno prate zbivanja u metalu. I mene je uvek iznenađivalo to kako neki matori bendovi, koji su ovde bili slušani pre 20 i kusur godina, sada ne mogu da sakupe više od 1000 posetilaca. Što se mene tiče, ja idem i na stare i na nove bendove, samo dok ima koncerata. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkazani su samo BG i ZG ali zato koncert u Pragu koji je odrzan svega 3-4 dana posle zakazanog koncerta u Bg-u nije bio pod znakom pitanja, a navodno je Tipton operisan u Londonu. Kako to da su znali da ce se on oporaviti od operacije u tako kratkom periodu. Prema tome koncerti u BG i ZG jesu otkazani zbog lose prodaje karata.
Moguće. al ostaje nejasno što su onda dolazili u Beograd i boravili tu na dan koncerta ako su znali da su prodali malo karata?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro pitanje.

 

Uzgred, Judasi su za vreme Rippera prodavali vrlo malo karata i svirali u polupraznim arenama. Zašto ne bi svirali na punom Tašmajdanu?

 

 

Da je trebao biti pun svirali bi sigurno, u to ne sumnjaj.

 

Judas Priest su naprosto danas bend za male klubove. Jedva i to. U ZG su prodali jedva 900 ulaznica, zato je manager i otkazao, a mali "Korpiklaani" su prodali 850 ulaznica, COB 1600 itd...čisto za primjer. no ne bih više s ovim. Ovo je Alice Coopera.

 

Over & out

Edited by Pavao

Share this post


Link to post
Share on other sites

вала добро је што си се одјевио , јер сам већ помислио да си на прс у буљу са члановим проклете џудас петорке

 

 

 

ја се надам да ће се елисов концерт одржати без обзира на број продатих карата

 

он сигурно нема коме да се доказује у овим годинама

 

а ако се неко наватирао пара онда је то он

 

 

плашим се се само да не дође до неког куршлуса са организаторима

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskoro vise informacija o koncertu... Uglavnom, ovi sto ranije kupuju karte mogu da ih ocekuju jeftinije od standarda 2000 dinara za veliki SKC.

 

To! Ajde smilujte se na nas sirotinju... jedva sam za Gilberta skupio. :D

 

P.S.

Ljudi smarate - Jebali vas Judasi vise.

Otkazali su i tacka. Prebolite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je, kao jednom 17-godišnjaku, to bio najgori dan u životu i zaista mi je bilo užasno da šest i po meseci radovanja tako propadne. Ali, realno, preboleo sam. Gledaću ih sledeće godine kada budem punoletan, idem u Nemačku ili Francusku ili gde god - ionako mislim da je Nostradamus sjajan album i baš bih voleo da ga čujem celog uživo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...