Jump to content

2008.12.04. *Beogradska arena, Beograd* Alice Cooper


Kinasky

Recommended Posts

LUPA PROMOTION NAGRAĐUJE POSETIOCE SVOJIH KONCERATA!!!

Pred sam kraj još jedne uspešne poslovne godine, u kojoj su otvareni izvanredni poslovni rezultati,

s preko 100.000 prodatih karata na području na kojem deluje Lupa Promotion

(Srbija, Hrvatska i Slovenija) odlučila je da zahvali svojim vernim partnerima – kupcima ulaznica

za naše beogradske koncerte u 2008. godini.

 

Svi oni, koji u narednih 10 dana (od 07.10. do 17.10.) dođu radnim danom u prostorije Lupa promocije u Beogradu,

Kneza Miloša 23/IV izmedju 10h i 17h sa kartom od nekog od prethodnih Lupinih koncerata

(Mark Knopfler, Lenny Kravitz, Thin Lizzy), moći će da kupe karte za koncert Queena & Paul Rodgers

ili Alice Coopera

 

s popustom od 500 dinara !

 

 

Popust se odnosi

NA SVE KATEGORIJE ULAZNICA!

-----------------------------------------------

Queen & Paul Rodgers,

Beogradska Arena,

29.10.2008.g

 

Alice Cooper,

Hala Sportova

04.12.2008.g

-----------------------------------------------

LupaLogobLACK.jpg

Edited by Merlin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta da kazem vise ...Metallica su otkazali koncert u Zagrebu i to zbog zbog slabe prodaje karata .

 

a da ti kazem iskreno serem se ja na takvog metalca koji je jedva cuo za judas priest.

 

Ali su kod nas napunili Partizanov stadion i inache ima kolko ocesh ljudi koji slushaju Metallicu (skoro svaki metalac) i josh kad urachunamo pozere koji su samo za njih i chuli i kojih ima dosta...Sa Metallicom nema problema ali eto na Castle Festu su bila potvrdjena mnoga velika imena kao shto su Whitesnake, Def Leppard, Judas Priest. Takodje je bilo i komercijalnih bendova: Lordi, Cradle Of Filth i bendova koji su za die hard fanove i mnooooooogoooo kvalitetnih bendova koji u svetu pune hale. A sigurno bi se festival odrzhao i bilo bi dosta ljudi da Def Leppard i Whitesnake nisu otkazali, da je malo vishe reklama bilo , na TVu, u novinama, da su bili bilbordi, da je bilo po televizijama...Ali kad razmislim Festival se bash reklamirao a posebno na netu ne vidim razloga zbog chega bi se prodalo smo 300 karata??? To mi nikako ne ulazi u glavu!!!!! Odlichan line up, nije bio bolji u svetu, doshli bi ljudi iz Srbije, Crne Gore, Makedonije, Bugarske, Hrvatske, Madjarske, Slovenije, Rumunije, pa chak i iz Albanije mozhda i bilo bi Amerikanaca, Japanaca 100%... Kako su uspeli da prodaju samo 300 karata? Pa kako ce onda Alice Cooper sam da prodje kada 20 velikih bendova proda samo 300 karata, Judas Priest 2000, Blind Guardian koji je napunio veliku salu prvi put, drugi put proda 900 karata!!!???!?! Ne kapiram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extraaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!

Procitah u novinama jos proslog meseca da Alice dolazi,i stvarno samo se obradovala. :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: Inace,ja sam od onih dugogodisnjih fanova.hehehe.

Ma,jedva cekam. :muzicar: :muzicar: :muzicar: :muzicar: :muzicar:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali već je bilo reči o tome da koncerta najverovatnije neće ni biti, ako interesovanje bude premalo, tako da još uvek nema mesta nikakvoj euforiji. Neću da se ispalim kao za Scorpionse i Judase.

 

pa kupi kartu, nemoj da si seronja! Ako oces da ides idi, kupi kartu. Lako ju je zameniti / refundirati ako se otkaze koncert. A i 2 iljade je bas malo. Sta je to, 2 dnevnice jbte. Ja cekao da evro skoci ponovo i sada u ponedeljak idem da kupim kartu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neću da kupim kartu, dok ne dobijem potvrdu da će se koncert održati. Tako se koncerti ne organizuju. Oni hoće da im ljudi daju pare, pa onda ako sakupe dovoljno od prodaje karata, da isplate bend. E pa ne može, nego će prvo da isplate bend, pa onda da im se to vrati od prodaje karata. Ako nisu spremni da prihvate rizik da neće biti dovoljno ljudi, ne treba da organizuju koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ovoga ne bude bicje prava shteta...Alice je stvarno neshto shto treba videti,chak iako niste preveliki ljubitelj istog...ja sam obecjao sebi da ga gledam sigurno makar u okruzhenju kada budem imao prilike,jer me je njegov nastup stvarno ostavio bez daha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

LUPA PROMOTION NAGRAĐUJE POSETIOCE SVOJIH KONCERATA!!!

Pred sam kraj još jedne uspešne poslovne godine, u kojoj su otvareni izvanredni poslovni rezultati,

s preko 100.000 prodatih karata na području na kojem deluje Lupa Promotion

(Srbija, Hrvatska i Slovenija) odlučila je da zahvali svojim vernim partnerima – kupcima ulaznica

za naše beogradske koncerte u 2008. godini.

 

Svi oni, koji u narednih 10 dana (od 07.10. do 17.10.) dođu radnim danom u prostorije Lupa promocije u Beogradu,

Kneza Miloša 23/IV izmedju 10h i 17h sa kartom od nekog od prethodnih Lupinih koncerata

(Mark Knopfler, Lenny Kravitz, Thin Lizzy), moći će da kupe karte za koncert Queena & Paul Rodgers

ili Alice Coopera

 

s popustom od 500 dinara !

 

 

Popust se odnosi

NA SVE KATEGORIJE ULAZNICA!

-----------------------------------------------

Queen & Paul Rodgers,

Beogradska Arena,

29.10.2008.g

 

Alice Cooper,

Hala Sportova

04.12.2008.g

 

 

mmm interesantan deal.

hoću, jedino ako mi ostave od thin lizzy kartu :) ne dam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam kartu Iron Maiden-a u Splitu, pa me zanima da li ce mi pustiti da zadrzim kartu ako odem po taj popust?
heh, dobro pitanje...

jes da je moja karta Maidena pocepana skoro preko pola ali bih je ipak sacuvao ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neću da kupim kartu, dok ne dobijem potvrdu da će se koncert održati. Tako se koncerti ne organizuju. Oni hoće da im ljudi daju pare, pa onda ako sakupe dovoljno od prodaje karata, da isplate bend. E pa ne može, nego će prvo da isplate bend, pa onda da im se to vrati od prodaje karata. Ako nisu spremni da prihvate rizik da neće biti dovoljno ljudi, ne treba da organizuju koncert.

 

prince to ti je brale projektno finansiranje i jedini je način da u nelikvidnoj srbiji vidiš bilo šta, osim ako se neki baja ne pruži dovoljno ili ne založi gajbu :) vidiš da su krediti poskupeli. de sad da prepuštaju profit bankama?!? ja bankama ne bih dala ništa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

U subotu smo bili na Cooper koncertu ovde u Kanadi , sta ima da se prica bio je jebeno dobar koncert .

 

Pravi Horror show ... Preporucujem svima da ne propustajte Bg koncert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh,na brzinu sam procitao post NoBodyAsAleksa-e.

 

Mada,kol'ko sam ja shvatio post Merlina,treba samo da dodjes i pokazes da imas kartu za neki od predhodnih koncerata...ne znam dal' ti je i oduzimaju :):ph34r:

Pre ce biti,ako je ta varijanta,da samo zapisu redni broj karte,da to neko ne bi zloupotrebio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeš ga, postoje neke karte koje ne bih dao nizakakav popust. :mrgreen: Ali valjda imaju neki sistem da zabeleže tamo na koju kartu su već dali popust.

 

U svakom slučaju, mislm da je prošao rok za tu varijantu, bilo valjda do 17-og.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...