Jump to content

2008.12.04. *Beogradska arena, Beograd* Alice Cooper


Kinasky

Recommended Posts

Prioritet su mi novcano a ne vremenski. :) :) :)

Da ne nbude da pazarim za Coopera pa da posle nemam za njih.

 

A i on je 2000 do kraja, a ovima cena karte raste posle "promotivnog perioda".

 

Nemogu ja da se oslanjam na 202-ku kao pojedinci! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad bih napravio jednu dobru paralelu i bacio jedan možda malo neukusan komentar, ali suzdržaću se. Otkako sam dobio doživotni warn 20%, mnogo sam mudriji.

 

 

Mogu da zamislim kakav ti je komentar na umu, i ne zelim da ga cujem. :razz:

 

 

 

:)

 

 

@Crna Dama

Ma daj, pa nije Cooper neki UG, sigurno možeš da nađeš nekog. :pivopije:

 

 

Klasika-svi bi isli, al niko nema pare...

 

evo upoznaj se samnom pa idi samnom i jos par njih no problemo

 

Moze! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj ici jer cu te ja pratiti i chekati pravi momenat da atakujem na tvoju personu , tako da ono .. bolje nemoj ici

 

:mhihi: dobro, de.. kupih karte odavno, al evo povlačim poziv

 

Sad bih napravio jednu dobru paralelu i bacio jedan možda malo neukusan komentar, ali suzdržaću se. Otkako sam dobio doživotni warn 20%, mnogo sam mudriji.

 

 

Trebalo bi da napišemo jednu peticiju u tvoju korist kako bi moderatori malo smekšali i dali ti uslovnu, pa da opet uživamo u Princeovim slobodnim mislima

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosta mocna i spremna za oplodnju kolko bih mogao da ocenim !

 

ochigledno je da hoce shtetu da uchini sebi jer joj je pun kurac svega a znajuci crusadera bice u prvim redovima , gurace telose i obezbedjenje da se josh blize primakne i smatram da je on tu u valjanaj poziciji da opkoli tu jajnu celiu svojim headbengerskim skilom !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umesto u prvobitno najavljenoj Hali sportova, Alice Cooper će 4. decembra održati beogradski koncert u Areni.

 

Organizator Lupa Promotion saopštio je da je do promene dvorane došlo zato što Hala sportova ne ispunjava uslove koje je postavio menadžment iskusnog shock-rockera.

 

Oni navode i da će, prema Cooperovoj želji, kapacitet Arene specifičnim pozicioniranjem bine biti smanjen na 4000 posetilaca.

 

Karte za parter su 2000 dinara, za tribine 2300, a za mesto u specijalnoj loži potrebno je izdvojiti 8000 dinara.

 

Podsetimo, Alice Cooper na ovoj turneji promoviše ovogodišnji album Along Came a Spider.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...