Jump to content

2008.12.04. *Beogradska arena, Beograd* Alice Cooper


Kinasky

Recommended Posts

To i mene zanima.

Mada mislim da "Arena" ima garderobu.

Onda probaj za početak da nađeš poslednju listu na kojoj je bilo te pesme. Mislim da je ona ostala negde u davnoj prošlosti.

Znam,nazalost. :(

 

to ćemo pjevati u hodniku prelijepog zdanja zvanog arena dok budemo lokali piwo

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setlista u principu nije losha, ali jedina zamerka shto nema bar josh jedne pesme sa Trasha...pa majku mu to mu je najbolji album, shto ga tolko izbegava? Bar neki House Of Fire kad bi pao, il Bed of Nails shto reche Sandman...al jebi ga...

 

Hey Stoopid ga šije po kvalitetu, a Raise Your Fist and Yell možda još više, a izbegava i njih. Pa šta, takav mu je fazon već 15-tak godina, izvodi pesme s aktuelnog albuma, hitove iz sedamdesetih, Feed My Frankenstein i Poison, eventualno doda još koju pesmu (obično sa pretposlednjeg albuma).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko sad svira gitaru u bendu ?

 

Kerri Kelly, ako ti to nesto znaci. Meni ne znaci mnogo, ali cuh na radiju neko vece. Svirao u masi hard rok bendova, izmedju ostalog u Slash-ovom Snakepitu. A bubnjeve lupa Eric Singer. To mi vec nesto znaci, ali nisam znao da je sa Cooperom na zadnjih par albuma.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Prince

To i meni pada na pamet, al' videćemo koliko njih zabole.

 

 

Poceli veceras da dele karte za 202-jci za ovaj koncert (po 2 svake veceri) :pivopije:

 

Sloba je valjda vec uzeo prvi :)

 

Ne. Čekao sam na drugom broju, ali u momentu ne prepoznadoh pesmu pa sam spustio slušalicu (i zajebao se).

 

A šta će tebi karta za Hladno Pivo? To je bend, znaš? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...