Jump to content

2008.12.04. *Beogradska arena, Beograd* Alice Cooper


Kinasky

Recommended Posts

Neko će morati da objasni šta se dešavalo sa ovim koncertom! :violent:

Da je na vreme najavljano i na ofic. sajtu i krenula malo jača medijska kampanja, došlo bi sigurno dosta ljudi i iz okolnih zemalja, pošto je, koliko ja znam, Češka najbliža zemlja u kojoj je trebalo da nastupi. A verujem da nije baš Arena bila jedini mogući prostor za održavanje koncerta, mogli su da stave u Expo npr.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

toliko o nasoj srpskoj TRUE metal sceni...pozeraj tezak...jadno, bas jadno...ja ga inace ne volim i ne slusam a hteo sam da idem da vidim spektakl ili kako god, ali jbg, mnogi su ostali samo na pricama da hoce da idu i da slusaju METAL i tako to..bla bla bla...

:confused::pivopije::violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je ta top lista prodaje karata neviđena laž, koja samo služi da se najskoriji koncerti stave na mesta na vrhu radi stimulisanja naroda da dođe na koncert. Ako je ovo stvarno otkazano, zaista smo ultra jadni. Prosto me je sramota što živim u zemlji gde jedan Alice Cooper, čovek koga uopšte ne treba predstavljati, ne može da okupi jebenih 4000 ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je ta top lista prodaje karata neviđena laž, koja samo služi da se najskoriji koncerti stave na mesta na vrhu radi stimulisanja naroda da dođe na koncert. Ako je ovo stvarno otkazano, zaista smo ultra jadni. Prosto me je sramota što živim u zemlji gde jedan Alice Cooper, čovek koga uopšte ne treba predstavljati, ne može da okupi jebenih 4000 ljudi.

Na sajtu Eventima top lista prodaje NIJE laz ! Sajt se automatski azurira po broju prodatih karata ! Zasto bi neko imao vajde i zajebancije sa tim da laze narod i maze?!

 

Posto sam i sam radio koncerte i bilo je 2-3 desavanja iz naseg tabora na top listi na osnovu toga znam da nije laz... tipa Tarja je bila prva a Gilbert koji je prodao 3-4-5 x manje karata na 5-6-7 mestu ...

 

primera radi,

 

PS> Imamo novog proroka - Prince of Darkness. Cim je koncert objavljen on je javio da je otkazano :)hahah.

 

PSS> Ne treba da vas bude sramota sto Alice Cooper nije mogoa da proda 4.000 karata, to je misaona imenica za nasu zemlju. Realno Alice je za veliku salu SKC-a ili da je leto Basta SKC-a sve van toga je misaona imenica ! 91 na vrhuncu karijere je prodao oko 1500-2000 karata na sajmu, tako da .... do duse najlakse je pricati i praviti se pametan kada sve prodje...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na sajtu Eventima top lista prodaje NIJE laz ! Sajt se automatski azurira po broju prodatih karata ! Zasto bi neko imao vajde i zajebancije sa tim da laze narod i maze?!

Ako je zaista tako, ne ide mi u glavu da koncert koji se najbolje prodaje bude otkazan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primetio sam da kod nas, kada su ti matoriji izvođaći u pitanju, ima mnogo više fanova bendova koji su u nekom emotivnijem fazonu, tipa Queen i Whitesnake. Dakle fazoni horor, bajkeri, prljavi RNR imaju slabiju prođu...

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

сад јесте лако да се лимкови праве паметни:

 

пре неки да је писало неким говнарима што продају карте да је остало нешто типа 600 партер и 500 трибине

 

то би се таман до концерта продало

 

не видим о чему се ради ако су ти бројеви били тачни,продало би се баш све

 

 

а у ...............

Share this post


Link to post
Share on other sites

сад јесте лако да се лимкови праве паметни:

 

пре неки да је писало неким говнарима што продају карте да је остало нешто типа 600 партер и 500 трибине

 

то би се таман до концерта продало

 

не видим о чему се ради ако су ти бројеви били тачни,продало би се баш све

 

 

а у ...............

Piše to i sada ( http://www.tickets.rs ), ali to se valjda karte raspodeljuju među distributerima (Eventim, Bilet...), dakle to nije ukupan broj preostalih karata.

 

Još ako računamo ono da je broj karata bio ograničen na 4000.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se prvo pitam da li će uopšte biti koncerta, pa onda sve ostalo.

Ja sam od Eventima prošle godine kupio kartu za Scorpions. Eventim 'ladno prodaje karte i za nepostojeće koncerte, tako da ne pridajem značaja tome. Dok ne vidim na zvaničnim sajtovima izvođača i organizatora, i ovaj koncert je za mene nepostojeći.

Neću da kupim kartu, dok ne dobijem potvrdu da će se koncert održati.

Kupiću kartu čim budem uveren da će koncerta biti.

Na sajtu i dalje nema datuma turneje posle 1. decembra. Krajnje je vreme da ih objave.

Sutra je Erfurt, pa onda idu Minhen, Štutgart, Frankfurt i Berlin. Pošto je ovaj poslednji prvog decembra, logično bi bilo da Beograd ide sledeći, ali i dalje nema novih datuma na sajtu, što znači da i dalje nije sigurno da će biti koncerta. Do kraja nedelje ćemo znati, jer je nelogično da se ovaj deo turneje završi, a da ne objave datume za nastavak.

Ako će biti koncerta, biće i datuma na sajtu pre toga.

Ako se koncert ne održi, ne pripadate nigde.

 

Ono što reče Frubi. :)

Princ Nostradamus. :) :) :) :)

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je zaista tako, ne ide mi u glavu da koncert koji se najbolje prodaje bude otkazan.

 

Top 10

 

1. RBD

2. DUŠKO DUGOUŠKO NA LEDU...

3. ALICE COOPER

4. JAMES BLUNT

5. DIORAMA

6. HAMMERFALL

7. NIGHTWISH (VOUCHER)

8. KREATOR

9. UNITEDRESPECT & TIESTO

 

Ovo je daleko od najbolje prodaje... racunaj da je rbd i dusko prodao minimum 500-1000 karata, znaci alice nije prodao ni 300 .... to znam jer znam kolko smo mi prodali za hammerfall....

 

 

jbg.

 

kao sto rekoh alice bi taman napunio skc , sad sto njegov manager trazi verovatno 6cifrenu brojku to je problem managera .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...