Jump to content

Karijes


dimmu1

Recommended Posts

koliko ljudi otprilike staje u dvoriste? bio sam prvi i poslednji put tamo na nadimacu u oktobru i pricali su mi pre kako je to mali lokal,ali da je bas tako mali nisam verovao :haha: onaj prostor ispred bine 2x2 jos je u nekim malim stepenicama,pa jos ako omasis koji korak mozes se posteno razbiti :haha: no sve u svemu bice zanimljivo,a i jos bi trebalo da dolazi neka ekipa somboraca pa ce biti picvajz do daske :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ljudi otprilike staje u dvoriste? bio sam prvi i poslednji put tamo na nadimacu u oktobru i pricali su mi pre kako je to mali lokal,ali da je bas tako mali nisam verovao :haha: onaj prostor ispred bine 2x2 jos je u nekim malim stepenicama,pa jos ako omasis koji korak mozes se posteno razbiti :haha: no sve u svemu bice zanimljivo,a i jos bi trebalo da dolazi neka ekipa somboraca pa ce biti picvajz do daske :rockdevil:

 

Overavam te stepenice u najavi. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Evo par vesti posle dužeg vremena.Još pre svirke u Dvorištu bend je odlučio da promeni ime u Execution i funkcionisao je tako do Jula kada sam ja iz tog benda izašao i odlučio da ponovo pokrenem Karijes.Sad šta će biti sa Executionom ja stvarno ne znam.Znam samo da je Steva trenutno zauzet svirajući u jednom Somborskom Punk/Crust bendu pa možda jednog dana pokrene i Execution,no to će vreme reći.Da se vratim na temu,Karijes je što se tiče probi aktivan još od Avgusta i trenutno imamo nekih manjih problema ali nadam se da ćemo to rešiti uskoro i biti aktivni ponovo što se tiče svirki.Što se tiče Demo snimka snimanje je zakazano za 20. Novembar i snimaće se u Čekić Studiju u Somboru.Na snimku će se naći jedan instrumentalni intro,3 autorske stvari i Total Desaster (Destruction Cover) na kojoj će gostovati Dušman iz Toxic Trace-a.Link za Demo,Omot i novu MySpace stranicu kacim posle dvadesetog.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Demo se moze cuti na MySpace i Reverbnation stranici,a moze se i skinuti sa sledecih linkova:

Rapidshare

Megaupload

MediaFire

 

Sto se tice diskova ne znam tacno kada ce ih biti ali sumnjam da ce biti ista pre marta ili aprila.I dalje trazim bubnjara za svirke pa ako je neko zainteresovan neka se javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima malo vise reverba i dileja na vokalima ali kada smo mixovali to se nije toliko culo.tek kada sam dosao kuci to sam primetio ali je onda vec bilo kasno za bilo kakve promene.snimace se EP (mozda se odlucim i za album) krajem godine u mnogo ozbiljnijem studiju pa ce to biti druga prica.posle ovog snimanja sam definitivno naucio da izreka koliko para toliko muzike zlata vredi :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

U junu 'Deathstrike' izlazi za Silent Scream Records sa verovatno drugacijim miksom. Izdanje ce biti ograniceno na 50 CD-R i 30 kaseta. Do kraja ove godine bi trebao izaci i novi materijal na kome se trenutno radi. Trenutno trazim bubnjara za 3-4 svirke na leto pa ako neko voljan ili zna nekog neka se javi,dogovoricemo se. Bitno je da nije dalje od Novog Sada posto ipak treba i doci na probu u Sombor ili u mesto odakle je on.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle skoro 8 meseci neaktivnosti i trazenja bubnjara napokon ponovo krecemo u akciju. Gregor Hodinj ce svirati bubnjeve na par predstojecih svirki koje bi trebale biti u Julu ili Avgustu. Sviracemo uzivo 6 novih obrada,4 autorske stvari sa demo snimka i nadam se barem jednu ili dve nove autorske stvari. Naravno na svirkama ce se moci nabaviti diskovi i kasete,a nadam se da cemo uspeti snimiti barem jednu svirku i da ce to zvucati mnogo bolje nego demo snimak. Za sada toliko,a jos vesti ce biti objavljeno za par nedelja.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Demo 'Deathstrike' je izasao za izdavacku kucu 'Silent Scream Records' na kaseti i u CD-R formatu.Cena je 200din+PTT i za kasete i za diskove.Mogu se naruciti preko SSR-a ([email protected]) ili preko benda ([email protected]). Karijes ce se naci i na SSR-ovoj kompilaciji bendova,a evo i celokupan spisak istih:

Side A:

 

 

 

01 - Kolac - Raskrsten (Serbia)

 

02 - Gromkult - Petals Of Hate (USA)

 

03 - Moloch - Die Menschheit Ist Nichts Ohne Der Natur (Ukraine)

 

04 - Stonecrypt - Morbid Faces (Serbia)

 

05 - Edain - The Sulphur Breather (Czech Republic)

 

06 - Sunovrat - Usud (Serbia)

 

07 - Azordon - Satan's Infernal Triumph (USA)

 

08 - Karijes - Back To Hell (Serbia)

 

09 - Trails Of Sorrow - A Grave Of Loneliness (Italy)

 

10 - Infernal Rites - I Am One (Germany)

 

 

Side B:

 

 

 

01 - War-Head - Terrorizer (Croatia)

 

02 - Zarach 'Baal' Tharagh - Waiting The Death (France)

 

03 - Mrznja - Apostol Samoce (Serbia)

 

04 - Uruk-Hai - The Fall Of Gil-Gald (Austria)

 

05 - Dna Evol - Avet's Insane Dark Lament Hibernation (Serbia)

 

06 - Cry - When Silence Screamed Suicide (India)

 

07 - Eris - Thou Shall Rise (Serbia)

 

08 - Enbilulugugal - The Death Of You All (USA)

 

Kao i uvek ovaj bend prati peh sa bubnjarima i Gregor nazalost zbog nedostatka vremena nece svirati sa nama,a zbog nedostatka finansija za session muzicare nastupi uzivo se odlagaju za neke malo bolje dane. Radi se na novom materijalu pa kada to sve bude gotovo uci ce se u studio i snimiti nadam se ovog puta sa mnogo boljom produkcijom nego na 'Deathstrike' izdanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deadlystrain je dodat na kompilaciji, brutal death metal iz Italije.

 

Evo re-updated tracklist-a:

 

Side A:

 

 

 

 

01 - Kolac - Raskrsten (Serbia)

 

02 - Gromkult - Petals Of Hate (USA)

 

03 - Moloch - Die Menschheit Ist Nichts Ohne Der Natur (Ukraine)

 

04 - Stonecrypt - Morbid Faces (Serbia)

 

05 - Edain - The Sulphur Breather (Czech Republic)

 

06 - Sunovrat - Usud (Serbia)

 

07 - Azordon - Satan's Infernal Triumph (USA)

 

08 - Karijes - Back To Hell (Serbia)

 

09 - Trails Of Sorrow - A Grave Of Loneliness (Italy)

 

10 - Infernal Rites - I Am One (Germany)

 

 

 

 

Side B:

 

 

 

 

01 - War-Head - Terrorizer (Croatia)

 

02 - Zarach 'Baal' Tharagh - Waiting The Death (France)

 

03 - Mrznja - Apostol Samoce (Serbia)

 

04 - Uruk-Hai - The Fall Of Gil-Gald (Austria)

 

05 - Dna Evol - Avet's Insane Dark Lament Hibernation (Serbia)

 

06 - Cry - When Silence Screamed Suicide (India)

 

07 - Eris - Thou Shall Rise (Serbia)

 

08 - Deadlystrain - Bloodfield (Italy)

 

09 - Enbilulugugal - The Death Of You All (USA)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sutra ulazimo u studio i krecemo sa snimanjem novog EP-a 'Past is alive'. Snimaju se dve pesme jedna nova 'Torn Apart' i jedna stara 'Back To Hell'. Ovog puta ce biti zivi bubanj i sigurno kvalitetnija produkcija i sam snimak nego na proslom demo izdanju. Krajem sledece nedelje bi sve trebalo biti gotovo,a pesme ce se moci naci samo u digitalnom formatu tj nece biti diskova kao za demo snimak. Sto se tice demo-a stigle su mi kasete i diskovi pa ako je neko zainteresovan da kupi neka posalje PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak ce EP nositi naziv 'Torn Apart',a moze se cuti na Reverbnation i MySpace stranici. Trenutno MySpace nesto baguje ne znam ni sam zasto nece da prikaze plejer na profilu. Omot ce biti uskoro biti gotov pa ce pesme tek onda biti dostupne za download,a do tada ce se moci cuti samo sa ona dva linka.

Edited by dimmu1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...