Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Pa da su martinke udobne i postavljene iznutra i kostaju duplo manje jer je 100eur pljacka, sigurno bih (opet) uzela one od 10 kopci, sa debljim djonom (Shelly's) jer mozes da ih arcis i da ti ne bude zao (razlog zbog kog ne nosim sve one druge cizme sto imam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moje Shelly's su stare nekih 4 ili 5 god i prezivele su dubok sneg, led, poprilicno duboke bare od kise i nikad mi noge nisu bile mokre niti sam okliznula na ledu. Verovatno zavisi kakva serija ti zapadne, moje su kao nove a nisam ih nesto ne znam ni ja kako odrzavala. Namazem ih s vremena na vreme, nisam neki fanatik da ih mackam svaki drugi dan. Malko je ponegde izgreban sjaj na kozi (drveni stolovi po pabovima su krivi nisam ja XD ) ali nista preterano upadljivo, vidi se samo kad prilepis nos bas blizu : :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se bukvalno svi zale. Mada nisam ni jednom ljosnula u njima. Ne racunam Taru i -15 po suvom snegu :haha:

Apropo Sorel cizama - prosto je jadno kakve cizme prodaju kod nas u zimskoj sezoni :no: Sve neke sminkerice od krep papira i kesa za djubre. Ili to ili Dior od 3000eur postavljen medvedjim krznom :haha:

Jedine pristojne u ponudi su Planika za muskarce a i tu se vrte ista 3 modela iz sezone u sezonu :(

Sto je najludje usred decembra nemaju kompletnu ponudu - svaki put kad pitam 'evo stize za koju nedelju' :confused: Vala necu vise kod nas da uzimam.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zivim u malom gradu tako da imam deset puta slabiji izbor obuce :D

Odustala sam od nadanja da cu ikad naci ovde nesto normalno. Ono sto je iole bolje je duplo skuplje nego u bg, tako da kad nesto ustedim bolje da zamolim nekoga da mi naruci sa neta, vise se isplati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhm hvala :D

Imam jako problem da nadjem obucu koju mogu da nosim jer sam po sirini stopala 36 a po duzini 40-41. :S

Tako da mi sva lagana letnja obuca spadne sa noge bukvalno, ako nema neki kaisic koji dobro drzi. Kod cizmi opet ne valja kad noga mnogo landara. Kad kupujem u radnji moram sve da isprobam pet puta da vidim dal mogu da hodam u tome, tek cu se sa narucivanjem napatiti :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...