Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

^^ Ladno sam imao iste takve O.o Mozda stariji model, doneli mi iz Swiss... nije da su trajale brate, nego bolje cizme nisam imao u zivotu!  :rockdevil: U super stvar si ulozio kintu :) I ja razmisljam, da li da kupujem neke cizme, ili da drukam zimu sa ove konverzice (vidim da nema leba od sneg)... Ako naletim na neke tzv Kanadjanke (ali original) uzimam momentalno... Moj tjale ih ima, najbolje cizme koje postoje na svetu, definitivno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

51LpjE0-FgL._AA280_.jpg

 

Odlicne su,svidjaju mi se,preudobne,super djon,ne propustaju vodu,i nemaju nista metalno na sebi,tako da ne brinem o promrzlinama koje sam prezivljavao do sada.

 

Nedavno sam uzeo Bugatti,jebes mi sve maltene su identicne,samo sto su moje od koze,a ne prevrnute.

 

Ne znam za dr Martens ali Shelly's su najobicnije djubre od obuce a kostaju boga oca

 

I jedne i druge su djubre od obuce...nosio sam ih kao klinac,unistavale su me,nikada vise to govno na noge necu staviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam danas uzeo Magnumke. U životu nisam imao udobniju čizmu.

 

magnum-classic-cen.jpg

 

Ovakve su, samo imaju malo drugačiji đon.

 

Edit: imao sam Shelly's i Getta Grip. Govno od cipela.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam danas uzeo Magnumke. U životu nisam imao udobniju čizmu.

 

magnum-classic-cen.jpg

 

Ovakve su, samo imaju malo drugačiji đon.

 

kolko para to, jel kozno? Deluje mi plastichno :\

Djon guma ili koza?

Edited by l3s26

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepe su i jedne i druge,sa tim da mi se doljnje vise svidjaju jer preferiram bez pertli.Mogao bih bas i pazariti nesto tipa ovih gornjih,posto smedje nemam.

 

ka sto vodis ja volim ove sa "odsechenim" spicem.

 

Naravno, izbegavam sve sto ima gumeni djon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

birati posto nosim 49,50...zavisi od kalupa i od proizvodjaca do proizvodjaca,ali tesko mi je naci elegantne cipele.

 

Au prike! 50! upm.....

 

Bedara, nista jace od elegantnih cipela.

Prijatne, smekerske, opustene.

 

Nista lepse nego kad ribi iskoce definisani listovi na nogama :puke:

 

Nisu bitni listovi, poenta je u butkicama. Kako vi zhene nista ne shvatate. :no:

 

5825-Ugg-Classic-Short-Chestnut.jpg

 

Meni su ovakvi modeli pomalo bizarni. U Sibiru bi vec imali smisla, ali u Australiji, ne vidim poentu.

 

Spremaju se za posledice globalnog sagrevanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno sam uzeo Bugatti,jebes mi sve maltene su identicne,samo sto su moje od koze,a ne prevrnute.

 

E,pa nije ni ovo prevrnuta,nego ona kao brusena(ako je to pravi izraz)

Hehehe,ma zajebase nas,prave ih u istoj pecini,samo krknuli etikete Bugatti i Magnum,i koju jos marku po potrebi,i onda salji na trziste. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam danas uzeo Magnumke. U životu nisam imao udobniju čizmu.

 

magnum-classic-cen.jpg

 

Ovakve su, samo imaju malo drugačiji đon.

 

Edit: imao sam Shelly's i Getta Grip. Govno od cipela.

 

Koji broj obuce nosis? Svojevremeno sam se lozio na Magnum i probao 43 broj. Malo je reci da mi je noga lebdela unutra. Totalno nerealni brojevi. Nisu imali manje. Inace odlicno su uradjene i lake su ko perce a deluju vrlo cvrsto.

 

 

 

 

Nego... juce sam pazario ove:

413988.jpg

 

S tim sto moje nisu od ove izguzvane koze vec zategnute. :haha:

 

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au prike! 50! upm.....

 

Bedara, nista jace od elegantnih cipela.

Prijatne, smekerske, opustene.

 

Ma i ja ih najvise volim,imam poprilican broj.Samo sto za mene nema toliki izbor kao sto ima za nekog ko ima prosecnu velicinu stopala.

 

Hehehe,ma zajebase nas,prave ih u istoj pecini,samo krknuli etikete Bugatti i Magnum,i koju jos marku po potrebi,i onda salji na trziste. :mhihi:

 

Ko zna,svasta se radi u ovom trulom kapitalistickom svetu...samo,ako rade takve stvari,neka im ne nagruvaju cene toliko.Najam pecine ne kosta mnogo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno jedne od najkvalitetnijih patika. :da:

 

U jebote sad si rekao sve...ne znam za ostale modele ali starke su verovatno najnekvalitetnije patike koje postoje,bar ove sad sto se prave u kini. Tek da ne pominjem cenu,ej kostaju skoro 50Eur a obicna guma i platno ni ulozak nemaju...realno ne vrede vise od 15Eur ali jebiga valjda su sad u trendu pa su im nabudzili cenu. Da ne bude da imam nesto protiv starki,meni se one mnogo svidjaju po izgledu i lagane su za nosenje ali su neudobne i skupe. Ja ih imam 4 para kuci. Doduse neke su skroz pocepane,ustvari samo jedne nisu :haha: Imam jedne kozne koje nosim zimi i one su ok,imaju ulozak i nisu tako neudobne ali vec su pocele da se raspadaju,pre svega pucaju na pregibu a djon sa strane se odlepljuje. A da te kostaju cini mi se osam 'iljada,jbte,sta je mnogo mnogo je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji broj obuce nosis? Svojevremeno sam se lozio na Magnum i probao 43 broj. Malo je reci da mi je noga lebdela unutra. Totalno nerealni brojevi. Nisu imali manje. Inace odlicno su uradjene i lake su ko perce a deluju vrlo cvrsto.

Obično nosim 45-46, zavisno od kalupa, a ove što sam uzeo su 44,5 i veće su mi možda za pola broja, što mi i odgovara, ne volim knap obuću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje cizme koje covek sebi moze priusiti su americke Matterhorn cizme

Nazalost nema ih ima kod nas,doduse cujem da su ih dobijale s vremena na vreme odredjene grane vojske i policije

 

http://www.corcoranandmatterhorn.com/

 

Jesu skuplje,ali ko god je imao srecu da ih nosi kaze da su sjajne,udobne i da traju godinama :rockdevil:

Najbolje sto kod nas ima da se uzme ispod ovoga je Magnum i Mile Dragic-dakle prave terenske/urban cizme koje sluze svrsi a ne fenseraj poput Shelly's koji sluzi da se pokazes u drustvu i certovima,a tesko,neudobno,pusta vodu te pride i prilicno brzo propadne iako deluju naoko mocno :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Nights blood

 

Ma nisam ih ja platio toliko,kupio sam ih na nekom snizenju na terazijama pre jedno 3 godine,tad sam ih platio 3700 cini mi se. Inace ja starke uvek kupim po nekim snizenim cenama jer stvarn0 ni u ludilu ne bih dao 50 evrica za njih. A cizme imam, CAT-ove,one zute ;)

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni smeta sto Shelly's kostaju boga oca,kao da dajes pare za marku a ne kvalitet :mrgreen:

Eno gledao sam bas na Urban Shop sajtu i jebote 10k din su-relana cena bi bila negde 5-6k shodno onome sto nude :mhihi:

Steel cizme nisu skupe u toj kategoriji(nekih 7k din)ali meni su se raspale posle godinu dana nosenja iako sam ih odrzavao,doduse vodu su pocele da pustaju tek posle tih godinu dana :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jakuza- Ja imam Dr.M. stare 13 godina i jos mogu da ih nosim, ali su pocele iznutra da se raspadaju. :haha:

Opet cu da ih kupim. Najudobnije cizme koje sam nosila. Jbg kupila bih i ja Magmum ili Mile Dragic, znam da su bolje od martinki, ali malo ruzno izgledaju na zenskoj nozi.

 

 

@Thule- Daaaaaaaaaaaaaaaa............ Uzasno se klizu!!!!!!!!!!

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam govno od čoveka. Rek'o sam sebi da neću uzeti Air Max jer već imam jedne slične, isto Najki, a i zato što ih svi nose. Hteo sam da kupim Fred Perry, Lacoste ili Adidas, a onda sam se zaljubio u ove: http://pabuc.files.wordpress.com/2008/09/air-max-1-premium-black-quilted-01.jpg

 

Sledeće nedelje ih kupujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...