Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Caos, jel neko zainteresovan za martinke shellys crne, 10 kopci, kao nove, br. 39??? slike na upit, cenim ih 70e,ne mogu manje obzirom da su stvarno extra,ko iz radnje a placene 11000, meni su teske pa bih uzela neke lakse, mogu i dublje, ili bez metala ili slicne, moze i neke zenstvenije ako neko hoce da menja, pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad je malo ladnije pa se nose

 

nike-air-force-one.png

 

\m/

 

Gde ih nadje??? Koji broj, koliko para?

 

Moje stare reebok ali iste totalno su se raspale.. :(

Vec mesec dana obilazim Beograd i uzduz i popreko i ne mogu da nadjem nigde klasicne duboke patike bilo koje :(

Ili su preskupe (10+ ljadi) ili nema brojeva :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

najt provlere,tidze su super...lepe su na oko,al mislim da je tu djon jako kritican,jos je i izvrnuta kozura,onda je to slaba kupovina...inace,ovako su stvarno ok...

U pravu si za djon, ali nema veze, necu ih sigurno nositi po snegu i ledu :mrgreen: Imam ecco patike sa gore-tex djonom koje su za zimu, nema teorije da propustaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jaroslav: znas da ja inace volim Mileta :D Al cizme su mu bas ruzne i hladne a i skuplje od Magnuma.

Moje su 8k (Command 8.0, sto je super jer su oko 80-100dolara inace) u Pamperu na NBG. U Snajperu koliko se secam 10-11k.

Htela sam ove al nemaju.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni cika koji radi u prodavnici ne misli da je za zenu, samo sto me nije pitao za krvnu grupu koliko je bio sumnjicav :haha:

A sto hoces ove cizme?

Pa ovaaaj... udobne su, kvalitetne, tople...

Aha. Ima ova dva modela. Odaberi jedan.

Ove.

A zasto bas te?

Pa lepse su :haha:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

neki savestan trgovac...ja kada sam kupovao ove poslednje patike,lik samo sto mi nije rekao da takve slicne nosi obama,a da je moj model neverovatan...osecao sam se kao izabrani...lik mi je pricao kako su te patike uzorak za sledecu sezonu i kako je to jedinstvena prilika da ih ove godine pre svih uzmeme za male pare jer ce vec sledece kostati 12000...da sam imao bilo kakvu alternativu,ne bi ove uz'o samo zbog umobolnog radnika...jebi ga,morao sam da ga slusam dok sam probavao patike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...