Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Jel neko od vas nosio te Starke od 8000 din? Mislim svi koji imaju problema sa Starkama su nosili one pijacne starke od 400 din. Istina to je krš nikad gori. Dizajn Starki je diskutabilan, isto tako i odredjena istorija i popularnost tih patika, ali te patike su sve samo ne neudobne. Isto tako nisu samo čarape i djon. Znam mnogi koji su dobili na poklon te original Starke, i od tada samo sebi kupuju nove Starke....

 

Ali isto kao i kod Appleovih proizvoda, znak Chuck Taylor nosi 20% cene.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam nosio, tj i dalje imam.....kad su bile max 2700(a onda su krenule da skacu),al tada sam popizdeo jer su do tada duboke bile 1800 a plitke oko 1200,a sada mi ne pada na pamet da ih uzimam.Imam problem s njihovom cenom, starke od malena nosam inace.Starke su idealne za leto samo nisu za dugo nosenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko ja znam u poslednjih 7 godina, prave Chuck Taylorke nikad nisu padale ispod 80 evra... Moj brat ih je za 100 dolara kupovao u USu. Ja licno ne mogu puno da sudim o njima probao sam ih, jednom sam ih iz zezancije nosio nedelju dana, i sto je bilo najdivnije ide ti skroz uz nogu, a ponovo imas osecaj ko da nemas nista na nogama i udobne su. Shvatam da ima jeftinijih varijanti isto dobrih, ali Starke imaju svoj izgled sa tradicijom koji naplacuju.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

ко држи продавницу гиља у 23:41 отворену, леб ти јебем, то мора да је неки Qрузов шанер, продаје Фолен прву руку од робие

 

 

има да ми отворе драјв тру за патике

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha,e ovo me podseti na legendarnu pricu ortaka iz Zemuna(a gde drugde)

 

Elem sedi njegov kolega u kaficu i cavrlja o laptopovima, i tu ulece lik s pricom koji sedi pored

-e ja se bavim lapotopovima, sta ti treba ovo ono....

 

delovao lik ok.I sad razmene oni telefone, ovaj mu kaze koji model laptopa hoce, sve super Prodje par dana,negde oko 3-4 izjutra ortakovom kolegi zvoni mob, ovaj zgranut, budi se jbt, ko sad zove u picku materinu, kad ono onaj lik,prigusenim glasom

-e jel to ovaj model..........?

-brate jel znas ti koliko je sati jb, da to je taj model.Sto?Gde si ti?

-U radnji sam!

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ne znam zašto ne bile udobne patike kad su preko članaka, meni su takve najbolje.

Zbog slobode pokreta. A i ne da mi se da nosim duboku obuću kada je toplo vreme, sasvim logično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...