Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

pa evo miran sam ja vec petu-sestu sezonu i sa magnumkama, prosao sito i reseto s njima+imam sav komfor koju obuca moze da pruzi-lagane, preudobne, gore tex, toplotnu izolaciju, prvoklasnu kozu, kvalitetan djon i na kraju izged koji nije mrtvacki(plus ko voli ima i vojne modele) i to jos koju hiljadu jeftinije od martinki ili onih grobova od seliza.

Magnumke su jos i gadne u odnosu na bilo koje hiking cizme ili one sto zovu work boots.I opet cu duzmem sad za zimu neke njihove.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MissionVao, већ сам гледала те и превише ми је да дам за гумењаке те паре, поготову што их не волим и не планирам да их носим ван шетњи по барама и блатишту са кером. Јесу лепе, врло лепе, уопште не личе на класичне гумењаке, али претераше га.

Иначе, нашла сам ја гумењаке и за 19.650,00 :mhihi:

 

37161_n-fashion-tommy-hilfiger-19.650-din._400x400.jpg

 

Као што рече Night's Blood мартинке ми трају и по 10 година без проблема и савршене су за кишу (не и за блато, после морам да рибам ђон пола сата), али нису много практичне за шетњу са кером, нажалост.

 

Свраћала сам данас и до ECCO радње, још увек нису добили зимске чизме. Ја имам ове њихове (колекција од пре 3 или 4 године, чини ми се):

 

eng_pm_High-boots-Ecco-20475353859-WINTER-ZONE-27591_1.jpg

 

а чекам да се поново појаве овакве:

 

1360335916-04205900.jpg

 

:wub:

Јесу скупе, али вреде сваку пару. Имам гомилу њихове обуће, летње/јесење/зимске, и сјајно се показала: удобна, топла, не клиза се.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde i kako leba ti :haha:

 

haha, pa ne znam, ne oblačim se uopšte kao metalac, samo sam hteo da uzmem izdržljive čizme za loše vreme, zajebavao sam se sa onim CAT cipelama patikama i slično i užasno su se pokazale.

 

ovo je kao, klasična martinka, ona mi je previše bila

 

p51.jpg

 

p71.jpg

 

ipak ima neke razlike u volumenu, obučeš neke dobre farmerke, džemper i košulja i vozi.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm volim i ja taj djon na martinkama. To je bilo davno standard, kad sam išla u osnovnu pre 15 god. Imala neke ljubičaste pa posle par godina i teget sa tim djonom, trajale su mi večno.

 

Ja i dalje želim ove. Videh ih u Budimpešti inače live - da, dobre su. Naleteću još negde valjda, kad bude bolji tajming.

 

12108202.F.png

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam da li vi hodate malo u tim martinkama ili u čemu je fora, jer ja im oderem đon za par godina. Sve cipele što sam bacio i koje obućar više nije hteo da popravlja su od oguljenog đona do noge ili ih izlomim od hodanja tik iznad prstiju. Jedine čizme koje nisam uspeo da satrem su dedine vojne s drvenim / kožnim đonom...

 

Ove iznad baš fino izgledaju, doduše

 

Što se tiče čizama za sneg, blato & kišu, najbolje me služe čizme za snoubord :mhihi: to NE propušta

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...