Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Uzasno je sve njihovo, ja sam imala i baletanke i duboke cipele njihove, baletanke su se dezintegrisale nakon 6 nosenja a cipele su jednom pokisle i promenile boju i rasljampavile se, bukvalno kao karton za kutije.

 

Pritom nisu bile iz naseg urban shopa nego uvozne.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima smisla ono što Šinigami kaže, navade se ljudi koji robuju trendovima, pa progutaju šta god im se ponudi, čak i ako su se gnušali toga ranije. Tako su pre dve-tri godine lobanje i, uslovno rečeno, rokerski/metalski elementi upali u mainstream i fenseraj, sve pršti od metalskih majica u Ušću, fura Ceca i slična bagra... "znam te, starko, kad si airmax bila". A najbolja fora se desila kada je prvopomenuta ekipa počela da kupi fensi detalje, odjednom ništa nije problem. :haha:

 

No, to ne treba nikoga da sprečava da nosi šta hoće, svakom svoje i boli nas kurac.

 

one love

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah koja diskusija o cipelama...

Martinke su cipele koje treba izbegavati jerbo to cudo nije zdravo za nogu, elem to kazem iz licnog iskustva. Kada su me prosli ti metal tripovi pre jedno 10 godina moja stopala su ponovo pocela da me vole :haha:

 

Inace imala sam ekskurziju sa nekim lepim platformama letnje sandale su u pitanju ali sa trakicom oko gleznja, i umalo se nisam slomila i uganula zglob :haha:

Tako da svaka vam cast devojke za te stikle, ja njih samo na svadbe i kongrese, i za poneku jos priliku navucem :da:

Ono sto mi nedostaje jesu svakako crne cipele ovog tipa a dopada mi se kombinacija boja koja ti dozvoljava da uparis sa cim zelis pogotovo ide uz Desigual haljinu, ono to bi bio moj neki maximum... ostalo je manje vise uniformno sto se boja tice :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misnka videh slicne cak jos bolje, znaci taj kombo boja samo malo drugaciji model, ali je iznad mojih kupovnih moci trentuno :(

 

@Machka jesu stabilne i udobne (kada ja to kozem :haha: ) ako mislimo na onaj model sto sam kacila...

Ono izazov mi je da se naviknem na takve neke cipelke jer bas dobro stoje i model koji sam probala je stabilan...

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...