Jump to content

Jdownloader


Defunctus

Recommended Posts

ja imam wireless i nikad mi se ne pojavljuje "current slot is already in use" :D kad god se diskonektujem i ponovo konektujem dobijem novu IP adresu ;)

 

Zavisi,zavisi :da:

Kod vecih provajdera tipa Verat dobijas dinamicki IP

Ali kod velikog broja manjih wireless provajdera u manjim i vecim mestima gde su mreze obicno radjene sa stapom i kanapom i koje drzi Kurta i Murta dobijas deljenu IP adresu-jedino resenje za rapid je da uplatis premium ;)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle ja sam pogresio :da:

od onog pljuvanja koje si pisao na temi "najbolji operativni sistem" sam bio ubedjen da si ego drajver i "mister-know-it-all" sa kojim ne vredi razgovarati na tehnicke teme, ali svaka cast coveku koji moze da napise "pogresio sam" i da se ispravi. :da: to znaci da nisi budala, i za ovo mora respekt ma koliko se nas dvojica ne slagali po pitanju os-ova. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dobija li jos neko ovde "TOC not signed" error? Kod cimera sad instalirah jd, sve isto ki kod mene, ali kod njega nece nijedan link da potera zbog ovoga..

 

Ехтрас > Цонфигуратион > Хостс >Чекирај све познатије...

То је то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Beotel duplirao download, bas sad skidam Prison Break sa RSa, nema zastajanja downloada. Jedino me nervira ova pauza od 15min. :no:

Inace, download mi ide do 64kb/s.

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaaaaaaaoooooo....

da znash shta propushtash!!!!!

probaj makar prvu iz sezone da odgledash, pa ako ti se ne svidi ti prestani... ;)

 

NE SMEM, onda cu popizdeti, jer znam da cu pogledati sve odjednom. Veruj mi, malo mi fali da pocnem da gledam, zato cut'! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

na kolko Kb/s vam sad zakucava j downloader, od kako su ovi uveli brzi download?

 

Sada opusteno skidam na 80-90 Kb/s, a ranije jedva izvlacio 52 kb/s. Mada na rapidu nekad nije prelazilo ni 30 kb/s

 

Ako skidas sa rapidshare-a,neka te ne cudi sporiji rad i to sto download staje na svakih 5-10 sekundi...govna su to uvela od nedavno.

 

A ja sam mislio da je to nesto do moje konekcije...pih majku im.... GOVNARI! :angry::violent:

 

Skidam ja redovno, ali ne gledam. :) :)

 

Kako uspevas da odolis iskusenju? ! ? :D Ja definitivno ne bih mogao a da ne odgledam

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako uspevas da odolis iskusenju? ! ? :D Ja definitivno ne bih mogao a da ne odgledam

 

Ne znam, veruj mi. Trudim se, al' mi nesto govori da cu veceras poceti da gledam. A ZA TO STE VI KRIVI!!! :violent:

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...