Jump to content

Dark/black ambient


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Preslušao sam ona Cyclic Law izdanja, ali mi se mišljenje nije promenilo. Desiderii Marginis i Triangular Ascension su mi za tri klase iznad svega ostalog. Jedino ću Kammarheit ponovo da pustim, nisam siguran da li mi se sviđaju ili ne. Ovo ostalo ušlo na jedno uvo, na drugo izašlo.

 

Isto tako, Simon iz Atrium Carceri ima izdavačku kuću Cryo Chamber, mislio sam da ću da pronađem nešto dobro, ali mi svi bendovi zvuče isto. Nisu loši, ali završi se album i nemam želju da ga ikad više pustim. Kao što reče Sick Boy iz Trainspotting-a na 0:24... www.youtube.com/watch?v=VnAR2qB24yQ

Čak je i Atrium Carceri na poslednjih par albuma malo podbacio. Upao čovek u loše društvo.

 

Evo jedno prijatno iznenađenje. Nisam toliko obraćao pažnju na Paranoia Inducta, ali ovaj novi album je odličan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam fan Kalpamantre, iako znam Stivena lično, u više navrata sam mu rekao da mislim da izbacuje previše toga i da je malo neozbiljno imati digitalni label.

 

Jedino zbog čega cenim Kalpamantru su one gigantske kompilacije gde skupi između ostalog sam krem scene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte neki predlog za nešto na fazon Bohren, TKDJE, MFDC...

sem ovog pomenutog

 

ovo obavezno cuj, svidece ti se ako volis Bohrene: Swampi late Plate, Heroin and Your weins (mada on nije toliko jazz), Povarovo, Somewhere off the jazz Street i Twin Peaks soundtrack :D

 

sjajan ambient jazz ti je Arve Henriksen, ali on nije dark toliko kao pomenuti, zatim mozda Blackfilm isto, mada oni/on nije toliko jazz, ali jako dobro vozi mogli bi ti se svideti

 

ako ces gentle and sexy & ambient jazz, probaj The Necks

 

ako ces divlje i sugestivno Kreng i moje omiljene Kaboom Karavan

 

cyprian: meni nikako nije legao taj Shinjuku Thief, a bas sam mu dao sansu, provrteo sam dva albuma te trilogije par puta.

 

 

 

 

 

niko Haxan Cloak ne komentarise na temi, ovaj album ja na forumu prosao krajnje nezapazneo, a bas je sjajan album, cini da se osecas nervozno i loshe

http://www.youtube.com/watch?v=0a5seHgsN3U

Edited by Uruk
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...