Jump to content

Deadly Mosh


Thrashformers

Recommended Posts

E split moze da se naruchi preko Terror Blasta a ovaj EP je i namenjen izdavachima,znachi slacemo ga verovatno nekim izdavachima.U svakom sluchaju album izlazi na leto,jer imamo spremljenih jedno 15 do 20 pesama i josh uvek se ne zna shta ce sve biti na albumu jbg...Ovaj EP ce najverovatnije izaci na kaseti ali u nekih 300 primeraka....Javicu vam detalje naknadno.Naredna dva meseca necemo svirati,a kad se vratim bice i novih obrada i nashih novih pesama zajedno sa ovih 8 koje imamo snimljene do sad pa mozete ochekivati da cemo svirati mnogo aktivnije nego shto je to do sad bio sluchaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala,drago mi je da ti se svidja,a i Boshko je bio sjajan pevach i chovek tako da mi ne smeta poredjenje.Imali smo ako ne isti onda bar slichan stav shto se tiche same svirke i nachina pevanja u jednom thrash speed metal bendu.I prvi demo se svideo ljudima,ali mislim da je mnogo realnije odradjen ovaj,ima mnogo manje efekata na vokalima a i trudili smo da dobijem oshto zivlji zvuk.Ovaj EP predhodi albumu pa se nadam da cete slushati sledeceg leta i ceo album.

Edited by Thrashformers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost posle dve godine aktivnog sviranja u bendu Deadly Mosh je ostao bez basiste Nikole Slavkovica koji je sa bendom odradio dva EPa i uchestvovao na pravljenju autorskih pesama koje ce se naci na prvom albumu.Zbog unutrashnjih nesuglasica Nikola je morao da napusti bend i za sada se ne zna ko ce ga zameniti,ali nadamo se da ce se brzo naci adekvatna zamena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i tekstova pesama,poshto su mi pojedinci trazili tekstove,pa da ne shaljem svima pojedinachno.

 

Deadly Night!!!!

 

A deadly night

A shout in the head

The Show begin

so bang till the end!

 

Scream up for Satan

Jump from the stage

Thrash 'till you like it

Your mind is deranged!

 

A living nightmare

Inquisition from hell!

Demented souls

hear demons yell!

 

Your ears are weak

they are not prepared

fro this devilish sound

a noise from hell!

 

Ref:You are sorrounded

By Evil Spels

Stricken by Darkness

You kill with the mace!

Speed of the light

Carnage your mind

You search for your soul

but you cannot find!

 

A thousand people

bang in the mosh!

Worship the Satan

and inverted cross!

 

You give us power

we give you speed

Old School Metal

is all that you need!

 

Ref:You are sorrounded

By Evil Spels

Stricken by Darkness

You kill with the mace!

Speed of the light

Carnage your mind

You search for your soul

but you cannot find!

 

Blood and destruction

is all that you see!

Pain and agony

is all that you feel!

 

Metal Pollution

You can sense in the air!

Your ears now bleeding

You cry in despair!

 

Ref:You are sorrounded

By Evil Spels

Stricken by Darkness

You kill with the mace!

Speed of the light

Carnage your mind

You search for your soul

but you cannot find!

 

Hellsound

 

Screams in the night

Became so loud

Prepare yourself

For this hellish sound

 

Torture your ears

and heart load with fear

You just can run

but revenge is too near!

 

Ref:Coming too fast

This hellish sound

Stay Alive?

No one,No one!

 

Screams in the night?!?

Ooohhh Sad virgins cry!

Church full of blood?!?

ooohhh priest will die!

 

Nuclear Bomb

Hide into amps

With the first notes

she will blow up!

 

Now you can feel

The taste of blood

Welcome to hell!

The Satans realm!!!

 

Now you receive

the evil blood

and now you are

the one of us!

 

Your final choice

is to spread death

Hear Speed Of Light

Thrash!Bang your Head!

 

2000 years of decay

 

Look into my eyes

Only Pain you'll See

My heart is full of scars

Soul full of misery!

 

How long must we pray

2000 years of decay

You take my Freedom,you take my chance

We are fuckin' Jesus'S Slaves

 

He stole my soul

And took me down

Deep into darkness

 

He sealed my faith

with empty tales

of eternal nightmare

 

Strong and cold

His name survived

Through the centuries

 

Now I Know

That all these lies

Cannot get me!

 

Voice of God:

My child I live above the clouds

in THE land called Fairytale

believe in me and glorify my name

or forever rot in hell

 

Be good and wait for my second COME

prepare for THE final ordeal

with faith in heart and dung in head

start PRAYING and kneelING

 

Voice of mind:

OpPressors of mind

Try to put you down

Be yours, be smart

in these years of THE second come

 

 

 

Judgment Day!

 

We Destroy the atmoshpere-EVIL!

Alien race came from the sky

We Listen the lies-All the time

Chist is dead he will not come!

 

Our planet dying in flames-The End!

They show no mercy to human kind

Welcome to the slaughter house-Pain!

Our seeds are burned-dust to dust!

 

We Stare Into Death

Betrayed By Ourselfs

Soon will be no pain

Annihilated race

 

We cannot resist

We Cannot Run

Stay here and wait

our Judgment Day!

 

Now is Time for us-TO SUFFER!

Too long we were Superior Race!

Punishment will overtake!-Sentence!

To Death!This is our Judgment Day!

 

We Stare Into Death

Betrayed By Ourselfs

Soon will be no pain

Annihilated race

 

We cannot resist

We Cannot Run

Stay here and wait

our Judgment Day!

 

The excommunication-Blood

Universe-Access Denied!

Life and Pleasure-No more

Total Annihilation!

 

Welcome to Hell

Final Bloodbath!

Life is total Destroyed!

 

All Religions

Evil Mankind

Are forever Gone!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pošto sam detaljno presluš'o da iskomentarišem demo. x)

 

Pre svega, meni ovo jede malu decu. Jezivo je do jaja. x)

 

Kao najveći adut uopšte Dedli Moša bih naveo dobru konstrukciju pesama, jednostavno je sve dobro upakovano, teče, ne deluje kao gomila nabacanih riffova, vokalne linije su odlične i sve ima smisla. Odmah iza toga bi došao odličan vokal. Takođe je do jaja što bubnjar ne pokušava da izvede neke zajebane prelaze i neke urnebesne ritmove, nego lepo drži ritam kroz celu pesmu. Ceo fazon je totalno isti kao na prvom demou, osim što ovde nije dupliran vokal.

 

Što se tiče samih pesama, Hellsound je jezivo keči, refren je keva, možda i najbolji momenat na demou. 2000 Years of Decay je najkompleksnija, što je po mom ukusu, i svi delovi su do jaja. U Judgment Day je do jaja fazon s smenjivanjem pevanja u strofi s navijačkim vokalima, a najbolji mi je riff na samom kraju. Deadly Night ima do jaja početni riff i riff ispod solaže.

 

Najveći minus mi je što su neki delovi tekstova glupi usled ne baš odličnog baratanja engleskim, ali jebiga. x)

 

Sve u svemu, demo ubija, energičan je do jaja, jede malu decu, spid metal i tako to. x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam preterano vodio rachuna o tekstovima,ima nekih delova koji zaista jesu smeshni ali to su dosta matori tekstovi i nisam hteo da ih diram.Sledeceg puta cemo obraiti paznj ui na to,hvala na kritici u svkaom sluchaju.Drago mi je da vam se svidja.Trenutno sam u Rusiji ali chim dodjem pochinjemo sa svirkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog izvesnih nesuglasica Nikola Skullcrusher Slavkovic(bass) je definitivno izashao iz benda,a na njegovo mesto je doshao Aleksandar RapidBastard Milutinovic,sadashnji pevach kragujevachkog Hard core/thrash metal benda R.U.M.(Rapidno Unishtenje Mozga).Od aprila krece promocija novog materijala i EPa The Blind Leads The Blind!

Share this post


Link to post
Share on other sites

после 1952469803785092 преслушавања, да кажем нешто о ЕП-ју.

 

позитивних страна има превише, тако да се нећу замарати да пишем.

 

негативних страна има пар, и увек је боље њих набрајати, јер се онда зна како и шта исправљати/преправљати у будућности:

 

Столе, чини ми се да ти је вокал нешто утањен у односу на онај први демо/сплит. у неколико тренутака се чује да жице нису окидане баш како треба, односно да су гитаре маааалооо испадале. али добро, то временом и вежбом нестаје.

 

у принципу, то је то што се негативних страна тиче, и сигурно је да нису ни најмање умањиле целокупну оцену.

 

10/10

 

иначе, много ми се свиђа онај крештави део на 2000 Years of Decay! Столе, одлично си то извукао! и само још једно питање. зар 2000 Година није трајала дуже, или сам се нешто истриповао?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kad sam batalio da pushim primetio sam da dosta bolje pevam i radio sam na nekim stvarima koje su me ranije drkale,tako da sam ja odpevao ceo EP bash onako kako sam zamislio,ali u odnosu na prvi EP vokalne deonice su prilichno smanjene.Ja sam hteo da odem posle nekoliko preslushavanja i odradim josh jedan miks i malo podignem vokale ali smo kasnije ipak odluchili da ih ostavimo ovako.Nisam ja nikakve efekte ovog puta stavljao osim reverba u granicama normalne.Proshli put su vokali bili isuvishe nabudzeni efektima,a hteli smo da izvuchemo shto zivlji zvuk.Na snimanju je izmenjen aranzman malo za 2000 Years Of Decay,malo smo je skratili,jer smo prvi refren skratili za dve strofe.U svakom sluchaju hvala na kritici,bice bolje sledeceg puta naravno.

E shto se ove pesme tiche ona je skroz netipichna za nas,nismo nikad odradili ovakvu pesmu,a ja sam je odradio josh pre nekih godinu dana sigurno,te smo odluchili da je stavimo na EP.Neki ljudi su mi rekli kako im se ne svidja shto je ovaj EP u smislu cvrstine slabiji od proshlog i to ne kapiram.Pesme su sve brze nego na prvom EPu izuzev 2000 Years Of Decay koja je mahom u srednjem tempu ali i ona ima onaj brzi deo na keca.Jedino je Hellsound odradjena u Heavy Speed fazonu.Ali opet kazem mi smo se uvek izjashnjavali kao speed metal bend upravo zbog toga shto pored thrash metala ima josh dosta drugih uticaja...Uostalom bitno je da se ljudima svidja ovaj novi materijal koji smo snimili i mislim da ce onima kojima su se svidela ova dva EPa svideti i album,jer su pesme mahom u istom fazonu.

Shto se svirki tiche,krecemo od aprila i stvarno nameravamo mnogo chesce da sviramo nego shto je to sluchaj bio do sad...

Vidimo se uskoro Stevo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...