Jump to content

Deadly Mosh


Thrashformers

Recommended Posts

пази, вокали су, што се мене тиче, феноменални. само је констатација била да су мало смањени у односу на први демо. и чини ми се још да је у неким деловима могао мало већи реверб да се дода. у сваком случају, битно је да песме кидају!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro to je vec stvar ukusa,jer neko mi kaze da mu se vishe svidjaju ovi neko da mu se vishe svidjaju stari tako da je to do slushaoca jbg.Svi u bendu slushamo dosta Heavy Metal pogotovo NWOBHM,ne toliko koliko thrash i speed ali sigurno je da su i neki heavy bendovi uticali na muziku koju pravimo tako da su ljudi u pravu kad kazu da ima heavy metal elemenata,s tim shto nikad nismo hteli da zvuchimo kao neki bend,to jest da budemo kopija njega vec smo h teli da furamo neshto tipa Exciter,Agent Steel,Nuclear Assault,Anthrax,Venom,Forbidden,Whiplash,Gothic Slam,Coroner,Anacrusis i jebem li ga koji josh bendovi ali na neki svoj nachin.Zato i kazem da sviramo speed metal,ta matora shkola je u osnovi onoga shto radimo ali se mnogi drugi uticaji nadovezuju na to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kapiram shta si hteo da kazesh i jeste istina da su smanjeni.Proshli snimak je nekako bio takav da je pevanje bilo bash u prvom planu ovog puta smo hteli da malo stavimo akcent i na ostale instrumente.

Jaroslave kad dodjem donosim neku vodku da se otkinemo ;)

 

потражи водку са љутим папричицама! то ми је један другар доносио кад је био тамо. јебе кеву како је добра!

 

Pa dobro to je vec stvar ukusa,jer neko mi kaze da mu se vishe svidjaju ovi neko da mu se vishe svidjaju stari tako da je to do slushaoca jbg.Svi u bendu slushamo dosta Heavy Metal pogotovo NWOBHM,ne toliko koliko thrash i speed ali sigurno je da su i neki heavy bendovi uticali na muziku koju pravimo tako da su ljudi u pravu kad kazu da ima heavy metal elemenata,s tim shto nikad nismo hteli da zvuchimo kao neki bend,to jest da budemo kopija njega vec smo h teli da furamo neshto tipa Exciter,Agent Steel,Nuclear Assault,Anthrax,Venom,Forbidden,Whiplash,Gothic Slam,Coroner,Anacrusis i jebem li ga koji josh bendovi ali na neki svoj nachin.Zato i kazem da sviramo speed metal,ta matora shkola je u osnovi onoga shto radimo ali se mnogi drugi uticaji nadovezuju na to.

 

ма, имате свој стил, и боли вас дупе. искрено да кажем, ово што ви радите је музика која мени највише прија. а да ли ће неко да прича лоше или добро о вама заболе вас. битно је да се прича! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate,ja mogu svaku pesmu onako da odpevam kao na straight to hell s tim shto sam i ja hteo da budu chistiji vokali ai ceo bend.S druge strane sam namerno ubacio neke delove kao na judgment day na kraju takve vokale to jest slichne,ima i u deadly nightu prljavih vokala na refrenu ima i u 2000 years of decay na kecu takvih vokala.Znachi nismo izbacili takve delove ali smo ih sveli eto na neki minimum.Ja nikad nisam bio za to da vokali budu skroz chisti ali da ipak preovladjuju clean vokali.E sad normalno,to ce nekom odgovarati nekom nece ali to je vec stvar ukusa.

Videcu da ti donesem tu jednu da se razbijemo,meni se ona ne svidja ali ajde nije frka ako je volish popicemo jednu flajku.Mogu tri litra da prenesem jbg a da me ne drkaju,toliko je dozvoljeno....Tako da ce jedna od tri vodke biti sa ljutim paprichicama.

 

Hteo je Vuja(KBO) da napuca vokale s tim shto sam ja njemu rekao da ne stavlja mnogo reverba jer smo hteli da sve ispadne shto pribliznije zivom snimku.Poshto nam Vuja chesto radi svirke on zna kakav zvuk imamo uzivo i onda je to uspeo da prenese i u studio.Videcemo kako ce biti za album ali evo ovog puta smo realno uradili prilichno drugachiju produkciju u odnosu na stari snimak.U svakom sluchaju hvala svima na pozitivnim a i negativnim kritikama.Ovo je tek drugi EP za album cemo odraditi sve mnogo bolje.Bar se nadam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Naravno,tu se apsolutno slazem sa tobom.Zavrshene su nove pesme,neke nazalost nee biti snimljene jer imamo i prevshe materijala za prvi album.Sa prvog Epa ce verovatno biti samo Deadly Mosh pesma na albumu a sa drugog sve 4,tako da cete chuti josh najmanje 5 novih pesama na albumu.

Chim dodjem iz Rusije krecemo sa svirkama,imamo sada i novog basistu a sviracemo i nove obrade i nashe nove pesme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam prichao sa ovima iz benda na tu temu,poshto mnogo ljudi voli Fuck Holy War pesmu...Razmishljao sam i ja da je stavimo na album,videcemo shta cemo da radimo.Ako budemo imali dovoljno kinte,snimicemo vishe od 10 pesama...Ja sam prvo planirao da na albumu bude 13 pesama,to jest 10 i 3 bonus pesme,jedna u crossover fazonu See no Evil Hear No Evil,obrada uvodne teme iz serije Only Fools and Horses i Fuck Holy War sa boljom produkcijom.Ali videcemo shta ce biti na kraju.A shto se Kikinde tiche,naravno da bi voleli da dodjemo i chim budem doshao u Srbiju potrudicu se da posetimo sho vishe mesta na kojima ranije nismo bili....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Pochelo je i zvanichno snimanje prvog albuma,nadamo se da ce sve biti gotovo do februara sledece godine.

 

Hellsound Of Priestkillers

 

1.Deadly Mosh

2.2000 Years of decay

3.Judgment Day

4.Fuck HOly War

5.Hellsound

6.We'll Meet Again

7.Priestkiller

8.Deadly NIght

9.Stargate

10.Landlords

11.Room Of Glass

 

Milos "Priestkiller" Stosic - Vocals

Andrija "Devilchaser" Grozdanovic - Guitar

Jovan "Steelscreamer" Komnenic - Guitar

Aleksandar "Rapidbastard" Milutinovic - Bass

Bora "Helldiver" Petrovic - Drums

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Nash prvi album Hellsound je priveden kraju,ovih dana bi trebao da izadje iz studija a uskoro i da izadje pod etiketom Miner Recordingsa iz Svajcarske.Naziv albuma je Hellsound na kome ce se naci 11 pesama.Sve je snimano i producirano u studiju Wild Cat u Kragujevcu a snimanje se oduzilo iz vishe razloga a najveci je taj shto pojedini chlanovi benda nisu bili u zemlji duze vreme,pa se snimanje u toku proshlog leta obustavilo da bi se pochetkom januara ove godine zavrshilo.Omot za album je radio Djordje Slavkovic i uskoro cu i njega da okachim.

Shto se pesama tiche tu su neke nove i neke stare a evo za sada spiska pesama:

 

 

Hellsound

 

Judgment day

 

Deadly night

 

2000 Years of decay

 

Deadly Mosh

 

Fuck holy war

 

Stargate

 

Priestkiller

 

We'll meet again

 

Landlords

 

Room of Glass

 

Moguce je da ce se na albumu kao bonus pesma naci i stara verzija pesme Suck My Balls koju nazalost nismo snimali za album ali je vrlo moguce da ce se i ona naci na njemu.

Uskoro cu u okviru promocije albuma par pesama da okachim za free download jer ce se na oficijleno izdavanje chekati josh bar mesec i po dana.

 

 

 

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...