Jump to content

Deadly Mosh


Thrashformers

Recommended Posts

Jeste sirovo priznajem,ja sam hteo crtani omot ali sad se i ja premishljam oko ovoga...Imamo josh par verzija od kojih bi mogla da dodje u obzir jedna vrlo jednostavna da ne bi vishe tupio sa omotima,jer ovo je vec treci koji mi nije po volji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je sranje i to jezivo i mislim da muzika koja ce se naci na albumu zasluzuje mnogo bolji omot od ove plave guzice i glava koje su pomalo i smesno nacrtane...Ka' ce te pesme na tjubu? Uuuubija me znatizelja kako je ispao snimak i hocu JOS DEDLI MOSH!!! :bigblue::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve je to odavno trebalo da bude gotovo medjutim prvo je krenulo sranje sa samim snimanjem,isprobavali smo gomilu nekih solucija shto je reluztiralo josh vecim prolongiranjem samog izlaska albuma....Mi smo josh proshle godine u januaru ozbiljno krenuli sa snimanjem,medjutim ja sam otishao u Rusiju pa smo napravili duzu pauzu,i onda smo nastavili kad sam se vratio....Ja sam vokalima i vishe nego zadovoljan ali je od pochetka bio problem bubanj.Mi smo hteli da to zvuchi dosta bolje nego na proshli snimcima,pa smo i tu eksperimentisali medjutim nije nam se to svidelo pa smo ostavili za svaki sluchaj i zivu verziju i kucanu verziju bubnja pa cemo videti koja ce od njih prevagnuti na kraju....mada sam ja uvek bio za ziv bubanj naravno.Bass je po prvi put ispao tachno onako kako treba,ritam gitare su precizne i mnogo bolej odsvirane nego ranije ali josh uvek nisam zadovoljan miksom pa cimam producenta i dalje,mada je i to pri kraju....

e onda je bilo i problema sa omotima,prva verzija se nije meni svidela,onda je izdavach poslao drugi omot koji se meni manje vishe svideo ali ni on nije bio bash reprezentativan pa smo odbili taj omot i onda ponovo uzeli da radimo na nashu ruku,pa je ispala ova gruba verzija omota,koja se s druge strane ne svidja velikom delu ljudi koji slusha deadly mosh pa smo evo sad ipak odluchili pa se ne drkamo vishe sa slozenim omotima,nego da odradimo prost omot neshto u fazonu show no mercy,bez nekih velikih proseravanja i da zavrshimo tu prichu...Master albuma cu da dobijem najverovatnije ove ili sledece nedelje e onda je sve do izdavacha kad ce izdati album.A shto se tiche youtubea okachicu jednu novu pesmu i jednu od starih pesama samo naravno albumske verzije su u pitanju...E posle dok en izadje album ne smem vishe nishta da kachim jer je i ovo suvishe ali dugo nas nije bilo sa novim snimcima pa je red da ipak neshto ozvanichimo i pre izlaska albuma....

A toliko smo odugovlachili sa ovim albumom da imamo spremljeno za snimanje gotovo 80% drugog albuma :D prvi single ce izaci na leto kao promo materijal za novi(novi) album....Ali bez striktnih planova jer kad god smo pravili planove neshto se izjalovilo....

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

401582_450002681682321_100000177796784_95393164_650235_n.jpg

Evo i zvanichne objave izdavachke kuce Miner Recordings:

MINER RECORDINGS, sa ponosom predstavlja, svoje novo izdanje!

 

Uskoro i CD album u prodaji. Termin je rezervisan za jun mesec!

 

Artwork je radio Stefan Petrovic(FMCDH,Boneyard)

 

Album je sniman u studiju Wild Cat u Kragujevcu.

 

Bend se posebno zahvalio Nemanji Adamovicu i SoundBlast Promotions-u.

 

Ovih dana ochekujte prve snimke na tjubu a ostatak kad izadje album to jest u toku juna.

 

Naravno da je bolji ziv bubanj ja sma uvek bio za ziv ali dobor,bitno mi je da smo ovu stvar izgurali do kraja i da sad napokon mozemo da sep osvetimo novim pesmama.Zavrsheno je njih 8,a nadam se u toku jula i prvom novom promo CDu sa josh 3 nove pesme.Radice se majce prishivachi i za samo cdovi iako sam se nadao i vinilu ali o tome otom potom ako bue bice...

E sad shto se tiche promovisanja naravno da sma zainteresovan toga nikad dosta,tako da mozesh da me potrazish u vezi toga ovde,na fejsu ili na mail [email protected]

Sve je snimano u studiju Wild Cat u Kragujevcu a producenti su bili Milos Markovic(L.U.R.) i Nemanja Adamovic(FMCDH),kompletan buklet i cover je radio Stefan Petrovic(FMCDH).

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je hto vidim da se ljudima uglavnom svidja kako Stargate kao nova pesma tako i Fuck HOly War kao nova verzija pesme koju su vec mnogi chuli u demo varijantama.E sad,shto se albuma tiche vrlo brzo ce izaci u prodaju s tim shto naravno moci ce da se poslusha i na Youtubeu.Ja se nadam da ce ljudima da se svidi generalno jer smo de dosta iscimali oko svega ovoga i vec pripremamo skroz novi materijal koji cemo snimati tokom ovog leta.

Poshto je 6 pesama sa albuma vec moglo da se chuje na raznim split izdanjima itd,najveci problem nam je i bio da ih uradimo ponovo za album ali da zvuche bolje,tako da sam se trudio da ih ne promenim previshe i da se zadrzi ta neka atmosfera sa demo snimaka ali da opet sve to zvuchi dosta ozbiljnije,sad naravno da ce nekom vishe da se svidi demo varijanta itd,ukusi su razlichiti ali generalno gledano mislim da smo sasvim korektno odradili album i da ne zaostaje za ostalim izdanjima shto se thrash metala u Srbiji tiche a koja su izashla u poslednjih par godina.

Kao shto reche Jaroslav 25og smo u Velikoj Plani gde cemo svirati sa Hasanom,Total Desolationom i josh jednim lokalnim bendom,a u BGu cemo nastupiti najverovatnije prvi na ovom festu gde biti i toxic death,bogamber,kuga kao i kragujevachki forever storm.Imali smo skoro svirku u BGu pa su ljudi vec imali prilike da nas skorije chuju,a shto se BGa tiche tu cemo svirati nekih 45 minuta i to uglavnom pesme sa albuma...Mozda ponovo upadne neki Running Wild eventualno Motorhead ili Testament ali otom potom....

Uskoro ce u prodaji biti i majce a poshto ih nece biit u neogranichenim kolichinama ja cu javiti kad stignu pa ko bude hteo moze da mi se javi ili ovde ili na fejs....

U Kragujevcu cemo svirati krajem juna u bashti Doma Omladine sa josh ejdnim kragujevachkim bendom kao podrshkom i to ce biti zvanichna promocija albuma pa ko bude mogao da dodje neka svrati....Bice i dosta gostiju a ja se nadam da ce Zlaja bubnjar kultnog Dead JOkera moci da gostuje na bubnju za par nashih pesama,a bice i josh nekih iznenadjenja pa ko bue mogao neka svrati...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocu nije problem.Odluchili smo da ipak bacimo na tjub 3 pesme,sad ce da se postavi i pesma lanlords...Poshto imamo svirke u Plani i Bgu pre izdavanja albuma dogovorili smo se da ipak izbacimo josh jednu pesmu kako bi ljudi znali iole repertoar koji cemo svirati

Share this post


Link to post
Share on other sites

"U Kragujevcu cemo svirati krajem juna u bashti Doma Omladine sa josh ejdnim kragujevachkim bendom kao podrshkom i to ce biti zvanichna promocija albuma pa ko bude mogao da dodje neka svrati....Bice i dosta gostiju a ja se nadam da ce Zlaja bubnjar kultnog Dead JOkera moci da gostuje na bubnju za par nashih pesama,a bice i josh nekih iznenadjenja pa ko bue mogao neka svrati... "

 

nadam se da cete se tad setiti i nas

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih isao cak toliko da izjavim da su ovo najbolji vokali u eks ju metalu ikad,svaka jebena cast.sve je super,samo meni uz ovakav old skul tres vise ide tipican akusticni bubanj,neznam dal je ovo trigerovano ili kucano,uglavnom zvuci previse genericki i dosta se gubi organskog u snimku.znam da je cim da se odradi full bubanj kako treba i da zvuci kako treba,ali po meni samo to fali da bi konacno imali vrhunsko metal izdanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...