Jump to content

Deadly Mosh


Thrashformers

Recommended Posts

Brate,ako je to stvarno istina onda ja ne znam shta da kazem...Onda imamo drugachiju koncepciju od izdavacha...Mi gledamo publiku da privuchemo muzikom a ne nekim grandovskim skandal forama,zato se i ogradjujem od toga kao i ostatak benda...

 

E i da,hvala svima koji su bli juche tu da nas chuju,shteta shto opet nismo imali vremena za ceo repertoar ali jbg,bice valjda drugi put...Vidimo se uskoro ponovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Napokon je EP gotov.Ovih dana ce stici finalni master i ubrzo posle toga ce CD ici na shtampanje.20og aprila cemo svirati u Kragujevcu i to ce biti samostalna svirka,dok ce ubrzo posle toga verovatno biti odrzan i Miner Fest u KGu,zatim sledi Lukavac i josh neki manji gradovi u Srbiji, Jagodina,Velika Plana itd...

Verovatno ce jedna od pesama moci da se chuje uskoro i na Tjubu,pa cete chuti bar deo novog EPa.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nash poslednji EP Evil In The Night je izashao za Miner pre manje od mesec dana,ali smo raskinuli dalju saradnju, shto se tiche izdavanja i svih deshavanja koje organizuje Miner Recordings tipa Invasion From The East i slichno...Trenutno uvezbavamo nov materijal nekih 8 pesama koje smo spremili za drugi album i aktivno trazimo izdavacha.Shto se svirki tiche planira se Tuzla za ovo leto i josh par gradova u Srbiji,ali nishta josh uvek nije sigurno...Trenutno nam je prioritet da se navezbaju nove pesme da se nabavi lova za snimanje i da se odradi neki spot napokon....SHto se CDova tiche njih mozete poruchiti na oficijelnog Facebook stranici benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Za mesec dana pochinje snimanje novog albuma i to u novoj postavi.Naime,od pre par dana Luka Milosevic(Istrulity,Satifer) je novi gitarista Deadly Mosha.Predrag Milanovic je samovoljno napustio bend dok je Jovan Komnenic izbachen iz benda zbog nezainteresovanosti i dugogodishnjih neslaganja sa ostatkom benda.

Na prolece ce izaci drugi oficijelni album benda,a izdavach josh uvek nije poznat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Odrade ti CD,mozda i majce dobijes odredjenu kolicinu CDova i to je to.Vecina izdavaca ti funkcionise tako danas,e sad razlika je u distribuciji i promociji,ko se vise iscima ko bolje moze da rasiri tu muziku i tako dalje.Ali ja sam zadovoljan ovakvim ishodom,u svakom slucaju nismo lose prosli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...