Jump to content

Deadly Mosh


Thrashformers

Recommended Posts

Hvala na komplimentu,ne znam da li sam bash najbolji u zadnjih par godina ali u svakom sluchaju drago mi je da ti se svidja.Vokal je priblizno slichan i u ostalim pesmama,poshto imamo vec spremljen materijal za album.Vecinu pesama sam ja napisao josh pre Deadly Mosh faze,tada sam planirao sam da odradim sve ali eto u medjuvremenu iskrsne ovo sa Deadly Moshom....U svakom sluchaju u svim pesmama je uglavnom chisto pevanje i tako ce da ostane.Bar shto se pevanja tiche nece biti nekih vecih promena sigurno...E sad planiramo da sve pesme a ima ih 9 ukupno doradimo.Ove 4 smo odabrali za snimanje zato shto su bile najlakshe a vecini u bendu je ovo bilo prvo snimanje,pa nisam hteo da krenemo sa nekim komplikovanijim pesmama,ali potrudicemo se da snimimo i ostale do nove godine makar u nekoj obichnoj demo varijanti chisto da chujete o chemu se radi....

Edited by Thrashformers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa secam se da sam bash neshto odavno slushao pesmu Ludilo a skoro sam bio na spejsu Oroza i mnogo je bolja produkcija,imash malo dublji glas od bivsheg pevacha ali bolje vam ovako zvuchi,stari pevach je dobro pevao ali zvuchao je kao da mu je stalno zapushen nos.Znam da je sa njim bila u vezi jedna moja drugarica iz Kragujevca,ali ni nju nisam video bash dugo...

Edited by Thrashformers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa secam se da sam bash neshto odavno slushao pesmu Ludilo a skoro sam bio na spejsu Oroza i mnogo je bolja produkcija,imash malo dublji glas od bivsheg pevacha ali bolje vam ovako zvuchi,stari pevach je dobro pevao ali zvuchao je kao da mu je stalno zapushen nos.Znam da je sa njim bila u vezi jedna moja drugarica iz Kragujevca,ali ni nju nisam video bash dugo...

Ајд' сад, лижите један другом гузе... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ja to vidim ljubomoru zbog toga sto sam coveku rekao da ima najbolji glas u thrash metalu koji sam cuo u prethodnih par godina? :) E Bole,Bole...ne valja ti to. ;)

Ако од нечега не патим, то је вишак сујете. Немам ја предубеђења да сам некакав богомдани певач. Само волим да подјебавам људе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ja to vidim ljubomoru zbog toga sto sam coveku rekao da ima najbolji glas u thrash metalu koji sam cuo u prethodnih par godina? :) E Bole,Bole...ne valja ti to. ;)

 

čekaj bre, zar nisam ja najoblji vokal koji si čuo u prethodnih par godsina? :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...