Jump to content

Deadly Mosh


Thrashformers

Recommended Posts

Preslusah vas demo vise puta na myspace-u pa ajd' da ostavim koliko-toliko objektivan komentar.Fuck Holy War mi se veoma dopada.Kao da slusam Nuclear Assault.Straight to Hell je daleko od dosadne pesme.Ima veoma pevljiv refren.Tehnicki najbolje odsvirana pesma.Deadly Mosh mi deluje kao da je tu samo da popuni prostor.Ocekivao sam vise od nje.Suck My Balls je pravo osvezenje.Ne uklapa se sa ostalim pesmama(na dobar nacin) i razbija blagu monotoniju.Oseca se cak i uticaj SOAD-a(verovatno ne namerno-sumljam da neko u bendu slusa metalcore)...Sve u svemu OK demo(verovatno sam to vec napisao u ranijim postovima).Sve pohvale.Ne moras da ovaj post shvatis ozbiljno.To je licno msljenje.U buducnosti poradite na solo gitari(prijateljski savet).Kragujevac pokazuje i da,pored mnogih gay/emo/hc/power metal bendova,moze da ima i jedan dobar thrash bend.Samo tako nastavite!!! :rockdevil:

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boneyard!?Pa ako si ljubitelj tog komercijalnijeg metalcorea onda ok,nemam nishta protiv njih,sa Duletom sam stvarno super ka o i sa Giletom mada nikad ih nisam neshto mnogo voleo kao bend....Slabo slusham metalcore....SOAD-a?Chek bre mislish na System of a Down ili na Stormtroopers of Death?Ja obozavam S.O.D.,M.O.D.,Suicidal Tendencies,Municipal Waste....Ja sam bash hteo da pesma ima taj neki socijalni NJujorshki duh i da bude klasichna crossover pesma,ne znam koliko sam uspeo u tome,ali zasigurno znam da ne slusham SYstem of a down a s obzirom na to da sam ja radio pesmu ne verujem da je moguce da se tu provuche neki uticaj istih...U sushtini hvala na iskrenosti,meni ej lichno Deadly Mosh favorit ja obozavam nemachki thrash metal ali nikad nisam imao zelju da sviram po tom fazonu Deadly Moshu su glavni uzori Nuclear Assault,Forbidden,Dark Angel,Testament,Sabbat...Kreator svi volimo,kao shto rekoh svi slushamo nemachku shkolu kao i old school death metal tipa pestilence,atheist,morbid angel,messiah ali ne verujem da cemo da budemo u tom fazonu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boneyard!?Pa ako si ljubitelj tog komercijalnijeg metalcorea onda ok,nemam nishta protiv njih,sa Duletom sam stvarno super ka o i sa Giletom mada nikad ih nisam neshto mnogo voleo kao bend....Slabo slusham metalcore....SOAD-a?Chek bre mislish na System of a Down ili na Stormtroopers of Death?Ja obozavam S.O.D.,M.O.D.,Suicidal Tendencies,Municipal Waste....Ja sam bash hteo da pesma ima taj neki socijalni NJujorshki duh i da bude klasichna crossover pesma,ne znam koliko sam uspeo u tome,ali zasigurno znam da ne slusham SYstem of a down a s obzirom na to da sam ja radio pesmu ne verujem da je moguce da se tu provuche neki uticaj istih...U sushtini hvala na iskrenosti,meni ej lichno Deadly Mosh favorit ja obozavam nemachki thrash metal ali nikad nisam imao zelju da sviram po tom fazonu Deadly Moshu su glavni uzori Nuclear Assault,Forbidden,Dark Angel,Testament,Sabbat...Kreator svi volimo,kao shto rekoh svi slushamo nemachku shkolu kao i old school death metal tipa pestilence,atheist,morbid angel,messiah ali ne verujem da cemo da budemo u tom fazonu.....

 

 

mozhda sam premlad za cinizam i ironiju :rolleyes:

 

al vidi se da imate talenta kao Bebeto, samo gitare da nabudzite i ku bok :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam se neshto istripovao...

7-8 Novembar Kragujevac SKC-mini KG Fest...Svirace od metal bendova za sad:Deadly Mosh,Pollution,Sarcophag i Stillborn,medjutim nadam se da cemo uspeti da dovuchemo josh neke bendove,sve zavisi od para,ali otom potom,o tome cemo naknadno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako,nije josh nishta 100% sigurno jer se cheka josh konahcno odobrenje od kragujevachkog SKC-a ali 99% ce ovo biti.U pitanju je KG Square Fest koji organizujemo ja i josh jedna devojka iz Kragujevca,fest ce se odrzati 7-8 novembra u SKC-u u Kragujevcu.

Petak:

Stillborn(Deathrash Jagodina)

Sarcophag(Thrash Metal Kragujevac)

Deuterium(Autorske i cover thrash i punk Kragujevac)

The Derlebend(Tribute to The Doors ili bar ja tako mislim Kragujevac)

Krizni Shtab(Rock/Metal Kragujevac)

The Others(Tribute to Metallica i autorske Kragujevac)

 

Subota:

Space Eater(Thrash Metal Beograd)

Pollution(Thrash Metal Nova Pazova/Beograd)

Deadly Mosh(Thrash Metal Kragujevac)

Mask OF The Red Death(Rock Kragujevac)

Wasted(Rock Kragujevac)

R.U.M.-Rapidno Unishtenje Mozga(Thrash/Crossover Kragujevac)

Ulaznice su 100 dinara za jedno veche,svirka pochinje u 20:30.Za ostale bendove koje nismo mogli da dovedemo ovog puta videcemo da ih dovedemo sledeci put jer se KG Square Fest odrzava svaka 2-3 meseca.iz materijalnih razloga nismo mogli da pozovemo vishe bendova iz drugih gradova....

Ima dotle dosta,neshto preciznije bendovima koji trebaju da sviraju mogu da kazem tek za nedelju dana....Shto se bendova tiche ako nekog neshto zanima moze da mi se javi na PM.....I da naravno samo da napomenem da smo se dogovorili sa ljudima iz SKC-a da se prodaje i domaca rakija shto se dugo nije desilo u Kragujevcu ima da bude rapidno unishtenje mozga eto josh jedan podsticaj za thrashere da dodju da se olindramo ko zveri

 

E shto se helanki tiche,niko iz benda nema problema sa tim,thrasheri u KRagujevcu uglavnom i furaju helanke mada nas nema bog zna koliko mnogo ali odabrana bagra....Shto mogu da vam potvrde Frenki,Marfi,Stevan,Gvozden i ostale barabe koje dolaze u KG da piju domacu rakiju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Too!!!!!!!! :rockdevil: Nikada bolji izbor bendova!!!!!!!!!Svaka cast!!!!!!!!!! :pivopije: Bice u SKC-u?

 

Istina je da je malo thrashera u Kg-u.Malo nas je al' smo govna!!!Ne verujem da je mnogo bolje i u drugim mestima.Helanke su skroz old-schooll.Ako se clanovima benda dopada da ih nose smatram da publika ne treba da se buni.Tako privlace veci deo zenske publike. :evotigana:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Too!!!!!!!! :rockdevil: Nikada bolji izbor bendova!!!!!!!!!Svaka cast!!!!!!!!!! :pivopije: Bice u SKC-u?

 

Istina je da je malo thrashera u Kg-u.Malo nas je al' smo govna!!!Ne verujem da je mnogo bolje i u drugim mestima.Helanke su skroz old-schooll.Ako se clanovima benda dopada da ih nose smatram da publika ne treba da se buni.Tako privlace veci deo zenske publike. :evotigana:

 

...80s are over dude

 

za muziku i dalje tvrdim da je cool...ali hellanke...no offense malo je glam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro chekam Boshka da mi javi za Space Eater konachno ali to je to u sushtini....

Pa znash kako ovo je 21 vek,ja smatram da je krajnje vreme da se okanemo cele priche o tome da li neshto treba da nose zene a enshto mushkarci to je prevazidjeno...Malo je bzwz reci helanke su gej a slushati Judas Priest ili josh pun kurac drugih heavy bendova u kojima sviraju homoseksualci(chak je i Halford jednom prilikom izjavio da je heavy scena puna pedera).....Mislim,peder mozesh da budesh i bez helanki nije u oblachenju stvar,to je nama vishe stvar stava....Smatram da bash zbog tih negativnih reakcija (kojih ima bash dosta) treba da nosimo helanke jer je thrash metal uvek bio neshto shto kontrira ustaljenim shvatanjima...Mislim da svaki bend treba da fura onaj fazon koji je po njima najbolji....Deshaval ose da sviramo u shorcevima i to sharenim ko Anthrax 80-ih....Nebitno je oblachenje bitna je muzika i ne moze oblachenje da odredjuje seksualne afinititete(svi smo u bendu strejt a nosimo svi helanke chak i privatno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako,nije josh nishta 100% sigurno jer se cheka josh konahcno odobrenje od kragujevachkog SKC-a ali 99% ce ovo biti.U pitanju je KG Square Fest koji organizujemo ja i josh jedna devojka iz Kragujevca,fest ce se odrzati 7-8 novembra u SKC-u u Kragujevcu.

Petak:

Stillborn(Deathrash Jagodina)

Sarcophag(Thrash Metal Kragujevac)

Deuterium(Autorske i cover thrash i punk Kragujevac)

The Derlebend(Tribute to The Doors ili bar ja tako mislim Kragujevac)

Krizni Shtab(Rock/Metal Kragujevac)

The Others(Tribute to Metallica i autorske Kragujevac)

 

Subota:

Space Eater(Thrash Metal Beograd)

Pollution(Thrash Metal Nova Pazova/Beograd)

Deadly Mosh(Thrash Metal Kragujevac)

Mask OF The Red Death(Rock Kragujevac)

Wasted(Rock Kragujevac)

R.U.M.-Rapidno Unishtenje Mozga(Thrash/Crossover Kragujevac)

Ulaznice su 100 dinara za jedno veche,svirka pochinje u 20:30.Za ostale bendove koje nismo mogli da dovedemo ovog puta videcemo da ih dovedemo sledeci put jer se KG Square Fest odrzava svaka 2-3 meseca.iz materijalnih razloga nismo mogli da pozovemo vishe bendova iz drugih gradova....

Ima dotle dosta,neshto preciznije bendovima koji trebaju da sviraju mogu da kazem tek za nedelju dana....Shto se bendova tiche ako nekog neshto zanima moze da mi se javi na PM.....I da naravno samo da napomenem da smo se dogovorili sa ljudima iz SKC-a da se prodaje i domaca rakija shto se dugo nije desilo u Kragujevcu ima da bude rapidno unishtenje mozga eto josh jedan podsticaj za thrashere da dodju da se olindramo ko zveri

 

E shto se helanki tiche,niko iz benda nema problema sa tim,thrasheri u KRagujevcu uglavnom i furaju helanke mada nas nema bog zna koliko mnogo ali odabrana bagra....Shto mogu da vam potvrde Frenki,Marfi,Stevan,Gvozden i ostale barabe koje dolaze u KG da piju domacu rakiju!

ZNACI JA SAM OCMOG 1231049832301389109238012821093809381209% U KRAGUJEVCU! Bolje bi vam bilo da je ta rakija doora,jer smo mi malo juznije sto se tiche doticnoga pica razmazeni,od ovdasnje grlo krvari a stomak vristi! :rockdevil:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...