Jump to content

Deadly Mosh


Thrashformers

Recommended Posts

А, он!

 

Види се да ниси читао ону епизоду Астерикса кад су код галског села хтели да направе дом за пензионере.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeeee prijatelju pa kako da nam ne bude dobra rakija,to je pravljeno od probranih shljiva nabranih kod kompleksa "Zastava" tokom bombardovanja,posle tona i tona bachenih raketa i kasetnih bombi u pitanju je velika kolichina radijacije.To je prava thrasherska napalm rakija smrt za jetru.Kosa na glavi ce te boleti od nje.... :)

Edited by Thrashformers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuh demo danas i evo komentara...

Deadly Mosh pesma je zarazna do zla boga! Vokal mi se jako svidja!!!! Svaka cast!

Fuck Holy War ima jedno zlokobno kucanje :) Pesma odstupa od cistog thrash-a, osete se uplivi death-a u rifovima! I ova stvar je ok...

Straight To Hell me najvise podseca na nemacku skolu... :rockdevil:

A Suck My Balls, crossover krljanje tipa D.R.I.... :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Kao i Pollutionov demo i ovaj mi se jako svidja! Samo tako nastavite! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je prvi znak da covek postaje opterecen samim sobom. :da:

 

 

Pa da, tako ti je to...izgradio ime i otisao u solo vode, tako da ce to biti solisticki nastup Boska Slagalice.

Elem, jedva cekamo da dodjemo u Kragujevac...ono jedared kada smo bili sa Hitom...pa ono je bilo ne zdravo koliko je bilo lepih devojaka, ne na svirci nego po gradu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha,ma ima ih raznih,al necesh se prijatelju neshto mnogo ovajditi,ovde ti je svaka raspolozena za alkohol ali retko koja da se kara prvo veche sem ako necesh da ti nabacim neke skobalje shto se jebu u dobrotvorne svrhe...Ako necesh te onda cesh morati da se potrudish,sem ako nisi extremni lepotan....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jbg vas tamo vade madjarice :)

 

Ma kakve madjarice,to su sve naduvane price.Madjarice su mnogo ruzne,jedino sto mnogo vole da se karaju,pa su zbog toga na "dobrom" glasu.Inace su kurac na biciklu,nikakve ribe (naravno,cast izuzecima).Nase lepotice cine ovaj grad lepim. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, novosadjanke su najbolje picke.

A ovo, ovo je nesto najjace sa nase scene sto sam cuo ove godine. (iako moram priznati da ne pratim desavanja, ali ono, cujem ponesto)

Vokal je cista desetka, tu nema rasprave, ali za recimo dark angel ili annihilator fazon ipak treba malo vise tehnike na solo gitari, a ako mogu da primetim, to je jedno sto je vam skripi na demonu. Mada verovatno ste obratili paznju na to i poboljsali se u medjuvremenu :D

 

Svaka cast, pa da se vidimo u Novom Sadu mozda jednog dana.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da sam u samom startu bio svestan toga....Andra svira gitaru 4 godine,ali klasichnu gitaru dechko ubija kako svira klasiku prstima,to ga stvarno zanima...Pre godinu i po dana u vr' glave je bash pocheo da vezba i sa trzalicom,treba josh dosta da vezba naravno,potogovo shto mi i nameravamo da se okrenemo malo toj tehnikaliji,ne u potpunosti naravno i dalje ce biti pesama tipa suck my balls i klasichnih thrash pesama tipa deadly mosh ali odradili smo neke pesme koje su bar po meni odlichne a glupo bi bilo da ih pokvari loshe odradjena solaza,tako da cemo to da sredimo sve ide s vremenom,sviramo tek nekih 6-7 meseci u ovoj postavi....Chuo sam da u Novom Sadu neshto ne prolaze bash najbolje klasichne metal svirke,znam da svi metalcore bendovi iz Kragujevca gotive NS jer kao to tamo bash dobro prolazi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...