Jump to content

Mozak i dodatna oprema


hypnos

Recommended Posts

hahaha manjak sexa.pa dobro i to normalan proces.

nego pitate li sta je to sto nas odjednom kako da kazem nagoni na razmisljanje i dobijemo neku ideju ili resenje koje kad bi smo stali da razmislajmo i ubijamo se od razmisljanja ne bi mogli da rijesimo?

 

Inspiracija..

 

Sa najmanjim ostatkom sujeverja unutar sebe samog, covek bi zaista tesko izbegao ideju o postojanju prosto ovaplodjenja, tumaca, medijuma nadljudskih moci. Ideja o otkrovenju, u smislu da iznenada sa nemogucom izvesnoscu i finocom, nesto postaje vidljivo i cujno, sto nas potresa i savladjuje u dubini naseg bica: sve ovo je samo opis cinjenica. covek slusa, ne istrazuje; covek prihvata, ne pita ko daje; poput munje misao osvetljava, sa nuznoscu, bez neodlucnosti u odnosu na svoj oblik. Ja niakda nisam imao izbora...itd. itd.

 

Fridrih Nice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga koristim kad god moram, a i tad prvo razmislim da li je zaista neophodno! Kao na primer sad. Vidi li iko nelogicnosti u mojim recenicama?

 

Ne, ali vidim nešto drugo! :rockdevil::pivopije:

Meni je mozak u dupetu pa razmišljam samo kad serem. :opusteno:

 

 

edit

Sada se setih JK :lol: pa znate...ovaj...ono...ona stvar...čime se vodi ljubav.........KU*AC! :mhihi::udri: MFLOL!

Edited by HATRED

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOЗАК = СВЕМИР

 

Него, управо сам кренуо да читам књигу МАПЕ УМА од Тони Бузана, има неких занимљивих чињеница о мозгу. Јел читао неко? Или још боље, јел црта неко мапе ума у свакодневном животу? Мени то баш и не делује пуно уверљиво.

 

ja koristim, već niz godina.

samo tako uspevam da završim mnogo različitih poslova u isto vreme. posao mi je raznovrstan pa mi jako koriste. :) ne crtam naravno nemam za to vremena ali pišem po linijama

 

Lol koristim ga dovoljno, mada nekad i previše, pa moram da legnem jer me glava zaboli. Nekad dobijem i temperaturu. Što se svesnog stanja tiče :) Za ono podsvesno, nisam sigurna, ali ako to nesvesno ima veze sa snovima, ni ono se ne zaustavlja jer svaku božju noć sanjam nešto i setim se 90% stvari, ako ne i 100% pa onda ujutru udavim onog ko mi je najbliži da sve to ispričam. (osiam ako je u pitanju neka erotika jelte :):):):) )

 

haha super si kako si iskrena :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja mislim da je u temi na snovima neka devojka napisala da su ona i njen ćale u istom trenutku sanjali njenu baku (koja je inače bila na samrti). I ta baka je ubrzo preminula.

Mislim da sam to pročitao ovde, pogledaj temu o snovima ako te ne mrzi.

jbt,ja sam jednom sanjao(a vrlo retko sanjam)da je jedna moja drugarica iz odeljenja donela malu pandicu u shkolu,svima nam je pokazivala,al odjedanput se ta pandica zabuljila u mene,ali ono otvorila ochi skroz,i posle nekoliko sekundi oborila glavu i umrla.

Tad sam se odma probudio(7:15 bilo) i otisho u shkolu.Kad sam dosho kuci saopshtili mi da mi je umro jedan rodjak.Pitam ja kad,rekoshe 7 pola 8?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali mozak je zaduzen za one stvari koje automatksi radite, tacnije mozete da svirate klavir, zatvorenih ociju, stavite povez na oci i gadjate strelom u metu, kucate cekicem u exer itd... znaci automatske radnje.

Mali mozak je intersantan stoga u tom aspektu jer omogucava da odrzavate ravnotezu, da usaglasite svoj pokrete sa signalima koji dolaze iz cula sluha i ravnoteze koji su smesteni u unutrasnjem uhu i sa culom vida.

Ono sto se danas jos uvek istrazuje jeste poreklo kinetoza iliti mucnine i povracanja prilikom kretanja (morska bolest, automobilska bolest) i koji su upravo povezani i sa malim mozgom, ima tri teorije, pa mogu da vam ispisem ako vas bude interesovalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima tri teorije, pa mogu da vam ispisem ako vas bude interesovalo...

 

Ajde :da: samo uprosti svega ti, ima nas kojima ni veliki mozak ne funkcionise kako treba :bigblue: Bez nekih terminologija zbog kojih moram da kopam po vujakliji :bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me, pa ti samo pisi kada budes imala volje :D

 

Ajde samo uprosti svega ti, ima nas kojima ni veliki mozak ne funkcionise kako treba Bez nekih terminologija zbog kojih moram da kopam po vujakliji

 

Ovo se podrazumeva :)

Edited by Hvit Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...