Jump to content

Gojira


Anоnymous

Recommended Posts

Uh...malo je falilo da ispustim kontrolu nad svojim probavnim sistemom, kada sam prvi put preslušao Terra Incognita, album prvenac ocog benda. In a good way, of course.

 

IPB Image

 

Gojira (Godzilla na japanskom u romaji-ju) dolaze iz Francuske, tačnije iz Bayonne-a i sviraju...'bem li ga. Neki Progressive/Death/Doom/Thrash...w/e. Šta god da je, ODLIČNO zvuči. Mislim da totalno pripadaju u Avantgarde Metal forumu.

 

Diskografija:

 

* Terra Incognita (2001)

* The Link (2003)

* From Mars To Sirius (2005)

 

 

Eh, moj omiljeni album od dotičnog benda je definitivno Terra Incognita, mada ni ova dva ne zaostaju previše. U svakom slučaju, kada i ako budete imali vremena preslušajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej, hej!

posting while stupid..

obrati pažnju na to.

 

znači, stara gojira tema je otišla u kurac...

i zadnji album je 3 klase bolji od drugog, a 4 od prvog.

i onaj spot im je baš dobar. imam ga u supe kvalitetu, ali sam zaboravio odakle sam skinuo, pa ga pogledajte odavde: http://www.youtube.com/watch?v=KhNijzbQoic

Edited by KRANG
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi spot From the Sky.avi (176MB) je osvrt na Sepulturin Refuse-Resist video uradak. Samo što ovaj ima koncepciju i u boji je :) --- Naši gay protest studenti je možda trebalo da se ugledaju na ove agresivne primerke ako ne želele da plaćaju letovanja profanima... I sledeće godine.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kod Gojire velikim delom i jeste poenta upravo u repetitivnosti. Ko to ne razume, smorice se sigurno slusajuci ih. Meni definitivno najbolji album je From Mars to Sirius, zahvaljujuci napravljenoj progresivnosti u odnosu na prethodnike,ne samo kada je muzika u pitanju vec i po nacinu razmisljanja i idejama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

hah...ja nisam ni video ovo...

 

Studio Albums

 

* Terra Incognita (2001)

* The Link (2003)

* From Mars to Sirius (2005)

* Untitled 4th album (2007)

 

 

sada jedva cekam ovo..u top 3 najiscekivanijih izdanja sigurno..valjda ce cetvrti da pregazi sva tri do sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...