Jump to content

Gojira


Anоnymous

Recommended Posts

Samo da ukinu vize, nećemo ni morati da čekamo da se neko smiluje da dođe u ovo slepo crevo od države. Mislim, teoretski ne moramo ni sad, al' kad te guze za jebenu vizu mesecima, smuči ti se i sama pomisao na putovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Bem ti... tako ŽELIM ovaj Marmande Garorock nastup!

I ja sam pokušavao da ga nađem OnLine; nisam pro, ali itekako znam 'par stvari' tj mesta za ovakve pretrage, a takođe sam pokušao i preko najširih opcija (Google and stuff) - i nisam uspeo. Totalno nisam. :(

 

Izgleda da to zasad (kontrolisano) postoji samo na YouTube-u, budući da je koncert održan još Aprila; nek' su ga edit-ovali i tri meseca (ukoliko se je sâm bend zalagao za snimanje, a ne osoblje festivala), jbt, a njega opet nema 'procurelog' drugde...

Mogu da skinem te postojeće klipove i spojim ih u jedan video fajl po logici redosleda ili set-listi na Net-u, al' nije to to!

 

Blah...

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Bem ti... tako ŽELIM ovaj Marmande Garorock nastup!

I ja sam pokušavao da ga nađem OnLine; nisam pro, ali itekako znam 'par stvari' tj mesta za ovakve pretrage, a takođe sam pokušao i preko najširih opcija (Google and stuff) - i nisam uspeo. Totalno nisam. :(

 

Izgleda da to zasad (kontrolisano) postoji samo na YouTube-u, budući da je koncert održan još Aprila; nek' su ga edit-ovali i tri meseca (ukoliko se je sâm bend zalagao za snimanje, a ne osoblje festivala), jbt, a njega opet nema 'procurelog' drugde...

Mogu da skinem te postojeće klipove i spojim ih u jedan video fajl po logici redosleda ili set-listi na Net-u, al' nije to to!

 

Blah...

 

 

Ako to uradiš, bilo bi lepo da ga aplouduješ negde i daš nam link :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, meni radi ovaj torrent (bar zasad) i download je dosta brz :

http://www.mininova.org/tor/3018274

 

 

Ako nećete da rizikujete, javiću vam kako napreduje tj da li će fajl uopšte biti skinut u celosti... Ako sve bude OK, ja ću takođe neko vreme biti seeder. ;)

 

P.S. Sad videh da je okačen od strane lika koji je nastup uopšte i stavio na YouTube... Valjda će biti dobro!

Edited by MyNameIsMisery
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, meni radi ovaj torrent (bar zasad) i download je dosta brz :

http://www.mininova.org/tor/3018274

 

 

Ako nećete da rizikujete, javiću vam kako napreduje tj da li će fajl uopšte biti skinut u celosti... Ako sve bude OK, ja ću takođe neko vreme biti seeder. ;)

 

P.S. Sad videh da je okačen od strane lika koji je nastup uopšte i stavio na YouTube... Valjda će biti dobro!

 

pizdarija !!! :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno energicniju svirku nijesam gledao. Najbolji live bend trenutno?

 

I ko god da im je radio montazu ,medalju mu treba dat'. Steta sto je samo 7 pjesama.Kako bi legle Toxic Garbage Island,The Art of Dying,In Remembrance,To Sirius...

Edited by Poor Twisted Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...