Jump to content

Gojira


Anоnymous

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Evo bash sada gledam koncert, ljudi rasturaju nema shta, samo mi je basista malo smeshan sa pokushajima da headbanguje :haha:, shta mislite koliko bi ljudi doshlo na njihov koncert kod nas? Ja dajem max 1000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE kapiram sta je ovde avangardno,dz dz sa fuck of tekstovima ,glupost nad glupostima

 

Ta tvoja generička rečenica koju pokušavaš da primeniš na sve bendove koje ne slušaš ne može se primeniti na Gojiru, a i to pokazuje da uopšte nisi ni slušao bend već si imao potrebu da se posereš po nečemu jer ti je dosadno.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zelim da zivim u sumi zauvek....

izmedju korena i grana ja lezim...

sedim na mahovini , zelim da se odmorim pored reke...

 

Zelim da zivim u sumi zauvek....

moc drveta zelim da osetim zauvek....

veza sa zivotom ,zivotinjama i zvezdama...

 

Izmedju korena i grana ja lezim...

meditiraj zvezdama...

govor kitova duboko u okeanu...

pricaj sa planetama i dubokim univerzumom....

:muzicar::pivopije:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE kapiram sta je ovde avangardno,dz dz sa fuck of tekstovima ,glupost nad glupostima

 

ovde skoro nista nije avant garde, stavimo ovde bend kao Gojiru zato sto su death metal bend koji nije za glupe death metalce, a na nasem death metal forumu su 98 posto likova bas iz kategorije glupih death metalaca. Gojira pevaju o shumama i vole Neurosis isto koliko vole Morbide, i to ne biva na death metal forumu. Cynic su jedino prizanti zato sto su clanovi svirali u Deathu, da nije toga, tesko da bi ih bilo ko od glupih death metalaca postovao, i to je cinjenica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko skinuo Terra Incognita reizdanje? Ja sam nasao negde,skinuo i zvuk je totalno isti :S Jedino sto ima tih par live pesama ali ne znam dal su vredne truda nalazenja i skidanja.... Upalite The Link Alive cert i slusajte te pesme,mnogo je bolje :} E da,Garorock koncert jednostavno razbija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima dobar zvuk Terra Incognita ali sam ocekivao u tom reizdanju da ce malo nabudziti nesto :} Nisam slusao prvo izdanje The Link albuma,kad sam skidao skinuo sam odmah reizdanje i tu mi je onako,ok zvuk :} Kontam da je isti zvuk i na prvom izdanju tog albuma...

 

http://www.youtube.com/watch?v=d6NJhohzjxU - Gojira u bekstejdzu sa Metaljikom :} Lars je pitao Joe-a kada ce novi album Gojire,ovaj je rekao da ce najverovatnije rane 2011-te :}

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...