Jump to content

Gojira


Anоnymous

Recommended Posts

upravo.

 

kad sam ih gledao na BA, bukvalno sam mogao da kazem da mi se ostvarila zelja da gledam neki bend u naponu snage, dok ispisuje istoriju. npr. pokidali su i Mehuggah i Devin, ali u oni su vec relativno matori i uigrani, ovo je bilo the thing.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali jbg, cenim da ce se gojira 'cuti' ko van gogh onda. tumaram po terenu, trazim ortake, kontam ide mjuza sa razglasa, okrenem se, kad ono van gogh 'cepa'. :)

 

i moram da kazem da mi se kenja od djuletovo cuncokret pojacala, koliko sjajan prizor kad su zavrsili pa tehnicari sve pocistili njihovo. ;)

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čovek koji se ne može dobro provesti dok Metallica svira Crni album nije imao mladost i ne voli da se zabavlja.

 

Tako je. Bila ja pre par meseci u kst-u sa ortacima, banuli bzvze i dj je svo vece pustao stare stvari od Metalike. Jbte ne secam se kada sam poslednji put slusala metaliku, ali bilo mi toplo oko srca jer i dalje znam sve pesme napamet :haha:

 

anyway happy happy joy joy :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam slusao pesmu, ali fakat je da je stil koji sviraju jako specificiran nekako, i da nisam siguran koliko ce uspevati da konstantno ostanu svezi u tim okvirima.

 

mislim, ne znam za sledeci album, on ce verovatno biti dobar, ono o cemu pricam je recimo Gojira za nekih 7-8 godina, to mi je jako tesko da zamislim.

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino im ostaje da snime svoj black album, svoj leviathan. potpisali su za roadrunner pa je to mozda i sledeci potez.

 

ili moze da im se desi amon amarth sindrom, da konstantnu snimaju isti album, ali mislim da je to manje moguca opcija.

 

meni je ona stvar sa devinom sa EPa bomba i nastavlja pricu tacno gde se zavrsila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna pesma Metallice piša po celoj Gojira diskografiji.

 

:da:

 

mene je blam sto uopste nekom moze da padne ovakva glupost na pamet.

 

lars moze da izadje i da prdne u mikrofon i braca duplianter mogu za sad samo da mu se sagnu.

 

:da:

 

gledati Gojiru ovog leta je kao da si gledao Metallicu na And Justice... ili Puppets turneji, i zato je bitno i razlog za veselje.

 

ovako nesto se retko desava u srbiji.

 

Апсолутно. И зато опет свака част Ларсу и компанији што их доводе за собом.

 

Ovo će da bude jebeno najbolji metal koncert u Srbiji svih vremena. Sa aspekta produkcije, spektakla, svirke, posjećenosti, atmosfere, energije i otprilike svakog sljedećeg koji može da padne na pamet.

 

:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene slicno s tim da su mi je poslednji ubedljivo najbolji, a prva tri podjednako odlicna svaki na svoj nacin.Mislim da se prvom albumu ne poklanja dovoljno paznje, masa ljudi koji se kao loze na bend su preslusali ili poslednja dva ili poslednja tri a redje i prvi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene slicno s tim da su mi je poslednji ubedljivo najbolji, a prva tri podjednako odlicna svaki na svoj nacin.Mislim da se prvom albumu ne poklanja dovoljno paznje, masa ljudi koji se kao loze na bend su preslusali ili poslednja dva ili poslednja tri a redje i prvi.

 

Ja sam albume slušao redom i na The Link se baš oseti napredak u odnosu na debi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je dosta relativna stvar kod ovog benda taj napredak o kom se govori jer svaki bum ima svoj neki vajb

 

kao da kazes da je ride the lighning bolji od kill em all jer se oseti napredak; jbg meni su oba podjednako dobra, to sto je prvi malo siroviji mi je bas bas dobra osobina - s druge strane, to sto je rtl neuporedivo vise tajt je opet neki drugi kvalitet

 

kod nekih bendova to mi nije slucaj, recimo peace sells mi je ocigledno bolji od killing is.. bas zato sto je upeglaniji.

 

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ja sam za tu 'Godzilu' čuo svega 3 puta u životu i od od nekih

totalnih anonimusa od ljudi, više bi voleo da je neki naš bend predrupa Metallici tipa

eto npr. Rapidforce ili tako nešto, a neko čak misli da bi trebali Space Eater (a jeste

sad, Santos Brothers :haha: ).

  • Downvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...