Jump to content

Gojira


Anоnymous

Recommended Posts

Joe usao u snake pit sa devojkom pri kraju Blacka i stali su pored mene ali su izasli dosta pre kraja pa nisam stigao nista da ga pitam. Svakako sam to vreme proveo buljeci u njega a ne u Metallicu. :D

 

Ali OK iako sam se smorio bas za Gojiru, upoznao sam Metallicu i uzeo autograme. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oće kurac, da su manje poznati pa da se nekom isplati da ih dovuče zbog 200 ljudi ili da barem imaju svoj "nothing else matters" pa da ih dovedu zbog svakoga ko ima sluh i između 14 i 25 godina.

 

plus i ovo što kaže Lunar, greota gledati ih na suncu i pred klincima koji pljuju sve što nije metalika ili iron maiden, i šlag na tortu 6 pesama, pff.

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam iz partera jedva cuo Gojiru..... i to se uglavnom bas bubanj cuo. Znaci uzasno malo vremena, los zvuk, i masa ljudi koje boli kurac za Gojiru i samo bi da se guraju i samim tim mi semtaju da cujem ono malo sto se da cuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz partera uglavnom bubanj i bas gitara, gitara i vokal u pozadini. jbg, i na brutal assault sam ih gledao isto ovako predvece, valjda ce jednom biti u mraku i kao headlineri. gojira u velikom skcu bi bilo savrseno da ne moze savrsenije po meni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu pokidali za sve pare,smlavili su Machine Head realno,iako im je bio los zvuk...

Ce dodju opet,ce da ih podrzimo jos zdusnije...

Ja proklinjo sve sto nisu imali vremena da otprase i Backbone,al jbg,ovako bilo kratko ali jebitacno i vrhunski...

 

Al L'enfant Savauge jebe kevu uzivo,nacisto sam se zagreja za novi album...

Edited by HeLLsarma
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

одушевили и усрећили. кудос бубњару и басисти. надам се да ћемо их ускоро поштено угостити.

 

ја би' најволео да су одсвирали и sight и на крају backbone.

 

и death of me.

 

све на рачун машин хеда.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce su u Poljskoj odsvirali uz Love i Backbone,uz setlistu od sest pesama koliko su svirali kod nas... E jbm ti organizatora,da su im dali jos 10 minuta,taman ! Al opet su pokazali kakvi su carevi,koliko su predani muzici,koliko cene sto su predgrupa jednom velikom bendu i koriste priliku da dokazu da ce i oni biti ogromni jednog dana i nosioci svog zanra...

 

Alal im vera,da nam sto pre dodju opet...

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se matori...

 

Desire,jesam li ja pominjao da im organizator govori sta ce svirati ? Ne,bio sam jasan po pitanju da bi oni svirali jos pesama,da su imali vise vremena. Da,sam je bend odabrao koje ce pesme svirati... Ali sam dogadjaj je kasnio,inace ne bih u 6 i 10 izasla ona likusa i rekla da ce svirka poceti,samo da se sredi namestanje benda... I koliko se secam,trebalo je u 6 da pocne Gojira,i da svaka predgrupa svira po sat vremena,prema najavama.

 

A kad koncert kasni,vecinom je odgovoran organizator,posto ne verujem da je kriva njihova ekipa za namestanje zvuka,video sam se da su se trudili sto pre i bolje da nameste,ali sve je bilo zbrzano...

Pa na kraju im je zvuk bio lose namesten,al bar nisu prstali kao MH u nekim momentima.

Edited by HeLLsarma
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se matori...

 

Desire,jesam li ja pominjao da im organizator govori sta ce svirati ? Ne,bio sam jasan po pitanju da bi oni svirali jos pesama,da su imali vise vremena. Da,sam je bend odabrao koje ce pesme svirati... Ali sam dogadjaj je kasnio,inace ne bih u 6 i 10 izasla ona likusa i rekla da ce svirka poceti,samo da se sredi namestanje benda... I koliko se secam,trebalo je u 6 da pocne Gojira,i da svaka predgrupa svira po sat vremena,prema najavama.

 

A kad koncert kasni,vecinom je odgovoran organizator,posto ne verujem da je kriva njihova ekipa za namestanje zvuka,video sam se da su se trudili sto pre i bolje da nameste,ali sve je bilo zbrzano...

Pa na kraju im je zvuk bio lose namesten,al bar nisu prstali kao MH u nekim momentima.

Zar nije sve trebalo da pocne u pola 7?

Share this post


Link to post
Share on other sites

For all of you who can't be in Brest (France) tonight here is the full show from Carhaix (not far away from there 2 years ago).

 

ENJOY... IT's GOJIRA SHARING FRIDAY!

 

http://www.youtube.com/watch?v=ysRiC_zULSI

 

Могло би се ово одгледати касније уз пивце.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...