Jump to content

Gojira


Anоnymous

Recommended Posts

In Flames je popularan jedino u sprdnjama, niko ne sluša njihove nove albume, em što je prevaziđen zvuk em što je sranje.

 

LoG nikad nisam pratio tako da ne znam.

 

A što se tiče Mastodona, ne bih se složio da su osvojili nove ljude, dobijaju više prostora u nekim mainstream medijima ali sumnjam da imaju značajniju prodaju albuma nego ranije ili veću posećenost na koncertima.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da si pomesao pojam popularnog benda na yumetalu i u realnom svetu.

 

In Flames ima hordu fanova mladih koji ne znaju po je At the Gates, imaju para, pootvarali su restorane od svedskoj, jako su popularan bend.

 

i svaki mastodon sledeci proda vise od proslog

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su liste za jednu nedelju prodaje, i to najbolju nedelju prodaje tog albuma, ne znači da je u ukupnoj masi prodavaniji od nekog drugog.

 

Imate na last fmu one listening trends, s obzirom koliko ljudi skrobluje i sluša te izvođače sasvim su reprezentativan pokazatelj. In flames više niko ne sluša, dok Mastodon slučaju dva meseca nakon izdavanja albuma i batale, što je klasična pop industrija masovne proizvodnje i recikliranja bez ikakvog kvaliteta, s obzirom da ovo nije bela tehnika i elektronika teško da će moći da nastave u nedogled sa ispranim sranje albumima, sa Hunterom im je u potpunosti uspelo, once more je već lošije primljen, videćemo šta će raditi u budućnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno sranje da ga jebes..

Prvo onaj pantera izbljuvak od riffa, pa taman krene do jaja Flesh deo i onda smori sa onim refronom kao..

Onaj prog deo sa cleanom mi bez veze isto, ugasio sam pre kraja zbog usranog 'rifa'..

Spot sranje, omot je vise za neki Enslaved..

Iskreno ocekujem razocaranje od albuma, male su sanse da snime nesto na nivou Flesha a kamoli kita..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Досадна песма. Надам се да ће ово бити најслабија на албуму. А што се тиче дужине албума, мени то одговара јер нисам љубитељ истих који трају преко 50 минута.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pa to su i rekli

 

"We want a short album," he said. "Something less epic than what we usually do. People's attentions are shorter now. So a lot of the songs are four minutes."

 

Mracnija je malo nova pesma ali sam jos uzdrzan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzas, klasicno podilazenje americkom trzistu i modern metal klincima sa pop strukturama pesama i nabudzenim new age spotovima. Odbacimo sve ono umetnicki sto nas je odlikovalo i zbog cega smo postali posebni, celu estetiku francuskog benda i umetnosti i pretvorimo se u americki bend sa jeftinim pantera rifovima, razocaran sam. Posle TWOAF je krenuo pad i on se nastavlja, najjeftiniji moguci rifovi, morbid angel vise nije kul, ajmo sad da budemo neki periphery kurac palac to prolazi, place mi se.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...