Jump to content

Gojira


Anоnymous

Recommended Posts

Gledah ih juce u Mihnenu na Rockavaria festu, super su zvucali, ali su bili nit smrde nit mirisu po pitanju energije i kretanja na bini, uzevsi u obzir da im je ovo medju prvim koncertima u godini ... Svirali ove dve nove pesme koje su stvarno do jaja uzivo, ostalo vec sto ide u standardni paket za festivale. Meni bilo okej, al' Svabe ni da mrdnu :haha:

 

http://www.setlist.fm/setlist/gojira/2016/olympiastadion-munich-germany-73fef601.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije fejk, al bitrejt je ocaj, nekih 128 kila, slusljivo je dovoljno da se stekne neki prvi utisak

 

pomislio sam da je fejk jer je cela prva pesma u spoken word fazonu i kao pevanju, toliko su se promenili bukvalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam i pretpostavljao na osnovu dva singla da ce biti govno album, nazalost tako se i ispostavilo, ovo sranje vise necu u zivotu da pustim.... koliko su se srozali, posle onakvih rifova i pesama, prespavao sam ceo album bukvalno, sveukupno 2 zanimljiva rifa od po 2 minuta na celom albumu, ma ako i toliko. Bolje rifove mogu gajbi da napisem dok se zajebavam na gitari od ovih, to je najslabija tacka, totalna monotonija, reciklaza, nemaju novih ideja za neki dobar riff, motaju 2,3 varijatne rifova ceo album, uzas... pesme blede, neupadljive, dosadne, proleteo album nisam osetio nista, ali nista.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Cell onako nista posebno jbg; Yellow Stone odudara skroz ne znam cemu ovde; Magma mi je kul onako sporija uma reciklaze al moze da prodje ima tu neku atmosfericu kao prva bilo bi gotivnije da ih je vise na taj fazon; Pray bas prejadna ono bas prekopirani fazoni sa Flesh i to dosta jadno uklopljeni, najvise me zabolelo sto koristi ono GO! kao sa Heaviest Matter a posle njega krene neki njesra djent rif; Only Pain na jedno usla na drugo izasla, rif lici na onaj iz Stranded jbt; Low Lands zvuci kao nesto od onog silnog identicnog proga sto kace na preporukama, mada nije los deo kad se dere, podseca malo na ranije neke stvari; Liberation zajebancija neka, pravi nacin da se zatvori ovakav album izgleda..

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

13419106_988942157887410_344300371090834518_n.jpg?oh=606721e7b368324196f118db92afe1ab&oe=580A25F9

 

ovaj kit je slusao novi gojira album

 

Odgledah onaj chessov drumming video, pročitah komentare i pustih from mars to sirius, ovaj novi ću da preskočim.

 

pa pusti ga, vredi taman toliko da ga pustis....jednom, da ti bude mirna savest u saznanju da nisi pogresio

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuzan dan za metal sabracu.

 

Do Magme je podnosljiv, koja je i najbolja stvar, odlican refren, bruka rif.

 

Poslije toga podje sve po kurcu, odvec mlitavome.

Prosli je bio 5 klasa ispod TWoAF, ovaj je, barem na prvo slusanje, duplo losiji.

 

Bice najprodavaniji, prdi im guzica.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...