Jump to content

Gojira


Anоnymous

Recommended Posts

Svima koji gotive album je glavni argument to sto je album drugaciji, u fazonu nismo ni slusali ranije pesme, znamo da su neki death metal fuj fuj, sad su fini ispolirani i to je bitno, pravi metal, bitno je samo da gruva i dzdzdzdz. Brane ih bring me the horizon metalci kojima je i namenjen ovaj album, za njihove neiskusne glavice, samo njima i mozes da uvalis ovakvo smece, koji slusaju muziku sa pola cula.

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam da li je to jer smo mi ovde elita sa istančanim ukusima, a biće da jeste, ali ljudi van yumetala (barem na yt i fb) masovno dižu album u nebesa. jedino sam na lastu video neke negativne komentare.

 

Ovo mozes da iskopiras na maltene vecinu tema na ovom forumu. Ljudi koji slusaju Gojiru odavno, ne mirisu album. Ovi koji su culi za Gojiru pre neki dan, obozavaju album. Isti ti je kur sa Dream Theater, Opeth, itd. Jednostavno, verovatno zavisi kako / kada spoznas bend, i to ti se veze. Sto dovodi do toga da starija ekipa, iliti nazovi "elitnija" sa vise slusanja i koja ume da poslusa nove bendove na pocetku karijere, ne moze da svari neke glupe poteze tih bendova kada postanu vrtoglavo popularni. I to je ok. Samo kad ti bendovi ne bi prodavali muda za bubrege kako su do jaja i kako menjaju svet :haha:

 

EDIT: Magma kurac, 3/10 od mene. Dzaba sam slusao. Procitao sam neki Nocturne review albuma, smejao sam se. Talvi, sto nisi ti odradio recenziju, ono je strasno.

Edited by ShinigаmY
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

od mene 5/10, taman toliko ima i pristojnih pesama. čak su silvera i stranded tu među boljima.

 

te nocuturne recenzije su smešne, svako recenzira samo bendove na koje se seče i svakakve mediokritete od albuma kuju u zvezde. ne znam da li sam ijednom video ocenu manju od 8,5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam da li je to jer smo mi ovde elita sa istančanim ukusima, a biće da jeste, ali ljudi van yumetala (barem na yt i fb) masovno dižu album u nebesa. jedino sam na lastu video neke negativne komentare.

 

Ovo mozes da iskopiras na maltene vecinu tema na ovom forumu. Ljudi koji slusaju Gojiru odavno, ne mirisu album. Ovi koji su culi za Gojiru pre neki dan, obozavaju album. Isti ti je kur sa Dream Theater, Opeth, itd. Jednostavno, verovatno zavisi kako / kada spoznas bend, i to ti se veze. Sto dovodi do toga da starija ekipa, iliti nazovi "elitnija" sa vise slusanja i koja ume da poslusa nove bendove na pocetku karijere, ne moze da svari neke glupe poteze tih bendova kada postanu vrtoglavo popularni. I to je ok. Samo kad ti bendovi ne bi prodavali muda za bubrege kako su do jaja i kako menjaju svet :haha:

 

Potpis za ova dva komentara. Nigde po netu ne vidim toliko negativnosti koliko na yumetalu po pitanju nekih bendova. Većinom me podsećate na onog gospodina sa Rush teme koji je sahranio bend nakon albuma Moving pictures. :haha: Mi mlađi fanovi srećom nismo uskraćeni za Signals, Power windows, Counterparts, Clockwork angels.

 

Ne bih mogao da tvrdim da je ista situacija sa Gojirom pošto nikad nisam bio fan. Znao sam neke stvari sa kultnijih albuma kad su svirali na ušću i tad sam hteo da ih detaljnije poslušam, ali ubrzo je novi album brutalno iskritikovan ovde i dopustio sam da me to demotiviše. Mislim da je sada još kritičniji trenutak za početak slušanja Gojire. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...