Jump to content

Inquisition


HADES

Recommended Posts

Па веровали или не,то сам од скоро почео да практикујем и баш ми прија тај пост од овог типа музике. Преко дана не слушам ништа због обавеза али увече кад седнем уз комп пустим акатисте и каноне Христу,Богородици и светитељима. Пун је јутуб тога и баш ме опушта. Има доста тога и на руском који додуше не разумем али само оно благодетно појање се уреже у мозак и некако ме смирује. Више пута ми се десило да ми се те мелодије несвесно врте по глави преко дана :).

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па веровали или не,то сам од скоро почео да практикујем и баш ми прија тај пост од овог типа музике. Преко дана не слушам ништа због обавеза али увече кад седнем уз комп пустим акатисте и каноне Христу,Богородици и светитељима. Пун је јутуб тога и баш ме опушта. Има доста тога и на руском који додуше не разумем али само оно благодетно појање се уреже у мозак и некако ме смирује. Више пута ми се десило да ми се те мелодије несвесно врте по глави преко дана :).

 

Vo imja oca

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uopste nije los novi Inquisition, vokal jeste drugaciji i nekako mi se cini da su se ovim instrumentalima i duzinom albuma cak vratili na vreme Into The Infernal Regions. Cela atmosfera izdanja je sjebana i pomalo nespecificna za bend, mada to je u sustini taj njihov zvuk. Sve u svemu, zadovoljan sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...

Može čovek pobeći iz Kolumbije, ali Kolumbija iz čoveka nikada :haha:

 

 

Koga bre boli kurac

 

 

Ti nisi gledao npr. ono dvoje klinaca iz 6. razreda kako se trpaju?

 

Ne kažem da brć Dagon nije gledao nešto gore, ali sadržaj klipa (koji je gledao u javnosti xD) mi nije poznat, koliko pročitah nije osuđen za to, tako da move on, gospođo raziđi se

 

Jbg oš budeš velika izdavačka kuća, liži se sa PC licemerima, ne želiš da imaš ništa sa likom koji je pustio takav klip, ili sa njegovim bendom, prijateljima, rodbinom, pa i prolaznicima koji su videli nedelo krajičkom oka... jer ako imaš pos'o s njima, odma si i ti taj što jebe dete na klipu i nisi uopšte uglađena gospoda

 

Čekamo ih na nekoj kvlt izdavačkoj kući, što reče neko u commentima :blek:

 

 

 

Ok je naravno da niko ne želi ništa sa Daveom Hollandom, ili onim iz Necrophobic što je prebio ženu, ali licimuri da se napuše kurca više, dosadiše... Još kao neki metal, krv gnoj sida strahovi

 

 

 

Ja sam ih inače tek sad 'okrio' kad sam krenuo temeljno. preslušao one opičene techy thrash demoe, a Into the Infernal Regions of the Ancient Cult me je oduvao, tako da neću dozvolim da me bilo šta ovakvo odvrati od benda, kad mogu Varga (tj. moram pošto je essential :haha:) koji je budaletina, ili nebitnog Roba Darkena, mogu i ove da nastavim :D

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jes ono prvi poljski pagan blek metaler, važna titula

 

Najbitnije kod njega je što je rani Behemoth skinuo fazon pa pravio isto to sa boljim songwritingom, da iznedri par hitova rane faze stvaralaštva, i da se Nergal slika s njim pa da znamo i mi millenialsi ko je Rob Darken

 

Najnebitniji 'poznati' lik u blek metalu posle Kanwulfa :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...