Jump to content

Inquisition


HADES

Recommended Posts

Evo baš mi je Thousands Swords na dnevnom redu, pa nek me obraduje

 

Behemoth od kolevke pa do Groma ripoff Gravelanda, to mi je sada jasno kao dan kacam prošao redom paralelno, eventualno je Behemoth malko više gitarski i rif-oriented od samog početka, ali identičan je toolset i polazišni (od 'polazište' :D) muzički mindset, nije tajna da se Nergal ugledao na njega, dok se uticaj na ukus u oblačenju manifestovao tek poslednjih godina :bigblue:

Edited by Demon Seed
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno, kult >>>> pesma

 

 

za sve koji više vole da slušaju kult nego pesmu

 

exhibit A:

 

495f8b88cac4f2e93a38868de0bf2b72.jpg

 

 

Šta je glavna razlika između ovoga i Nergala u bundi? Razlika je što je Nergal u bundi na naslovnici tamo nekih novina što se štampaju od masnog papira...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valid point, ukoliko nisi cuo nista od Behemoth

 

Nergal cijepa masan papir iz biblije, sudi se sa crkvom i drzava ga drka, zadrzao je i u slavi 'kurac dusmanima', dok svako drugi postane drolja establišmenta u tim okolnostima

 

I Darken huli ali nikoga ne boli kurac jer njegova publika broji 1000 hrabrih Poljaka xD

 

O The Satanist da ne pricamo, kad sam vec umesao i politiku u pricu, kritike albuma se svode na kritike Kurcolomca, tj. vecina kritika je na ime :D

Jedina pesma smece je Blow Your Trumpets, to posteno

 

 

 

I slazem se da nije nesto specifican taj specificni poljski bm, Nergal se nije ugledao na Darkena zbog genijalnosti, nego jer je stariji 7-8 god i jedini poljski bm u to vreme koji ne koketira sa death metalom nego s norveskom scenom gde se svirao najbolji taj specificni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace Nergal je sam pricao da je u tom periodu smatrao kako je death metal smece mehanicka muzika koja nema emociju i atmosferu kao bm, zanimljivo kako je progledao kasnije kad je naucio da svira gitaru :D :D

 

Ma gde Behemoth u kos sa ostalim drugoligasima, svi albumi odlicni sem Sventevith, Grom i Evangelion

 

Sry brć malo sam editovao na mobilnom, pitaj blagoga gospoda sta je tu ispalo

 

Eo sad lici na recenicu

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može čovek pobeći iz Kolumbije, ali Kolumbija iz čoveka nikada :haha:

Koga bre boli kurac

Ti nisi gledao npr. ono dvoje klinaca iz 6. razreda kako se trpaju?

Ne kažem da brć Dagon nije gledao nešto gore, ali sadržaj klipa (koji je gledao u javnosti xD) mi nije poznat, koliko pročitah nije osuđen za to, tako da move on, gospođo raziđi se

Jbg oš budeš velika izdavačka kuća, liži se sa PC licemerima, ne želiš da imaš ništa sa likom koji je pustio takav klip, ili sa njegovim bendom, prijateljima, rodbinom, pa i prolaznicima koji su videli nedelo krajičkom oka... jer ako imaš pos'o s njima, odma si i ti taj što jebe dete na klipu i nisi uopšte uglađena gospoda

Čekamo ih na nekoj kvlt izdavačkoj kući, što reče neko u commentima :blek:

Ok je naravno da niko ne želi ništa sa Daveom Hollandom, ili onim iz Necrophobic što je prebio ženu, ali licimuri da se napuše kurca više, dosadiše... Još kao neki metal, krv gnoj sida strahovi

Ja sam ih inače tek sad 'okrio' kad sam krenuo temeljno. preslušao one opičene techy thrash demoe, a Into the Infernal Regions of the Ancient Cult me je oduvao, tako da neću dozvolim da me bilo šta ovakvo odvrati od benda, kad mogu Varga (tj. moram pošto je essential :haha:) koji je budaletina, ili nebitnog Roba Darkena, mogu i ove da nastavim :D

e da, ovaj post;

nisam haha niti znam šta je to

 

ma nek radi šta hoće, neću ja sad da brišem Inquisition diskografiju iz kompa, dobar bend, ali je alfa bednik i svi ti takvi likovi su najveći bednici u univerzumu

inače koliko sam ja video osuđen je, ali je sad valjda puštena informacija u javnost ili šta već..

čuj naci pedofil, bolje nek se ubije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko videh kazna je suspended

 

A sa poslednjim redom iz tvog posta se slazem, nego ono, kopao neko po tamo nekim check ur brć up sajtovima i setio se zbog toga 10 god kasnije da ih dropuje label itd, smrdljiva prica

 

Ali da, izgleda da je paedonazi u pitanju, jbg, degenerik

 

A da je pedofil ali levicar onda bi mu progledali kroz prste..

 

Haha ne, niko nije pominjao ovde nazi sranja do sad

 

Znas sta, da je gledao barem 15+ pa da mu progledas kroz prste (BOZE ME PROSTI CCCC), ali videh malopre da je gajio pre-teens fotke neke, dakle ono, bas zestoka Kolumbija brt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda su bili i 7, bio je skandal pre x godina, kruzilo je po telefonima medj decom prvo

 

Elem, krenuh da kucam na random ali nije kao da su nacizam i pedofilije neke teme na koje ne treba se oftopiči:

 

Pustio Thousand Swords i obistinila mi se pretpostavka, kako je Darken prebacio fazon na paganske valcere, tako je i Behemoth shiftovao u tom pravcu stil na Grom... S tim sto je meni zasad Grom bolji, Thousand Swords je mediokritetniji malo (nije ni Grom neka perfekcija, da me ne sVatite pogresno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...