Jump to content

Svemir


hypnos

Recommended Posts

E izvinite profesorka, nisam video da sam pred komisijom :haha:

 

Mrzelo me da nastavim, navraticu se kad me ne bude mrzelo... Da popricam s Volom ili koga zanima, ti si svakako moron.

 

Sto se temelja i studioznosti tice barem imas i citiranu literaturu gore, pa prioni ako te zanima, umesto sto licemerises. :D

 

 

Argumentuj ako imas nesto da kazes, pa cak i na temu moje inteligencije, zrelosti, itd (sto je ovde offtopic), ako ces sam sebi da nabacujes neke kvazi-cinjenice iz kojih donosis maloumne zakljucke (omg DS je kao klinac od 15 god, stoga on misli da x, stoga ja zakljucujem y, stoga njegova pamet je skrnava), onda mozes i da izadjes na ulicu da nabacujes sam sebi loptu, da pimpujes, da udaras tenisku lopticu o zid, da postedis ostale citanja tvojih gluposti.

 

Temu sam i zapoceo da bi se javio eventualno i neko ko zna nesto sto ja ne znam, ti ocigledno nisi taj, stoga odjebi :D

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa opet, i u proslu diskusiju si dosao samo da prozoves, bez da nesto konstruktivno dodas. Izvoli odvoji ovde ako sam rekao nesto u suprotnosti sa fizikom ili sa cime god da se ne slazes, nema problema da prihvatim ako sam pogresio

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

https://www.vox.com/science-and-health/2019/4/16/18311194/black-hole-katie-bouman-trolls

Male scientists are often cast as lone geniuses. Here’s what happened when a woman was.

 

Bouman was involuntarily cast in the trope of the “lone genius” — something that’s usually applied to men

 

Right-wing trolls feel threatened by women in power

 

We need more images of women scientists involved with big scientific collaborations

Euj bre!

 

Sto je dobro kad ti kazu u ovim izdvojenim uvecanim mini pasusima sta zapravo misle dok seru pseudoobjektivno

 

Posleee zeneee da farbaju jajaa

 

 

Seksizam u oba smera, kao i iskrivljene definicije i konotacije sta je to seksizam, koje idu do nivoa "blagi Bogo je seksista, jer kurac ima vise grama eksternoga tkiva nego picka", su jebeni kancer mozga.

I ne, ne treba nam vise zena naucnika u medijima, ne treba nam vise muskaraca, ne treba nam vise crnaca, belaca, narocito ne u procentualnom smislu, treba nam da u jebenim medijima pise ono sto se zapravo desava, ni manje ni vise, ali to ne moze, to je posao kao i svaki drugi a svaki posao ima elemenat ropstva i kurvanja, tako da idemo da dizemo rejting kod kojekakvih debila maloumnih koji ne umeju sami sebe sa sobom u svojoj glavi da sastave, a guraju kad izadju iz gajbe neku agendu. Serem vam se u pozitivnu diskriminaciju.

Nego na stranu ovaj idiotizam koji više spada u domene biologije, sociologije i psihopatologije, najjači su mi ljudi koji su razočarani slikom crne rupe jer su očekivali da se svetli veliko i šareno kao kineska nova godina. Eto sad znaju zašto nema u Parovima nista o crnoj rupi, tamo su sve crne rupe okićene, šarene i dobro napumpane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ubit će nas promaja jbt

 

Uh asu mu dali kvlt ime, fali mu the Black Hand of Set to Lay Fire upon Apep

 

Zamisli prođe ti nebom kamičak veličine pola neba npr.

Al' kontam da bismo na tu blizinu već osetili kosmičku promaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

I čitam ja tako neke važnije teme od Batinih oblasti interesovanja...

http://backreaction.blogspot.com/2015/12/hawking-radiation-is-not-produced-at.html

The image provided by Hawking with the virtual particle pairs close by the horizon has been so stunningly successful that now even some physicists believe it is what really happens. The knowledge that blueshifting the radiation from infinity back to the horizon gives a grossly wrong stress-energy seems to have gotten buried in the literature. Unfortunately, misunderstanding the relation between the flux of Hawking-particles in the far distance and in the vicinity of the black hole leads one to erroneously conclude that the flux is much larger than it is. Getting this relation wrong is for example the reason why Mersini-Houghton came to falsely conclude that black holes don’t exist.

 

Kamo ga ovaj poslednji link, kliknem ja...

https://phys.org/news/2014-09-black-holes.html

 

Guglam ''naučnicu''...

https://en.wikipedia.org/wiki/Laura_Mersini-Houghton

Vidim facu po kojoj se može pisati studija iz psihijatrije, reko aha ovo je neka dr Jovana Stojković fizike... Kad ono ne lezi vraže...

Laura Mersini was born in Tirana, Albania, as a daughter of the mathematician and eminent economist Nexhat Mersini.

 

ŠIPTARKA! Opa Bato! @Srbin Hamza

i to ''plemstvo''

 

Mersini-Houghton received[when?] her B.S. degree from the University of Tirana, Albania.[citation needed]

In 2000, Mersini-Houghton completed her Ph.D. at the University of Wisconsin–Milwaukee.[11]

Šiptarka do kosmosa, preko Milvokija...

 

She organized with Stephen Hawking an historic conference in 2015 in Stockholm to discuss these fundamental topics.

Zatim je organizovala istorijsku konferenciju u Štokholmu, a toj konferenciji se dalje na internetu gubi svaki trag kad se dalje traži, verovatno je Hawking štipnuo za obraz robotskom rukom i reko dobra si ti mala, aj sad kući poyy

 

 

I da uđe u zapisnik da je autor ovog prvog članka, Sabine Hossenfelder, žensko, pošto neki žele da me predstave ovde kao nekog ženomrsca iako je poznato koliko volim i poštujem nežniji pol, da se zna da konzumiram i žensku nauku... Konzumirao bih i drugo da je malo mlađa, možda nije bila loša, liči malo na kevu Erika Formana a ona je sigurno bila slatka pre 50, 60 godina... Možda voli i strastveno šamaranje preko ustiJu, ili kakvu urolagniu, ko zna. Pozdrav za Vuduna brta.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...