Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

Znam neke ljude koji znaju neke ljude :):):)

 

E vidis razmisljala sam o tome da li sam dovoljno tr00 da me puste, zato vodim cimera i decka sa sobom, oni su valjda dovoljno tr00 pa ce me nekako pustiti pored njih :):):):):)

 

Bilo bi super da budu i neke gotivne zenske majice da se prodaju na koncertu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozd bi bilo dobro da ih cujes uzivo.. Ima do septembra ojha...

Bas bih volela da cujem neke stvari live... Ima li neko ideju sta bi mogli da sviraju ? (ok, jos uvek sam pod utiskom sa Mejden teme :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam great fan marduka nisam, ima blacka koji vishe volim, ali respektabilan bend, pa jos i veoma dobar zadnji album, i pre toga, meni najbolji mardukov album - "World Funeral", pa nije bilo razloga da ne pochujem i Rom 5:12. Sve u svemu, oko pola albuma dobrog materijala, chetvrtina solidnog, i chetvrtina zamora. Kod ovog zadnjeg ponajvise mislim na Imago Mortis i Accuser, Opposer, doduse ova druga mi se svidja na trenutke posebno zbog zanimljivog cleana. Ali sto se tiche duzih pesama sa albuma najjaca je "Womb Of Perishableness" sas sve "Computer God" riffingom ;) medj dobre bih josh sracunao i Levelling Dust, Voices From Avignon, a najbolje - Through The Belly Of Damnation i Vanity Of Vanities, a posebno mi je catchy ova druga.

Sve u svemu, pretty solid black.

Share this post


Link to post
Share on other sites

njah, sto posto cu ja biti ona 351. :udri:

mora chowek nekog da ubije za kartu kad nema ljude koji poznaju ljude :violent:

grrrrr

 

nawodno ce promowisati nowi album ROM 5:12 koji ce izaci 24. aprila, znachi, dok ne stigne do nas, ako se bawite piraterijom, tamam pred koncert cete ga i nabawiti.

 

a ja sam kupila marduk priwezak, crni okrugao, na jednoj strani pishe marduk a na drugoj "pure norvegian black metal" lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slupo, skupo... odrali su te! I jos napisu "pure norwegian black metal"... pajseri...

 

P.S- prodaj taj privezak pod hitno, da ti se neki Marduk fanovi ne bi smejali ako te kojim slucajem vide s tim i procitaju sta pise na njemu. Prijateljski savet. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...