Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

@Wolflord, hahaha, taj priwezak zakachim kad budem ishla na njihow koncert u bg, pa se swe kochoperim okolo :lol:

e, a borgiri su "pure norwegian black metal" :opusteno: mozhda ne bash toliko pure...ali norwegian zasigurno :cool: ko to ne zna....hahhaha

Zakaci taj privezak! To to je dobra ideja!

 

Svi znaju odakle je Borgir, to je bila sala! :opusteno::lol::lol:

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sto svi ovako mlako docekase ovaj album, meni je on najbolja stvar koju su napravili od Panzera...

 

Iskreno bih se smorio da su po hiljaditi put opalili po cukcukcukcukcuk od pocetka do kraja, ovako je mnogo manje monotono.

Rom 5:12 me najvise podseca na Those Of The Unlight (moj omiljeni), ne muzicki naravno, vec po opstem feelingu...

 

Well, na nji se mora ici obavezno, ako nema mesta, ce da se prosiruje... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote name='AnaLizator' date='29. 3. 2007, 23:42' post='1358337'

 

Iskreno bih se smorio da su po hiljaditi put opalili po cukcukcukcukcuk od pocetka do kraja, ovako je mnogo manje monotono.

 

Zaro kad kazem da mi je jebeni borgir sranje jer snimaju sve isto neko me isproziva.Istina nije mi se svideo novi marduk u pocetku ali kad sam ga bolje preslusao odusevio se.Sta sad treba jedno isto samo da prezivaju ko biljojedi :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Marduk je toliko ligav da je to strasno... Ja razumem da su hteli da promene nesto u svojoj svirki ali bas oni dzamperski rifovi?!!! Jos im samo fale emo vokali i foto seshn na nekoj kishici sa uplakanim facama i gej shishkama pa da izadju u "grl tok". :rolleyes:

Ali u njihovu koncertnu usviranost ne sumnjam.. Nadam se da ce biti vise pesama sa starijih albuma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno ... panzer division marduk je njihov vrh ... i dalje odatle nema da se slusha .

 

 

 

juuuu......slusao sam da dolazi death u bg,slusao sam da je Dave Mustaine u KKK,ali ovo :confused: :confused: :confused:

 

a sta cemo sa Heaven shall burn when we are gathered?

Those of unlight?

[Nightwing/size]?

 

 

Btw,moj omiljen bend...sta reci vise.... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci vise? Ako se desi da nisam u BG kad puste karte - ti mi kupujes istu! :D

 

 

 

ne brini se,mislis da bih ja dozvolio da mi ne odgledas marduk?

 

pa znam koliko si kosacrtaslit za njima... :muzicar: :muzicar: :muzicar:

 

 

mada,bicje ucenjivanja,bicje,bicje......lolz

 

Jedva cekam koncert,samo se nadam da pri svirci nece svirati toliko stvari sa cigana 5:12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...