Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

napokon nadjoh blood puke salvation u audio formatu kako dobro zvuchiiiiiiiiiiiii :rockdevil:

josh samo da nadjem funeral marches and warsongs u audio formatu i da mi srce bude puno kad mp4 pocne da pichi :opusteno:

imash http://www.torrentpond.com/ tamo ces sigurno naci novi album..

Edited by dimmu_

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sto su svi navikli da bude samo drkanje gitare i bubnjeva,i kada nesto nije po ukusu vecina fanova odma krenu sa pljuvanjem.ogranicena populacija metalaca...

 

po meni je ovaj album pametno uradjen,drugaciji od ostalih i mislim da je to bio logican korak.kad slusas jedno isto smori te.barem meni tako deluje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislis zasto mi se svidja novi Mayhem.Jer je razlicit od ostalih ali ipak genijalno zvuci iako ja njih organski ne mogu da podnesem ovaj album me je raspametio.

Tako i Marduk,starije albume mogu tu i tamo da slusam,novi je vrh.

 

Nikad nisam razumeo tu grupu metalaca koji su toliko zatucani da ocekuju od nekog benda da uradi nesto da bi se samo njima svidelo.

Mislim...

Onda je izasao Rom 5:12,preslusali ga jednom,rekli da je govno i odma se opozvali na starije albume,a novi je bio u fazonu 'GOVNA JEDNA PRODALI SU SE JER NISU SNIMILI NESTO KAKO SAM JA HTEO'

Pa kad ocete tako,onda gitaru u ruke pa snimite kako vama odgovara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ DCL: Jao, brate, mislim da kenjas, kad vec moram tako da ti kazem. Ako se nesto nekome ne svidja, zasto to mora da znaci da je pod uticajem vecine???

 

Ja sam novi album skinula ono vece kad je okacen torrent na net, i preslusala a da nisam pre toga cula ni od koga drugog kako je album los ili tako nesto. I uzela sam da preslusavam, i jednostavno nije izazvao nikakve emocije u meni. Bila sam skroz ravnodusna, bilo mi je dosadno, i na kraju sam, a da jos nisam odslusala do kraja, iskljucila cd i pustila nesto drugo.

 

Jednostavno - ako te album ni na koji nacin ne "uzdrma", ako u tebi ne probudi culo za udaranjem ritma o sto/sopstvene noge ili takvo nesto, zasto bi se tripovao da je album dobar zato sto je drugaciji? Nije sve sto je drugacije obavezno dobro.

 

Btw, ja ne mislim da se marduk prodao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve su odlicne! Nema lose! Zaboravio si na odlicnu Vanity of Vanities, Imago Mortis, Cold Mouth Prayer, Through the Belly of Damnation. :bigblue: Ma... ceo album otkida! Marduk najvise gotivim od svih BM bendova sto znaju da naprave nesto sveze (sto odlicno zvuci) a da ne izgube sustinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobih juce original! Nemam reci, ni za knjizicu ni za muziku! Ko god bude u prilici, obavezno da kupi original, jer stvarno ce covek dobiti ne jedan obican CD, vec enciklopediju. To su otprilike moji prvi utisci, kasnije cu se javiti po pitanju muzike, ali mi za sada na prvo slusanje najbolje padose Cold Mouth Prayer i Imago Morits.

Usput, Mortuus jeste jedan od tri najbolja pevaca trenutno na sceni! Svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narucio sam ga jos u pretprodaji od Napalm records i platih ga 14 evra bez postarine. Knjizica je ispunjena raznim slikama i simbolima, pokusacu kasnije da uslikam neke pa da okacim ovde, ali bih rekao da su preuzete iz nekih matorih knjiga. I sami su rekli da su tekstovi o smrti u baroknom dobu, a zna se da su tada ljudi bili prilicno religiozni, a znajuci kakav su Mortuus i Morgan freak-ovi biblijski freak-ovi onda slika postaje potpuna. Tekstove je malo zajebanije citati jer nekako, slova su tako odradjena da izgledaju izbledelo, arhejski... Ali cini mi se da je ovo najbolji rad sto se tekstova tice do sada, mada Plague Angel, La Grande Danse Macabre i Panzer Division Marduk i dalje pruzaju zadovoljstvo citanja.

 

Jos da dodam moj stav sto se tice MP3 i pojavljivanja albuma dva/tri meseca pre zvanicnog izlaska:

Pa, svi kukaju i kenjaju kako je metal otisao u kurac postao moderan i tako dalje. Takve imamo i medju black metal populacijom, ali ono sto je najzanimljivije od svega je to sto isti ti sto seru protiv "modernizacije" prvi skidaju album pre nego sto izadju i onda se pojavljuju po ovim usranim forumima i dajuci sebi pravo da ga komentarisu. Nestala je ta magija iscekivanja albuma. Iz svega ovoga odlucio sam da dam svoj protest i namerno ne skinem novi album dok ne dobijem original, ali onda u cemu je nastao problem? Ceo osecaj je dezavusian zbog svih tih komentara na koje morate naleteti ako iole visite na internetu ili visite sa metal populacijom. Ultimativno MP3 ce unstiti metal i celu muzicku scenu, jer logicno, zasto bi bilo ko trosio vreme da napise album sa deset odlicnih pesama kada je sasvim dovoljno napisati dva/tri hita, a sa ostalim popuniti vreme, jer boze moj, svi ce skinuti album, staviti te dve pesme u winamp listu zajedno sa XY drugih pesama XY bendova. Gde su ti CD-ovi?!? Gde su kasete kada ste MORALI da slusate ceo album pa makar i prvih par pesama bilo sranje sve u potrazi za dobrim?!?

Uostalom, boli me kurac, neka skidaju i spaljuju koliko god hoce, samo ne zelim da vidim kako se bune tamo ovaj se komercijalizovao, ovaj prodao, ovaj jeo govna... nemate pravo da kenjate kada sami kradete i KORISTITE tehnologiju da bi ste dosli do muzike! Uostalom, black metal ne bi imao ovoliko bendova da nije tog jadnog kompijutera i i programa preko kojih svaki bednik moze da programira masinu i ubaci par gitara i da se prodere.

Ja barem znam sta mi je ciniti, nastavicu da skidam albume, ali bendove koje cenim cu radije cekati da se pojave na originalu na tacnom datumu izlaska. Takodje, nastavicu da skidam albume, ali cu i kupovati one koje mi se iole svide i time dam DIREKTNU podrsku! Ne ponosim se svojom MP3 kolekcijom, vec kolekcijom CD-ova. Uostalom, gosn. Kvarforth je lepo objasnio u govoru na pocetku Eerie Cold... Svaka mu je na mestu!!!

 

Ziveli!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja barem znam sta mi je ciniti, nastavicu da skidam albume, ali bendove koje cenim cu radije cekati da se pojave na originalu na tacnom datumu izlaska. Takodje, nastavicu da skidam albume, ali cu i kupovati one koje mi se iole svide i time dam DIREKTNU podrsku! Ne ponosim se svojom MP3 kolekcijom, vec kolekcijom CD-ova.

 

Ziveli!!!

Isti rad!

:pivopije:

 

Ja skinem album cisto da bi imao kako da ga cujem posto sam nestrpljiv, ali bendove koji su mi omiljeni podrzavam time sto kupim njihov CD! Samim tim podrzavam bend a i volim originale!

 

Sad cu morati jos aktivnije da kupujem originale... sad vec neko vreme nisam nista kupio, moram da poradim na tome. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...