Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ovako narode moram da vas pripremim na najgore !

Turneja je OTKAZANA !

 

Situacija je sledeca , Poljska kompanija Rose Production ( http://roseproduction.pl/ ), je bila zaduzena za organizaciju ove turneje . Secate se da smo "mirovali" sa pustanjem karata za ovaj koncert, jer smo culi glasine da koncerta nece biti . Te glasine su bile pouzdane, jer prvo izdavacka kuca , a onda i Massive Music(koja je najveca i najbolja tour agencija u Istocnoj Evropi, ona je zaduzena za predstojecu Marduk/Unleashed turneju, http://www.massive-music.pl/), su nas obavestili da je moguce da od ove turneje nema nista. Mi promoteri iz Srbije,Hrvatske,Sofije i Rumunije, smo svi cekali finalnu potvrdu, konsultovali se izmedju sebe sta da radimo, onda zahtevali ugovore i sve to potpisali i dobili. Promoter iz Sofije je cak platio 50% unapred !

Sta se desilo?! Nas niko ne obavesteva o mogucem otkazivanju koncerta, pre dva dana oko 23:45 ja dobijam sledeci mail od Massive Musica vezano za Krisiun show, gde na dnu maila pise sledece:

"PS: marduk is cancelled."

 

Tada sam ostao sokiran, i priupitao odakle mu ta informacija , kada su vec svirali par koncerata u Poljskoj, a odgovor je :

"they cancelled all balkans dates... "

 

Odmah ujutru smo poslali mail Rose Production, a od njih je stigao odgovor :

"Tour is cancelled.Mord info in the evening."

 

Zvali ih telefonom oni iskljucili mobilne , nigde nikog nismo mogli da nadjemo. A zamislite nisu nam cak nista ni javili !!!!

 

Onda je krenulo odvijanje situacije sledece , promoter iz Hrvatske je zvao tour maangera turneje koji je radio za Rose Production , i on je rekao sledece citiram " roze production je najgora agencija za koju sam radio", a mi smo pitali gde je bend , on je rekao" poslali smo ih nazad u stokholm" !

I tu je nastao NAJVECI PROBLEM ! Mi imamo coveka 24/24h availible koji vozi kombi, koji je mogao da ode u jebenu Poljsku i da pokupi bend i da odradimo ovaj deo turneje .

 

U toku dana dolazimo na dve opcije, da zovemo Morgana i da im platimo avionske karte da dodju iz stokholma u zagreb i da odradimo Zagreb-Srbiju-Sofiju-Bukarest, svi smo se slozili da je to najbolja ideja i pitali smo Massive Music sta misli o toj odluci.

 

Prijatelji iz M.Music-a su nam rekli da je to odlicna ideja, ali i da oni planiraju u Januaru balkansku turneju marduka(sto je druga opcija u ovom trenutku ) . S'tim da smo dobili broj telefona od Morgana i dobili sledeci mail od M.Musica:

"Please, wait on Morgan coming to Sweden. Your idea is very ok, maybe will work...but believe me they was like zombies after polsih shows...

Can you beleive, they played without crew!!!??? They make sound myself... thei bassplayer make sound on the soundcheck and was going to play show...

They did not got money for last two shows... Man, I realy can't explain what shit they survived... "

 

sto vam samo o sebi govori kroz kakav horror su prosli.

 

Ja da sam na njihovom mestu ne bih izasao iz kuce ... ali .... juce smo razgovarali sa Morganom, i on verovali ili ne I DALJE ZELI DA URADI OVU TURNEJU !

 

Mi smo organizovali kombi koji ce ih pokupiti u Kopenhagenu ako im odgovara, i sve ostao obezbediti .

 

Morgan se slozio za to i rekao je da je on slobodan da to uradi, ali je problem sto je morao da prica sa ostalim clanovima benda. A to je treci problem, naime ostali clanovi benda su se vratili na posao u medjuvremenu, i pitanje je da li ce im gazde dozvoliti da opet uzmu odmor, jer i prvi put nisu bili srecni tom odlukom da moraju da uzmu slobodne dane na poslu :(. Cekamo do veceras finalnu odluku , tj. da vidimo sta su uradili .

 

Zeleo bih da vam kazem da smo mi promoteri totalno sjebani sa ovim sto se desilo, bend takodje sto se vidi iz prilozenog,o fanovima ne zelim ni da pricam.... a sto je najgore prodaja karata ide sjajno, koncert bi bio rasprodat, i bio bi pokolj na koncertu definitivno :((.

Mi (svi promoter) smo platili zakup kluba, platili stampanje karata, bilbord , reklamu, flajere , ozvucenje , itd. Tako da smo u kurcu totalnome !

 

Ajde javljam vam sta se desava veceras !!!!

 

NADAJMO SE DA CEMO IPAK USPETI KROZ OVU MUKU DA URADIMO NESTO !!!!!!

 

PS.Evo sta smo dobili od Rose Productiona kao objasnjenje otkazivanja turneje:

Because of some incident that happened in Cracow we made decision abort breaking off the concerts.We are waiting for explaining situation.We are very sorry for this situation for that sou bore costs and for that the concert didn’t come off."

 

znaci gori odogovor u zivotu nisam video !

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvanicno KOLDBRANN saopstenje:

 

The rest of the MARDUK / KOLDBRANN / MASSEMORD tour is cancelled.

 

Rose Productions have cancelled the rest of WHERWOLF TOUR 2007 (see list of dates below). The reasons were beyond the bands control and the fault is Rose Produtcions' alone. Unfortunately the bad rumours surrounding this booking company showed to be true. Spread the word and make sure this "company" is out of the business for good!

 

We would like to use this opprtunity to hail all fanatics who showed up at the concerts in Warszawa, Poznan, Wroclaw, Krakow and Katowice, as well as MARDUK, MASSEMORD and the support bands. As for the concerts that will not happen we will try to make a return to the Balkans in 2008. Await the Devil's Thresher!

 

The following dates will not go on as planned:

 

13.09.2007 - AUSTRIA, Wien, Planet Music

14.09.2007 - HUNGARY, Pecs, Jugendhaus

15.09.2007 - CROATIA, Zagreb, Club KSET

16.09.2007 - SERBIA, Beograd, SKC

18.09.2007 - MACEDONIA, Skopje, Youth Cultural Center

19.09.2007 - GREECE, Thessloniki, Mylos Xylourgeio

20.09.2007 - GREECE, Athen, An Club

21.09.2007 - BULGARIA, Sofia, Sredec Hall

22.09.2007 - ROMANIA, Bucharesti, Sala Preoteasa

 

 

www.myspace.com/koldbrann :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

More information has been revealed about MARDUK's upcoming tour of the Balkans, which is scheduled to kick off in early January. The three-week trek will cover such countries as Czech Republic, Austria, Slovakia, Hungary, Bulgaria, Romania, Serbia, Bosnia, Slovenia, Macedonia, Croatia, Greece and Turkey, and will feature MARDUK alongside support acts IN BATTLE, ZONARIA and ARTISIAN. Exact cities and dates will be announced soon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...