Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

jebes sva ta sranja izlazi THORNS,ako su jos zivi.

 

3ci put preslusano,sve kao sto sam prije rek'o,sa tim sto je ovo isto kao sto je i sa behemoth-om.zabavan album,ali samo sam se vratio p. angelu i heaven-u,izvrtio koji put,i pustio kraljeve 1a - Last Days of Humanity.

 

sta da vam kazem momci,previse ste ocekivali.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci,dobar novi Diablo? Ima li onih jazzy djelova kao na Ballrog Boogie?

 

U, rastura. Ja ga bas sad slusam, jako je opicen i ima jazz-a vise no ikad cini mi se :D, prva pesma je u "Balrog Boogie" fazonu, samo je sad muzika nekako suptilnija i ujednacenija i jos su malo nabudzili gitare u muzici. Razbi. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o vas diablo.

 

 

Što se tiče Marduka, prvo da napomenem da ne mogu biti objektivna. Ne mogu. Mortuus je to.

Juče sam preslušala 2-3 puta, ali onako usput i prvo sam se oduševila. :bigblue:

Sad preslušavam malo ozbiljnije, i počinjem da pronalazim mane, pa čak i 1-2 pesme koje mi se nešto ne sviđaju. Mada, moram preslušati još koji put da bih stekla pravi utisak. Mada, svakako nije loš album, ali sve mi se nešto čini da je Rom mnooogo bolji.

Jedva čekam tekstovi da izađu.

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o vas diablo.

 

 

Što se tiče Marduka, prvo da napomenem da ne mogu biti objektivna. Ne mogu. Mortuus je to.

Juče sam preslušala 2-3 puta, ali onako usput i prvo sam se oduševila. :bigblue:

Sad preslušavam malo ozbiljnije, i počinjem da pronalazim mane, pa čak i 1-2 pesme koje mi se nešto ne sviđaju. Mada, moram preslušati još koji put da bih stekla pravi utisak. Mada, svakako nije loš album, ali sve mi se nešto čini da je Rom mnooogo bolji.

Jedva čekam tekstovi da izađu.

Zene i black metal :)

Album od mene ima 2+/3-. Stvarno razocaravajuce od benda kakav je Marduk. Bubnjar i vokalista mars u picku materinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I on :)

To sto je on u black metalu isto sto i Fernando Kolunga u spanskim serijama, ne znaci da je svaki njegov riff il vokalni performans nova najbolja stvar iz Svedske. Prvo je poceo da pisti na Maranathi, sad je poceo da cvili i prdi na Wormwoodu. Pa daj jebote, momak ima sasvim dobar vokal, al ga je neko zajebao kad mu je rekao da ono groktanje zvuci zlo.

 

Inace, jedan dobar momenat - ono pucanje vrata na Chorus Of Cracking Necks je odlican detalj. Kakav mocan zvuk :da: I dobar je na To redirect perdition, kad se cuje onaj zvuk mase koja klice(ko kod gladijatorskih borbi u areni). Ima tako detaljcica koji su dobri, al opet nedovoljno da album izvuce neku bas dobru ocjenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pocetku je raznosio, al me vec neko vrijeme nervira. Mnogo se krechi, ko da vokale snima sa wc solje. I sere zato sto hoce da se mjesa u autorski dio Marduka, no to je vec greska Morgana.

Uzivo jeste dobar, ovaj koncert iz filadelfije sto ga imas na jutjub, stvarno razbija. Mada je meni Legion bolji, i mnogo hvali zajedno sa starom ekipom (posebno Emil Dragutinovic, a i B-war). Jebes ovu novu postavu, goli kurac na biciklu. Morgan prolupao, jedino je Devo dobar. Al mu se serem u produkciju Wormwooda. Bljak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...