Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

Luka, kao što rekoh, ok su mi ti pejntovi koji su u suštini samo razmazani. Svi bendovi koji imidžom podsećaju na Immortal su smešni.

 

 

:) :) :) :) :)

 

 

Нема шансе да не умрем данас од смеха на овом подфоруму.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nevena,tebi je immortal smesan? ja mislio da ti volis njih......

jbt,dal se bend zove ragnarok?! ha!

 

 

 

ko ja? ne zajebavam vas uopshte..imam kartu sachuvanu..ak' mi ne vijerujesh (skenirat chu je)..jebote..zar je do toga doshlo..pa sht' bih srala bezveze..:violent::udri: ah' svashtaaaaaaaaaaaaa...:udri::udri::udri::udri:

 

pa nisam rekla da ih je teshko vidit uzivo..al' mnogi ljudi nikad neche imat tu shansu..u tom sam smislu mislila..

 

edit: evo jebem ga vishe...stvarno mrzim kad mi ljudi ne vijeruju..

 

http://img34.imageshack.us/i/dscf0481h.jpg/

ha,kakav si ti car jebote! da znam kako se daju ti plusevi dao bih ti hiljadu. jbt,ne mogu da verujem kako si me nasmejala tom slikom,i jos se potpisala na papir ispod! ne verujem,ako te ikad vidim casticu te necim.....

i sto ti niko ne bi verovao da si gledala marduk? i ja sam ih gledao 2 puta pa ono,jaka stvar.

ej,ali ja sam i dalje odusevljen tvojim postom a slikom posebno! mislim da bolju nisam video nikad. hahaha! joj jebote,car......

Edited by Lord_Vader

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ball je potpuno u pravu, kakav cp, kakvi bakrači, na šta to liči? Smešni su svi sa šminkom, ne samo Marduk. Dovoljno je videti slike Suffocation ekipe, pa shvatiti da nisu potrebne bodlje i smešni pentagram da bi izgled bio zajeban.

 

 

Suffocation свира потпуно другу врсту метала. Зато немој то да мешаш.

 

Гавране, брате, и ја сам умро од смеха кад сам видео. :) :)

 

Ћути, то је сад тренд да се не воли. :) :)

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje ne mogu da skapiram da bendovi u 2009. godini još uvek furaju korpspejnt.

 

Slažem se. Otprilike je Emperor osetio kad je to prestalo da bude interesantno. Ok mi je pejnt ako se koristi na neki drugačiji, kreativniji način, kao što Satyricon recimo izgleda na sceni, ili ovaj koji Mortuus ima, sasvim dobro urađen. Ali, što reče Nevena, sve što je Immortal škola pejnta oduzima na ozbiljnosti.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To što nešto slušam ne mora da znači da ih uzdižem u nebesa. Immortalu je muzika ok (kako na kojem albumu, ali ima par albuma koje volim), ali su generalno smešni. Mislim na imidž.

 

@Gojko - to sam i pokušala da kažem. xD

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paint je imao smisla u pocetku. Danas to vise nije nista specijalno niti zanimljivo. A i neoriginalno je do zla boga. :) Fora je u tome da retko ko zna da ga koristi. Evo npr kada pogledam onu nakazu od Pest-a, taj covek stvarno izgleda nenormalno. Ali 90% njih izgledaju kao klovnovi koji navijaju za Partizan. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Интересантно?

 

Ако је то интересантно онда ти никад ниси скапирао суштину овог правца. Пејнт треба да искаже нешто, а не да буде интересантан.

 

Блек метал је умро.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Интересантно?

 

Ако је то интересантно онда ти никад ниси скапирао суштину овог правца. Пејнт треба да искаже нешто, а не да буде интересантан.

 

Блек метал је умро.

 

Primećujem da sve vreme pričaš o suštini ovog pravca, a da nikad nisi uspeo da je pretočiš u rečenicu ili kraći diskurs, pa te molim da to ovom prilikom uradiš. Definiši šta je po tebi black metal, a ja ću rado nakon toga izložiti svoje viđenje.

 

Ovo je za mene odlična promo fotografija za bm bend:

 

Samo što to nije bm bend ;)

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primećujem da sve vreme pričaš o suštini ovog pravca, a da nikad nisi uspeo da je pretočiš u rečenicu, pa te molim da to ovom prilikom uradiš. Definiši šta je po tebi black metal, a ja ću rado nakon toga sesti pa smućkati svoju definiciju.

Ne pokušavaj, već sam ga pitao, ali ništa nije rekao. Pričao je i o poruci bm-a, ali ni nju nije naveo.

 

Ne diraj Kalessin, đubre! :)

Edited by Sgt. Major

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok mi je pejnt ako se koristi na neki drugačiji, kreativniji način, kao što Satyricon recimo izgleda na sceni, ili ovaj koji Mortuus ima, sasvim dobro urađen.

 

Satyricon nema uopste corpse paint u poslednje vreme, nije u skladu sa kajlom i naocarima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primećujem da sve vreme pričaš o suštini ovog pravca, a da nikad nisi uspeo da je pretočiš u rečenicu, pa te molim da to ovom prilikom uradiš. Definiši šta je po tebi black metal, a ja ću rado nakon toga sesti pa smućkati svoju definiciju.

 

 

Блек метал је музика која носи одређене ствари са собом. Одређене идеологије, одређени "имиџ", мада је то јако погрешна реч. За мене је блек метал нешто што мораш да схватиш, а не само да пустиш у плејер и сереш како си блекер( а знам пар људи одавде који то раде). Ако га схватиш - онда је то одлично.

 

Невена, пејнт и дан - данас значи нешто људима који живе блек метал. А нормално је да људи неће носити пејнт ван бине. Не знам да ли си ти видела како изгледају људи ван бине који живе метал начин живота.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pejnt je scenska šminka.

 

Početkom devedesetih je značio nešto, sada je to samo tradicija. Da stvarno žele toliko da iskazuju nešto, nosili bi ga stalno.

Ne znam da li si video Mortuusa kad siđe sa bine, sasvim ok izgleda - u patikama, bez lanaca, bodlji i sl.

 

Pa nisu ni devedesetih stavljali kad su isli u prodavnicu nego na nastupima.

 

Mislim da moze dobro da izgleda ako se ne preteruje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisu ni devedesetih stavljali kad su isli u prodavnicu nego na nastupima.

 

 

 

 

Ма, јок, бре, рекао ми Abbath да је он и јео са пејнтом.

 

Рекао сам ја много тога, Курузе.

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Блек метал је музика која носи одређене ствари са собом. Одређене идеологије, одређени "имиџ", мада је то јако погрешна реч. За мене је блек метал нешто што мораш да схватиш, а не само да пустиш у плејер и сереш како си блекер( а знам пар људи одавде који то раде). Ако га схватиш - онда је то одлично.

 

Невена, пејнт и дан - данас значи нешто људима који живе блек метал. А нормално је да људи неће носити пејнт ван бине. Не знам да ли си ти видела како изгледају људи ван бине који живе метал начин живота.

 

"Određene stvari", "određene ideologije", daj navedi ih više kad su tako određene. Ili je ta suština black metala tako soficistirana da se ne može iskazati rečima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...