Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

ovo je drugi pokusaj otvaranja teme o njima (posto mi je prosli put receno da tema vec postoji), sad ne vidim nista u vezi njih pa otvaram. Dakle, koliko vam se svidja bend, komentari, sta sve imat od njih, gde ste prvi put culi za njih i sve ostalo sto vam padne na pamet..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji album imas? ja imam La Grande Danse Macabre, Heaven Shall Burn...When We Are Gathered, PanzerDivisionMarduk, onda neki "sumnjivi" posto ga nigde ne vidim navedenog kao studijski album- Germania i dupli live Infernal Eternal(sa 3 live snimka). Moje misljenje- kvalitetan brutalni black, kome je vazna brzina- idelano! Dobar black vokal ali bi mogao biti dosta bolji (mane se primecuju najvise kad recimo na koncertu prica izmedju pesama, uopste mu nije, hmm kako da kazem, "mocan" glas. Mozda se on puno umara na koncertu ali nikad nema dovoljno daha da zavrsi neku "recenicu" pri obracanju publici. Tj live ne moze da izvuce neki duzi "ton")

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je svakako najbolji Nightwing. Inace , Marduk ima tu svoju viziju grind black-a , prebrzo ... a meni je , bar po brzini , plafon npr. dark funeral
jeste Marduk dosta brz (sto mu nikako nije mana), mislim da im melodicnost i ne fali bas jer ima toliko drugih black metal bendova koji obiluju time da eto mora da postoji neko kome ce brzina biti glavna osobina. Sad naravno, to ume da dosadi (bolje reci zasiti) ali onda lepo ubacis Borgir-a ili nesto drugo i eto biggrin.gif

 

P.S. scissors, imas psme sa La Grande Danse Macabre wink.gif Inace, ovaj moj cd Germania je zapravo live cd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji pet "zivih bica" brzih od svjetlosti: Brzi Gonzales, Ptica Trkacica, Flash, Quicksilver i najbrzi od svih - Marduk! :mrgreen:smile.giftongue.gifbiggrin.gifa: tongue.gifsmile.gif:mrgreen:

 

Imam samo na kompu "Panzer..." i sjajan je!

 

Vidim da se svi hvale na "Nightwing" ali ga nisam cuo... sad.gif

 

panzer division je pokusaj (koji je ocigledno uspio) da se napravi nesto najbrze u muzici ..

A Nightwing obavezno naruchi, to je jeza . Slazem se sa Invictusom u izboru pjesama

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

E,sada sam se zbunila...Znam da sam negde odgovarala na ovu temu,ali ne znam gde.Imam Darkendless,Fuck Me Jesus,Glorificatin,Heres no peace,La Grande..,Live in Germania,Obedience,Opus Nocturne,Those of..,Panzer,Heaven shall Burn... i ne mogu da se odlucim...Mozda su Panzer i Heaven medju najboljima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora se mnogo govoriti o ovom kultnom bendu!!

Mnogo ljudi ne razume njihove textove misleci da su besmisleni i glupi kao sto je bilo i sa Razor Speed od Stone To Flesha.Medjutim ti textovi imaju jaku psiholosku podlogu i prakticno po onome sto mogu omoguciti coveku su bezgranicni bas poput tog besa kojim odisu!

 

MRZNJOM PROTIV LAZI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora se mnogo govoriti o ovom kultnom bendu!!

Mnogo ljudi ne razume njihove textove misleci da su besmisleni i glupi kao sto je bilo i sa Razor Speed od Stone To Flesha.Medjutim ti textovi imaju jaku psiholosku podlogu i prakticno po onome sto mogu omoguciti coveku su bezgranicni bas poput tog besa kojim odisu!

 

MRZNJOM PROTIV LAZI!

 

 

Tako je Vermis! Ovdje si dotakao srž što se tiče tekstova koji mnogi ne razumiju i misle da su glupi. To je samo cover ispod kojeg se kriju istine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Pa nemogu reci da sam odusevljen sa Razor Speed, ali da vjerovatno se kriju neki razlozi za takav, uslovno receno prost tekst. Pa sta je bilo u vezi teksta? Mislim, reko si "tako je bilo i sa..." Sve u svemu The Stone su carevi.

P.S. Da nema ko tekst Morane, mi obradjujemo tu pjesmu ali nam trebaju stihovi. Pomagajte... :ne: :ne: :ne: :ne: :ne: :ne: :ne: :ne: :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...