Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

Haha, koliki hejt prema čoveku, a u suštini samo zato što vam je Funeral Mist sranje.

nema to nikakve veze sa funeral mistom..da je to uradio abbath,caligula,nattefrost ili bilo ko drugi opet bi rekao isto..ja cu jos debelo razmisliti da li cu ici na koncert ovakvih superstarova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, koliki hejt prema čoveku, a u suštini samo zato što vam je Funeral Mist sranje.

 

Jedva čekam da mu pokažete u januaru :da:

 

Masis poentu.

Btw, FM nije sranje, samo poslednji album.

 

 

Realno zbog Vadera se ide.

 

Realno cu verovatno da preskocim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva čekam da mu pokažete u januaru :da:

 

Ti stvarno mislis da ne moze da se nadje neka budala koja bi ga izula od batina?Ne mora to biti niko sa yuma,ali prica se o njemu i onom pederu Gaahlu kao da je to Fedor Emelianenko pa mu ne moze niko nista.

I da me ispicka takav majmun na koncertu za glupost,svakako bih mu napravio sacekusu posle koncerta i slomio bi mu sve kosti.

Sto kaze moj drug,moze on da bude jak kao stena,ciglu i sipku jos niko nije izdrzao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Harris se tukao sa sekjuritijem kada su oni fanove tukli, isto tako. To je pravi muzicar, a ne ovaj nezahvalni sljam sto ne znaju zbog koga su postali veliki.

 

Postali su veliki zbog muzike koju su sami stvorili. Svaka rečenica tipa "da nije fanova, ne biste bili tu gde jeste" je zamena teza.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ipak prica o kokoski i jajetu. Mada jbg koliko god da si dobar ako dovoljan broj ljudi ne kupi tvoj album neces se svrstati u kategoriju velikana tako da... Treba ipak tu pricu ostaviti po strani, i da zakljucimo da je neko obican drkos ako se izivljava na slabicima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti si je kupovao iz solidarnosti ili zato što je bila dobra?

 

 

Зато што је волим и зато што је мени добра.

 

To je ipak prica o kokoski i jajetu.

 

:da:

Edited by Бритни Спирс

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice ove price o Mortuus-u - ja stvarno ne znam sta se vi toliko cudite. Sta ste ocekivali - da baca bombone u publiku? :haha: Nije vam to Legion pa da vice: "We fuckin' love youuu!!!" i baca se u publiku. :haha: Mortuus je, koliko znam, vise puta izjavljivao da su fanovi zapravo "worthless sheep". To je njegov mizantropski stav i covek ga demonstrira, meni i vama to moze da se ne svidja ali tako je, isto kao sto se Kvarforth npr. sece i zvalavi po bini. Dalje, mislim da ne biste trebali toliko da se proseravate ako ne znate sta se tu, zapravo, desilo. Lik ocigledno nije dosao direktno iz publike nego iz backstage-a i ko ce mu ga znati sta se tu sve desilo? A meni se sve nesto cini da ga Mortuus nije video tek kada se popeo na scenu nego da su se oni sreli i pre koncerta. A da ne pominjem to sto se, posle smrti Dimebag Darrell-a (bese 5 godina pre neki dan, eh...) gledanje na to dodatno izmenilo.

Licno, da mene neka pijana budala davi po backstage-u i kasnije mi se jos popne na binu tokom svirke i krene da me grli i proserava se i ja bih ga frljnuo sa bine, boli me kurac. A to sto biste ga vi zagrlili i izljubili pre nego sto ga u svom narucju spustite u publiku je vas problem. :P

Edited by Talvi
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ipak ne bi sutirao i bacao lika od 50 kila ;)

A dje je to Mortuus izjavljivao da su fanovi worthless sheeps? Ja ga vidim uvece posle koncerta kako uredno broji pare od njih, mora da je to taj rad 'u jebote kakve ovce, ne mogu da vjerujem da keshiraju pare za ono sranje od Wormwooda i nase usrane koncerte dje se ja derem i kreveljim jer me chmar razbija od ljute papricice, a ostatak ekipe kao svira instrumente, a ono sve nesto drljaju i lupaju kao kreteni". Ako je tako, svaka mu cast.

 

Haha, koliki hejt prema čoveku, a u suštini samo zato što vam je Funeral Mist sranje.

 

Jedva čekam da mu pokažete u januaru :da:

facepalm.jpg

I evo, sve trcimo da kretenu pokazujemo kako u stvari nije faca. U jebote, jel moguce da si ovo napisao? :lol:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...