Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

Pa recimo da je meni Opus Nocturne, posle katastrofalnog La Grande Dance Macabre, najloshije izdanje Marduk-a. Ne kazhem da je to losh album (La Grande jeste),

 

Danilo, jel' Azrael losa pesma?!? A Obedience unto death?!? Sex, death, ejaculation?!? Jesus Christ... sodmized?!? To su sve klasicne MARDUK rokacine koje jebu keve (jevrejima, ustasama, siptarima...)!!!

 

Kakve veze ima Marduk sa Jevrejima, ustasama i Siptarima???

Dobro, mozda imaju veze sa Jevrejima, nisam citao tekstove za Panzer Division...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa recimo da je meni Opus Nocturne, posle katastrofalnog La Grande Dance Macabre, najloshije izdanje Marduk-a. Ne kazhem da je to losh album (La Grande jeste),

 

Danilo, jel' Azrael losa pesma?!? A Obedience unto death?!? Sex, death, ejaculation?!? Jesus Christ... sodmized?!? To su sve klasicne MARDUK rokacine koje jebu keve (jevrejima, ustasama, siptarima...)!!!

 

Kakve veze ima Marduk sa Jevrejima, ustasama i Siptarima???

Dobro, mozda imaju veze sa Jevrejima, nisam citao tekstove za Panzer Division...

 

Procitao sam tekstove za Panzer Division Marduk i nigde nisam nasao ista sto ima ikakve veze sa Jevrejima.Naravno ako se izuzme da je Isus bio Jevrej smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj kao dosao da proziva. smile.gif  :)  :)

 

ko bre proziva !?! pa da ti znas kakvu ulogu igra blek u mom zivotu ne bi ti tako pricao slinavce jedan ! postuj malo ovu muziku ako malo obraza imas ! ohmy.gif

 

Ja sam za ovog deftonera cuo da je to u stvari zensko nego nas samo proziva!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Procitao sam tekstove za Panzer Division Marduk i nigde nisam nasao ista sto ima ikakve veze sa Jevrejima.Naravno ako se izuzme da je Isus bio Jevrej smile.gif

 

Cinjennica je da su MARDUK nacisti i da imaju pronacisticke stavove i ideje!!! Oni to nikada nisu poricali!!! Primer: Kada ih novinari u intervjuima pitaju da li su nacisti, oni samo neodredjeno odgovore "Boli nas kurac za sta nas novinari optuzuju", "Mi znamo ko smo i sta smo", "novinari vole da obelezavaju"..... A malteski krstovi sevaju na sve strane!!! od Legionovih tetovaza pa do majica!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde odi sira jest.... :roll:

ak su nacisti zašto to onda nemaju muda priznat...možda bi im opala prodaja albuma ili šta???...

 

apsolutno me ne zanima kakve političke ideje zastupaju, neka su i nacisti, ali njihova muzika je genijalna...

 

a ti se samo loži na križeve malteške i pizdarije....

 

 

sira, sira................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam tekstove za Panzer Division Marduk i nigde nisam nasao ista sto ima ikakve veze sa Jevrejima.Naravno ako se izuzme da je Isus bio Jevrej smile.gif

 

Cinjennica je da su MARDUK nacisti i da imaju pronacisticke stavove i ideje!!! Oni to nikada nisu poricali!!! Primer: Kada ih novinari u intervjuima pitaju da li su nacisti, oni samo neodredjeno odgovore "Boli nas kurac za sta nas novinari optuzuju", "Mi znamo ko smo i sta smo", "novinari vole da obelezavaju"..... A malteski krstovi sevaju na sve strane!!! od Legionovih tetovaza pa do majica!!!

 

Onda bi se za njih non-stop govorilo da su nacisticki bend kao sto se na primer govori za Burzum,Graveland ili u nekim slucajevima za Nokturnal Mortum.A da su nacisti priznali bi sigurno,jer bi im to donelo jos vecu medijsku paznju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...