Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

priznajem da sam se nadao panzer division 2,ali jos ne verujem koliko je ovaj novi dobar. bolji je za klasu od serpent sermon koji je bio odlican album. cak su mi i muzicki slicni ali opet ovaj novi ga sije k'o od sale. da ne preteram,ovo im je najbolji u zadnjih 10 godina,cak bolji i od sjajnog rom-a. jedino,po obicaju,nisam odusevljen sporijim pesmama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prvo slušanje, album je zanimljiviji od prethodna dva. Zvuči intenzivnije, sa energijom koju si imali na Plague Angel. Da li je negde bio najavljivan kao svojevrsni naslednik tog albuma ili sam se istripovao?

 

Nije mi jasno zašto ste se toliko naložili na onu pesmu, zvuči kao ogromna gomila nalepljenih tejkova, neprirodno. Bilo bi zapanjujuće da može to da uradi drugačije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta izdvojiti,svaka pesma ima nesto posebno,nesto sto ti se zakuca u mozak. :D

 

Ajde ovako da kazem da su mi favoriti The Blond Beast,Wartheland i 503. Takodje i Falaise.

Ali ne znam,ovako album kao kompletan mi je predivan,stvarno osecaj Plague Angela,negde se oseca i Panzer Division. :D

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada je zamerka što su uradili onoliko glupih krajeva pesama, svaka druga je fade-out. Ono u prvoj je skroz nepotrebno, mogli su samo da zakucaju u dva-tri poteza.

 

"503" mi je trenutno najzanimljivija, svašta se događa i lepo teče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada je zamerka što su uradili onoliko glupih krajeva pesama, svaka druga je fade-out. Ono u prvoj je skroz nepotrebno, mogli su samo da zakucaju u dva-tri poteza.

 

E dobro još neko ovo primetio. Nagrada za najsmoreniji finiš pesme definitivno ide "Afrika", kao da su se svi kolektivno smorili i samo stali da sviraju :haha:

 

Meni "Rope Of Regret" ubedljivo najinteresantnija, plus i ona dugačka dobra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha:

 

više nego ikad, ali sam sad valjda postao matori prdež koga je teško impresionirati

 

fali mi ZLO u današnjem black metalu

 

gde je bolest, gde je demencija, zvuči kao da bendovi samo odsviravaju umesto da sednu i napišu nešto što vredi da ugleda svetlost dana

 

stvarno mi je teško da se uzbudim oko nove Marduk pesme koja zvuči kao neka slabija sa Plague Angel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...